PDA

Zobrazit normální verzi : Nový item



SpLaXS
25-12-15, 17:41
Ahojte,
jak už jste z názvu poznali, nejspíš se bude jednat o nový item...
Jde o No Slowmo (pro ty co neví, kulky od mp5, guláku, sapp apod. nebudou zpomalovat hráče).
Proč mě napadlo?
Tak jak jistě víme, velká část CoD hráčů také hrajé comm nebo classy, za které se kvalitně rushuje..
Z toho vyplývá, že by se to mohlo některým (zkušeným ani ne) hráčům hodit...
Určitě to znáte i z jiných CoD... např. GayShites, nebo Polské servery apod.

Čekám na vaše názory, hejty a podobné narážky... Jde mi jen o názory.
Jestli máš nějaký "bulšit" hejt, aspoň to trošku zajímavě zformuluj ať to má i hlavu a patu.


/blakk

Martin_V
25-12-15, 17:59
Tákže, jelikož hraju občas comm, tak vim jake to je, když s nim rushnu a potkam nekoho kdo mi da 1hit a zastavi me... ale zase vim, kdyz vemu cokoliv jineho a na me bezi comm co ma 100+ a je to skilla, tak nemam sanci a jsem rad, ze mu ten slowdown dam, ale predstav si ten new item s kombinaci s notesem, moc op bych řekl, nekdo s commem 150 by behem par kol vyprazdnil server :-D , ale napad se mi libi, snazim se premyslet s pocitu, kdyz hraju tu classu a a kdyz jsem proti ni.. ale myslim, ze noslowdown+notes4-5 , by byl masakr ono i s kevlarem by to byl masakr, ale tam mas aspon nejakou sanci.. pamatuju NANO VESTU, to jsem zacinal s cod, a mel jsem ji asi 1x :-D , ale vim, ze byla mala sance na to, aby padla a pak byl hrac taky OP... ten new item by mohl byt tezko ziskatelny a mozna bych s tim souhlasil.. :) , ten item sam o sobe se mi libi, jen s kombinaci itemu je to masakr :) , pockam na dalsi komentare a pak treba zmenim nazor, nebo me neco napadne :) ale dobry napad

SpLaXS
25-12-15, 18:25
Jo, o tom vyšším levlu a kvalitní item, to jsem nedomyslel...
Tak mohl by být jako lehce získatelný, ale tím, že by ho měl určitý počet hráčů, př: 6, nebo by mohl být 2. Deff item oslaben

Exot
25-12-15, 18:35
ja vlastne ked idem proti comandovy tak spolieham na svoje dualky ktoré dávajú slow ale ak by sa ten item pridal tak by to prilákalo viacej hráčov na comanda lebo jak písal Martin na malých mapách masakr:D

SpLaXS
25-12-15, 18:43
Mistere, nezapomeň, že když se dobře trefíš, i galil ti udělá slowko.. A když ses dostal až přímo k hlavni galila, vše jde do palice...
A jak už jsem napsal, jen to trochu domyslet, upravit, názory a mohlo by se to i snad přidat.

Exot
25-12-15, 19:27
galilom sa mi podarilo slow len občas a terazsi predstav že ideš proti 180 čo má ten tvoj item proste to nemáš šancu na malej a velmi malú šanciu na velkej mape že prežiješ a pokial si sniper? jediná nádej je že dáš HS prosím nepíš že stačí mať asi ale tvoj skill velmi dobre poznám ale večšina sniperov spolieha na glocka ked ide nanich comm

Elliot
25-12-15, 19:47
Pokaď by to dostal comm lv 150+ jo šel by ještě sundat ale s kombinací s kevlarem či notesem, doslovně nezastavitelnej comm.
Tento item by akorát comma udělal lepší. A pro malé levly nesundatelnej.
E: Sice některé zbraně SD nedávají, ale od MP5,M249 ten SD je až moc krutej..

Martin_V
25-12-15, 19:56
I comm s notesem je silny... ale kdyby nesla kombinace new itemu a notesu, tak by to slo... ale kdyby byli vsechny 3 servery na 1item, byli by i ostatní itemy o taktice...

