PDA

Zobrazit normální verzi : JUMBEX --> Mario



JUMBEX
25-12-15, 11:33
Zdravím chtěl bych požádat o unban, dostal jsem permu za "nic" vydával jsem se jen za nekoho se svím nickem a admin (bot (Mario) ) si to vzal špatne.
Tohle se mi zobrayilo v konzoli:

] Zabanovan adminem bot
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Obchazeni'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:2135304845'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.212.41.143'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
[A]rmy| JUMb_eX vzal blok hrace Mufufuuuuuuuuu !!!!
** "[A]rmy| JUMb_eX" mas ban na serveru: "csko.cz | BaseBuilder+XP 2
(bb_schoolbgbackyard)", cas: "25/12-2015 - 11:16:36", tv
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzo

Ban předtím jsem neměl

Muj nick v hře: [A]rmy| JUMb_eX
Jeden fake Sucker se vydával za mého bráchu, brácha mi dal tenhle PC a neřekl mi že tam má víc banu.
Tak bych chtěl požádat o unban, díky.
A vydával jsem se za Mého bráchu (Suckera) Protože nějakej **ANARCHI** SuckeRˇ se za nej vydával.
A ať to pochopíte, díky.

Troppe
25-12-15, 15:02
Ahoj :)
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=155263
Ještě jsem se tě ptal,jestli si hrál za tento nick,tvoje odpověď byla "Ano :)"

JUMBEX
25-12-15, 18:40
Ahoj :)
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=155263
Ještě jsem se tě ptal,jestli si hrál za tento nick,tvoje odpověď byla "Ano :)" Protože jsem nechtel aby se tamten fake Sucker vydával za mého bráchu tak js se vydával ja za nej😉

Troppe
25-12-15, 21:06
Protože jsem nechtel aby se tamten fake Sucker vydával za mého bráchu tak js se vydával ja za nej😉

Ano,to je pěkné,jenže jak si už i ty sám zmínil,tak ban byl udělený na PC,který vlastnil tvůj bratr.

JUMBEX
25-12-15, 22:24
Ano,to je pěkné,jenže jak si už i ty sám zmínil,tak ban byl udělený na PC,který vlastnil tvůj bratr.
Jo, ale brácha má teď jinej PC kterej dostal na vánoce, a ja dostal tenhle jeho, on si hraje na svém a ja na svém (bývalej jeho ) A bratr mi vůbec neřekl že tam měl bany...
A kdyby něcho, pamatuješ si toho Dalšího suckera co byl na tom servery s náma? Co když to byl on, ptal sem se bratra jestli to je on a on řekl možná. Tak a proč nedáš permu jemu ale mně?

Troppe
25-12-15, 23:00
Ptal jsem se Samča,ban je oprávněný.
Ten druhý Sucker měl rozdílnou ID i IP.

JUMBEX
25-12-15, 23:25
Ptal jsem se Samča,ban je oprávněný.
Ten druhý Sucker měl rozdílnou ID i IP.
Jo měl protože můj brách byl na jiném PC 😉

JUMBEX
25-12-15, 23:31
Ptal jsem se Samča,ban je oprávněný.
Ten druhý Sucker měl rozdílnou ID i IP.
Teď jsem se ptal Suckera ať vám to sám potvrdí ale prej má zabanovanej účet tak nemůže. Takže a jak jsem tam psal, Sucker má teď novej PC takže má jinou ID i IP.
To je důvod, ne jako ja jsem jeho brácha, a ja dostanu ban za něj, kdyby něco to je diskriminace nás. ����

Troppe
26-12-15, 00:34
Počkáme na vyjádření Doese.
Každopádně. Když ti dal ten PC,tak se VID samo nezměnilo.
Za mě obcházíš,počkáme si.

hofy
26-12-15, 02:04
Ono je to diskutabilní a nejde jednoznačně určit, jaké řešení situace bude správné, spíš to bude asi záležet na vaší domluvě. Pokud tam nešlo o cheaty, tak bych mu, pokud by to byl můj ban, povolil hrát na nové verzi cs, čímž by bylo vše ošetřené a byla by to jen jeho zodpovědnost už. Když spolupracuje, tak proč ne. Je to i docela starší ban, tak se mohlo valveid změnit díky nějakým okolnostem.

JUMBEX
26-12-15, 08:27
Počkáme na vyjádření Doese.
Každopádně. Když ti dal ten PC,tak se VID samo nezměnilo.
Za mě obcházíš,počkáme si.

Dobře , ale ja neobcházim, a odkud jsem měl vědet že tam jsou bany...Bráchi se o ničem nezmínil.

Troppe
26-12-15, 08:52
Okej,máš UB :)
Uvidíme se na Serveru :thumsup4: