PDA

Zobrazit normální verzi : Mikrak



JoK123
23-12-15, 13:18
Už z nadpisu asi viete o čo asi ide. Ide o to že pride niaky hráč "uvediem príklad : Best Friends-Forever" a začne rozprávat do mikráku a ja zas nič nepočujem lebo sa zvuk hry zníži a kroky nepočujem. Nechápem vobec načo je ten mikrak na COD povolený.. Taká zbytočnost keby aspon vyprával k veci ...Už ked chce kecat tak na to je Jail

^nismo
23-12-15, 13:32
Toho znám.. Je to dost otravný hráč. Něco jako já ^^. Kdyžtak použij příkaz /mute a máš klid. :-)

Exot
23-12-15, 15:32
jok123 mas pravdu

Martin_V
23-12-15, 16:31
no, muzes to vypnout celkove v konzoli, nevim jak je to presne, mozna jen voiceenable 0 , myslim, ze kdyz napises voice, tak ti tam vyjede nabidka... taky jsem si k vuli temto kktum daval mute, ale jelikoz se stejne s nikym nebavim, protoze chci slyset kroky,strelbu, vsechno, tak jsem si to vypnul uplne...

JoK123
23-12-15, 18:07
Ja som to zozačiatku mutoval ale už ma to prestavalo bavit a už vidim aj na iních hráčoch že ich to sere napr: radar,smiley,martin teba,blakk a atd ale on furt furt mele tou papulou už ma to nebaví...

Smackk
24-12-15, 12:43
Tak, občas vypustí i něco co se hodí, ale ty kecy... :D Skoro každý kdo má potřebu u cska volat na skypu, tam do toho řve, jestli s ním nejde volat apod.. :D Na tom se můžou domluvit i v chatu, stejně jako na taktice atd... Já bych tam ten mik, celkově zrušil, ikdyž není zas tak těžký napsat /mute, ale koho by to bavilo kvůli pár lidem psát třebas celej den.. ///// Jen názor.

E: Veselé vánoce :)

shootradar
24-12-15, 19:30
Já už jsem si na to zvykl, když tam přišli nějací a teď to drželi celá kola a pouštěli tam hudbu a druhý je ještě podporovali ... stačí dát /mute a jste za vodou ;)

Martin_V
24-12-15, 21:19
Na taktice se domluvím v chatu, minimum lidi pouziva mik ve hre, a z toho minima jsou to deti co do toho řvou, proto jsem si to v konzoli vypl, jak jsem psal nahoře :) mute me uz nebavilo psat

FDmonster
22-01-16, 19:12
tak sorry že se někdy moc nudím u hry :D

Martin_V
26-01-16, 20:38
Máme tě! :-D