SpLaXS
25-12-15, 21:58
Ono to mělo zůstat na ten jeden item... prostě toto už není cod, které dávno bylo....
Jasně, tady rushneš a máš u pr***** jestli zhebneš nebo ne, zas někteří, jako je pla...... hrajou na score...
Tudíž je nezajímá nějaká taktika... U té hry se má přemýšlet... a ne dělat kroky bez jakýhokoliv přemýšlení

Martin_V
25-12-15, 22:28
Njn, ja codko driv nezazil... ale ted mi prijde, ze tam hraje vic lidi, nez pred par měsíci... jeden ze serveru je vzdy plny (fy nehraju, takze ho nepočítám) a kazdy den tam je nejaky player :-D , takze novy hráč, tusim, ze to bylo vcera, byl jsem tam ve 23:00 (asi) a hrali jsme 5vs5 , drive byl problem uz ve 22:00 aby tam nekdo byl.. nevim, jestli tomu pomohla stranka na fb(cod:mw csko) ale jsem spokojen docela, ale xekal bych vice liku na te strance :-D , a pokud si myslel toho hráče pla... co bere FS 200, tak to je asi nejaky kopirak, pekne se na nem expi, bezi hlava nehlava, mp5 nepoužívá a strili jen rakety, naexpil jsem na nem snipera, protoze hral jako bot.. dal jsem full obranu k vuli nemu a kdyz mu dosli raketky, tak zacal utíkat :))

Smackk
25-12-15, 23:03
Ahoj,
Určitě dobrej nápad, udělal bych to tak, že když dostaneš ten NS (No slowmo) tak bys prostě nemohl dostat jinej deff item, aby pak lidi "nebyli smutní" ,že je comm moc silnej.. Ikdyž chápu, že ze strany toho kdo vystřílí do comma s full hp a obranou celej zásobník to tak asi vypadat nebude, ale aspon na zkoušku bych to na server dal a pokud by se líbilo, tak by se to tam nechalo.. Ikdyž, zabít toho comma s např. Plukama, není zas tak složitý.. Stačí mít jen taktiku a myslet u toho :) //// Jen názor
Btw. K tomu pla.. Kopírák to není, páč ho znám a navíc má steam, takže.. (Nechci tím na nikoho narážet..)

Martin_V
25-12-15, 23:36
Ja jen, že to obcas vypada, ze to hraje poprvy na lvl 200.. a jen 200, a když mu tam nekdo napise, ze bez 200 neda, tak mu napise nebrec kide, mam to jen na itemy, jenze pak beha s 200 i s itemama, ale resit ho uz nebudu, at si dela co chce. A aby to neslo kombinovat s dalsim deff itemem, to bych bral taky, kdyz to tak pozoruju, tak se tu meni codko kazdy tyden, vylepseni i shorseni.. a taky chci jen dodat, ze by to chtelo nazor vice nez cca 10ti lidi co hrají na cod... protoze to tu meni vzdy jen tak 5 lidi... jestli cod hraje aktivne treba cca 50 lidi, tak kdyz se na zmene shodne jen treba 5 lidi, je to nefér... ale kdyz napisu v chatu, at se podivaji na forum, a napsali nazor na zmeny, stejne nikdo neprijde :(

SpLaXS
25-12-15, 23:37
Martine, no přesně ten pla... A díky za názory hoši!
Ale zas mě teď napadlo, že by se to mohlo použít neustále, ale byl by to useitem, což znamená na 3 nebo 5 sekund, než se to obnoví, něco jak jet modul...
Smacku, když jsme u těch zásobníku, člověk se naučí mířit, šetřit náboji a taky pěkně uhýbat, pak to je jeho problém, že toto alespoň trochu neumí... Kouknu na mě, př. Jdeš na mě s commem, dělám si největší okruhové odstupy, nemám pravdu, a když do tebe pak kropím, máš problém se buď vyhnout, utéct, nebo zaútočit
Byl to jen příklad, nebyla to narážka na tvůj styl hraní

Martin_V
26-12-15, 08:57
Jo takhle :) , to by taky slo ;) , ten cas si odhadl dobře, co kdyby bylo vice druhu noslowdownu? , treba noslowdown 3, noslowdown 4, noslowdown 5? -3sekundy, 4 sekundy, 5 sekund, nebo co myslite? Nebo treba 2,3,4 , to me jen tak napadlo :) a treba pouziti 3x za kolo, možností je spoustu :-D

Smackk
26-12-15, 09:44
Ahoj,
Já bych byl pro to, co psal Martin, ale trochu jinak bylo by to na ty 3s,4s,5s, ale mohlo by se to spustit kolikrát za kolo chceš, jen bys musel počkat třebas 4 sekundy, jak je to myslím u Jet modulu, ted přesně nevím jestli tam nejsou 3s, ale o to tu nejde. /// Jen názor.
E:Martine, asi si to pochopil špatně, já myslel, že 3,4,5 sekund bude v letu, a ty 4 sekundy bude danej čas, kdy čeká až to bude moct použít. Snad srozumitelnější..

