PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o práva HNS



g1zu
23-12-15, 21:37
Nick : G1zU^
Vek : 15
Steam id :STEAM_0:1:4172728
Skúsenosti s Amx : S AMX mám dobré skúsenosti čo sa týka banovania a podobne (aj bindy)
Server : Hide n Seek
Real meno : Dávid Trnovský
Prečo chcem byť admin : Bol som admin dosť krát a chcel by som si to zopakovať. Nikdy so mnou neboli žiadne problémi. Samozrejme chcem ubrániť server pred hackermi Smile

Niečo o mne : Som zo slovenska z dediny Liptovské Revúce.Moje záľuby sú hlavne Snowboarding (btw: tento rok som bol 2. na majstrovstvách slovenska vo freestyle) Ďalej je to BMX a PC.
V HNS si myslím že som celkom dobrý ale nejaký čas somm to nehrával tak maám pár medzier.
V hackoch sa vyznám dosť dobre (HNS hacky)

S LÁSKOU *:G1zU^:*

Samco
23-12-15, 21:54
Verím, že v hackoch sa vyznáš, nakoľko si ich aj sám vyskúšal. :) http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=100028

Ja som PROTI z dôvodu cheatingu, dokonca na steame.

g1zu
23-12-15, 22:03
ten bol strašne dávno a to akože kvôli tomu usudzuješ že nedokážem byť admin ?

Samco
23-12-15, 22:11
Nejde o to či dokážeš, alebo nie, ale je môj názor, že ex-zapatec nemá čo mať práva. Prečo si sa k tomu banu nepriznal?

g1zu
23-12-15, 22:13
Ja som naň už zabudol .. nerobím si srandu ...ale tak ked sa pozerám na niektorých adminov z hns nechcem menovať tak som na to o dosť lepšie ;)

Idea
23-12-15, 22:33
A v com si na tom lepsie?

g1zu
23-12-15, 22:37
Vezmi si koprakeka ... čo spravil zippimu videl som to demo .. ešte aj handshow má a on si stále nepripustí že ten ban bol bezdôvodný ten chalan má nahrané na hns 2 mesiace a je admin ..ja s tým mám skúsenosti 4 roky

Koprakek
23-12-15, 22:42
Za to že si mě tady zminil ti dávám své PROTI.
Není to jen kvůli tomu, cheatoval jsi na Steamu, zas taková doba zpětná to není. Na forum nemáš nic nahlášené, tak nám řekní důvod, proč tě máme vzít?

g1zu
23-12-15, 22:43
čo som mal asi tak nahlásiť ? ked tam nič neni ?

Koprakek
23-12-15, 22:45
Mi neříkej, že tam hraješ buhví jak dlouho a nikdy jsi tam nepotkal cheatra,aby jsi ho dal na forum? :slap:

g1zu
23-12-15, 22:46
kotelnu som až tak dlho nehrával .. ale tie 2 mesiace by boli
ja viem že ty máš problém s každým kto si stojí za zippim

Koprakek
23-12-15, 22:48
Body, které musíte bezpodmínečně splňovat (pokud některý z bodu nesplňujete, nemá význam si podávat přihlášku a žádost se uzavře):
- hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu
- čistý trestní rejstřík ( To by se dalo opomenout na NS)
- hlášení cheaterů
Tudíž jsem 2x PROTI.​


EDIT /
Mě je totálně jedno, kdo stojí za Zippym, nejsem na něj zasedlý, ani ho neznám...

Hapalicek
23-12-15, 22:54
Zdar

- Cheatoval si(zrovna na módu co žádáš)
- Nemáš nic nahlášeno
- Chování na serveru(viz. tvůj chatlog)

Převážne hraješ trainingy, na normálních serverech jsem tě ani nepostřehl, nevim proč se tady zmiňuješ o Koprovy kterej dal oprávněný BAN Zippimu.

Dokonce ani nesplňuješ základní požadavky pro žádost o práva, PROTI

g1zu
23-12-15, 23:15
aký oprávnený .. chodte do piče ..takýto trash portá ll sa hanbím že som tu vôbec o práva žiadal ... kokoti !!

Klimax
23-12-15, 23:40
:D asi s tebou ešte puberta hádže :D daj si to v hlave do poriadku

Novic
24-12-15, 03:10
aký oprávnený .. chodte do piče ..takýto trash portá ll sa hanbím že som tu vôbec o práva žiadal ... kokoti !!

Vážne sa ide takto správať 15 ročný chalan? Tento portál by nestál za nič, keby sem zoberú takého ako si ty.

Hneď prvý príspevok na fóre žiadosť o admina. A za to ako si tu vybuchol (tvôj dvôvod mi nieje jasný) by som ťa lockol na fóre.

E: chápem to tak "Zistil si že adminom nebudeš, a môže za to portál" (y)

matis
24-12-15, 09:35
Lock