Martin_V
26-12-15, 10:05
Smack, asi jsem te spatne pochopil, ale to nema byt tak, ze to pouzijes a musis pockat, ale tak, ze to pouzijes a bude to trvat 3,4,5 vteřin... a ten jet modul... tam to neni na cas, stiskneš a letis, akorad zalezi na int, jak hodne poletis, mozna jsi to napsal dobre a ja te jen spatne pochopil..

JoK123
26-12-15, 10:55
Hmm tak to commnado fakt už nič nezastaví ja ked som hral ramba tak som sa spoliehla hlavne na glok lebo ten dal síce malo dmg ale zato ho to spomalilo a stihol som újst. Ved commnado má za kill nožom +2o hp tak potom tento item + táto schopnost = si v ..... tak preto som PROTI. Ja by som to nechal tak ako to je teras

SpLaXS
26-12-15, 12:19
Kdyby se ten item přidal tak by to bylo jak i Jet modulu.. Klikneš a funguje 2, 3, 4, 5 sekund dejme tomu a třeba clowdown nebo jak se to píše, by bylo nastavených např. 6 sekund...

Joku.. Dobře, chápu tvůj názor, ale FAMAS je taky kvalitní zbraň, když s ní umis, navíc doublejumpy můžeš taky využívat. Jestli znáš mapu. Tak je v pohodě skákat pozadu a ještě nad hlavu commanda, mám problém trefit Ramba ve skoku a myslím si, že nejsem jediný, kdo s tím má problém. :)
Každopádně díky za názor.

Martin_V
26-12-15, 14:00
Myslel si slowdown? Ten tvuj clowdown o.O, to slow je jako pomalu, ne ze bych uměl anglicky.. :-D jestli jsi myslel toto... a ano ,ten kdo ma ninja notes nebo je rambo je těžko trefitelny :-D , nesnasim :-D

SpLaXS
26-12-15, 14:15
Slow-zpomaleni
Clow- načtení než to můžeš spustit(použít)

Ten čas u jet modulu, když čekáš než se ti obnoví, to jsem myslel

Martin_V
26-12-15, 18:18
Jo jasne :-D , ja anglicky neumim, a myslel jsem ze jsi se prepsal, tak aby to i ostatnim doslo, co si chtel napsat, jenze jsi to napsal dobre a za blba jsem tu jen ja :-D

SpLaXS
26-12-15, 18:28
Já sám nevím, zda jsem to napsal dobře:DDD

Smackk
26-12-15, 21:16
Mohlo by se vyjádřit víc lidí, příjde mi, že se vždy k jednomu tématu vyjadřuje pořád dokola max. 5 lidí..

Martin_V
26-12-15, 21:41
Smack, to same jsem napsal i ja :-D , nevim jestli sem, nebo do tematu o kentaurovi, ale souhlas :/

Exot
26-12-15, 23:58
čo k tomu dodať item jak stvorený pre comanda.... možno ešte snipera:D ale ak sa pridá je mi to jedno ja sa prispôsobím:D

SpLaXS
27-12-15, 17:48
Já si myslím, že se to dobře využije u hráčů s rushovacím stylem:D
Každý hráč s každou class to dobře využije.

Stitnanek
27-12-15, 19:20
nebo slouwdovnsračky bo jak sa to píše .. tak že by to bylo na určitu zbran jako např : SD na MP5, SD na M249(kulomet), SD na P90, .. a na ostatní zbraně co majů SD .. takže by ten hráč měl SD jen na určitů zbran a nee na všechny ..
PS : nečetl sem si celů konverzaci tak nwm jestli nepíšu neco mimo tému, či už to tu možno bylo zmíněno :D

Martin_V
27-12-15, 20:13
Stite,ale kdyz bude proti me 2xFs a ja dostanu item na mp5, tak oni to poresi tak, ze si vemou prota nebo tak, takze ten item muzu rovnou dropnout..
Ale zase, kdyz budou proti i ruzne jine classy, tak by to slo, ale muzou se domluvit na to, co vzit :/

Exot
27-12-15, 20:15
to by sa zasa pridávalo vela itemov ale mne to nevadí ale pán kotel asi nebude mať čas ich spraviť lebo aj kentaur sa odkladá lebo sa venuje tej novej hre...ale nápad to neni zlý

Martin_V
27-12-15, 21:27
Myslim, ze toho kotel ma aj tak dost, kentaur se odklada snad pul roku :-D +- , a kotel tu ma tamhle placnu 80 serverů, takze poresit to za par dnu je blbost :-D

LejS
27-12-15, 21:33
Ahoj

Strašne výborný nápad. Tie itemy podľa mňa sú už nudné. A hráči dosť zneužívajú autodestrukciu pre zabíjanie nejakých hráčov. Neviem či sa to niekedy tu riešilo ale teraz tá autodestrukcia je fuk
Určite som za aby sa o tom viac "pošpekulovalo"
No zoberme to aj z toho že každá vec má svoje výhody aj nevýhody.

Stitnanek
27-12-15, 23:07
Stite,ale kdyz bude proti me 2xFs a ja dostanu item na mp5, tak oni to poresi tak, ze si vemou prota nebo tak, takze ten item muzu rovnou dropnout..
Ale zase, kdyz budou proti i ruzne jine classy, tak by to slo, ale muzou se domluvit na to, co vzit :/

to máš jako pravdu, ale myslím si že nejaká domluva v teamu neni a navíc .. hodně velká většina si hraje furt tu samů classu dokola, takže jestli budů mět např FS lvl 100 tak určo nevezmu kvuli tom prota např lvl20 .. a kdyby ten item byl na všechny zbraně tak by to bylo dost dobrýý a skoro stejný jak notes krom toho že ti to bude ubírat a to by většina lidí nesouhlasila ( krom tych co hrajů comma )

Martin_V
27-12-15, 23:23
To je zase pravda :-D , nevim no, mozna ze tvuj napad je lepší, nebude to op item a využije se :)

Exot
27-12-15, 23:25
ale zasa sa treba pozrieť nato zo stránky nováčikov oni spoliehajú na ten slow ked ideš comando ma lvl 10 tak da ti slow a ty ho dorazíš deaglom ale ked budeš mať ten item tak sa ti proste ľudia odpoja a potial ide oto jak vravel Stitnatek tak to je len a len ich problém ja hrajem všecko okrem tzv.menej skilových class čo sa rýchlo expia tie nechávam na koniec . napíklad dostane item na dualky mám kenta lvl 128 tak si zmením class na prota lvl 95 proste to je len ich problém ked hrajú len 1 class .....

Martin_V
28-12-15, 01:09
Novacek si to nikdy nedava... je pomaly a slabý, kdyz mam comm a potkam fs lvl tak 10 , tak mj da slow a ja mu deaglem dam hlavu a konci.. nemyslim, ze by to k vuli tomu itemu prestali hrat novacci, oni nevi, ze ten item je novy, vetsinou ani netusi jak zmenit jméno, natoz classu -.- :-D , novacci se expi hlavne na vyhraných kolech :) ,jeste jsem nezazil aby me novacek s fs, apod sundal coma bez itemu lvl 139..

SpLaXS
28-12-15, 12:40
Stite, ten item by platil na všechny zbraně (U všech class), tak aby to byl ten správný slow...
Exote, nebo kdo to tu psal, ne každý si ho může nechat, může si ho dropnout, nebo nechat, je to jen hráčova věc.

Já bych ten item sem přidal, protože využívat např. autodestrukce, jak tu bylo řečeno je "ubohý"...
Navíc stačí umět mířit a nedělá ti problém sundat commando, nebo jinou class. :)

Connan
30-12-15, 19:26
Já jsem rozhodně Proti. Ten item by využíval asi nejvíce comm, který už tak je dost op. A kdyby měl comm 150+ tento item tak by byl neporazitelný, stačí že to proběhne a za každý kill dostane 20 hpček navíc, takovy Sapper, který by mu dal za hit 10 dmg, by na tom byl hodně špatně, ten SD je právě na těch zbraních výhoda. A když už jste se bavili o tý autodestrukci, jak je ubohá (jako že je), tak vás nenapadlo, kdyby nějaký hrdina, comm, s velkým lvlem s autodestrukcí a tímto itemem naběhl na spawn (například huntic), zapl si ten item a jen zmáčkl C? By bylo trošku blbý ne?
Ještě jednou Proti.

JoK123
31-12-15, 10:07
Súhlasim s connanom jedina obrana proti autode...+ Commando je asi ten SD čo ma málo class...

Afr3ak
31-12-15, 21:04
NE!! Commando je již dost OP, má nejvíc hp, je nejrychlejší, jediný způsob jak ho zabít je dát mu slowdown.

Smackk
31-12-15, 21:21
NE!! Commando je již dost OP, má nejvíc hp, je nejrychlejší, jediný způsob jak ho zabít je dát mu slowdown.

Ty staty jsou tak rozvrženy asi kvůli tomu, že má být rychlý a má toho dost vydržet, protože jeho hlavní zbran je knife, který je na blízko (Pokud se ho nenaučíš házet).. A taky nemusíš mu dávat slowndown a můžeš vzít taky commando a je vyřešeno.. A mě moc OP nepřijde, když se ocitne třebas 10m od Protectora a on mu začne šít hlavy (Vím, že commando může vzít dgl, ale v téhle chvíli je celkem těžké přemýšlet..)

Afr3ak
31-12-15, 21:50
Ty staty jsou tak rozvrženy asi kvůli tomu, že má být rychlý a má toho dost vydržet, protože jeho hlavní zbran je knife, který je na blízko (Pokud se ho nenaučíš házet).. A taky nemusíš mu dávat slowndown a můžeš vzít taky commando a je vyřešeno.. A mě moc OP nepřijde, když se ocitne třebas 10m od Protectora a on mu začne šít hlavy (Vím, že commando může vzít dgl, ale v téhle chvíli je celkem těžké přemýšlet..)

Tak:

1. Podle toho, co tu kydáš za sračky, tak Ty nepřemýšlíš ani tak, takže v tom problém asi nebude.
2. Commando je sračka, která má staty rozvržené tak, aby bylo OP.
3. Že má hlavní zbraň knife, je jedno, pokud se ti s knifem hraje špatně, je to tvůj problém, ale podle mě když mám prota lvl 200, který má téměř jen hp a obranu, a příjde tam nějaký zaštvaný Commando lvl 1, co nepotřebuje žádný item k tomu, aby mě zabil- Ještě k tomu na ránu, a nemůžu proti tomu udělat nic.
4. Connan to vystihl.

JoK123
31-12-15, 22:52
hlavní zbran je knife, který je na blízko (Pokud se ho nenaučíš házet)..
Hadzat sa nemusí učit. Stači ked si stiahne CFG (ako polovica hráčou čo hra comm) a je to poriešne ista smrt

Exot
31-12-15, 23:31
jj presne tak raz ma jeden sundal na 5 metrov asi ho učil Segal Vrhať nože ale som rozhodne proti skilu comanda sú dobré jaké sú lebo bez slowdownu môžu ísť ostatné clasy do pic okrem ramba ten vyskočí na nejakú škatulu .....:D

PS ak máte nejaké dobré CFG tak napíšte PM ja som žiadne nenašiel:D

Grakon2702
01-01-16, 09:28
Když neumíte hrát commanda (rushujete jen s knifem), tak ho nehrejte. Item na no slowdown je pičovina, commando si v pohodě dokáže sundat všechny i bez toho. Nějvětší problém by měl mít se sniperem, ale s brainem by si měl sundat i jeho.

JoK123
01-01-16, 10:33
Tak včera sa me stalo toto. Bola mapa De_huntic bol som CT na plante ako každý vie je to také kemperské miesto no z T Commnado lvl 76 a ja Ss 152 (o lvl teras nejde). Z prehladom sa rozbehol dal si bunny hop až kumne no len ak a ani m4 som nedal SD. Podla mna SD má málo class tak si myslím že je to tak akurát vyvážené.

Martin_V
01-01-16, 12:18
jok, slowdown dava asi kazda zbran, jen se musis umet trefit do spravneho mista... kdyz ja vemu comm, tak dostanu SD i od M4...

Martin17CZ
06-01-16, 22:23
Podle me supr napad. Jen aby to nemel celej team. Zmensit sanci padnuti treba jako u notesu ci platin. Pak max. 2 tyto itemy do teamu.

Martin_V
07-01-16, 10:06
Je to mooc dobry item, at pada mene :) jak pise laky

Grakon2702
10-01-16, 10:01
Ne, ten item akorát zlehčí hru nobrainům a noobům, co pořádně neumí hrát a spoléhají se jen na rush.

Smackk
10-01-16, 13:49
Ne, ten item akorát zlehčí hru nobrainům a noobům, co pořádně neumí hrát a spoléhají se jen na rush.

A ti co mají brain kempíjou?

Grakon2702
10-01-16, 13:58
A ti co mají brain kempíjou?

Ti, co mají brain, to kombinují tak, v jaké situaci jim to vyhovuje. Nemusíš se však chytat za moje slova a odbočovat tak od hlavního tématu. Hlavní téma je: přidat item na no slowdown nebo ne. Já napsal ne a k tomu napsal důvod.

^nismo
10-01-16, 15:50
Comm s full kondičkou + kdyby se přidal tento item = nezastavitelné.. ( Pokud se dobře trefíš že.. )

PROTI