PDA

Zobrazit normální verzi : Nove mapy, blokovanie campu



behindyou
27-12-15, 10:55
Keď pozerám rôzne videá o BB tak tam je veľa dobrých máp ktoré tu nie su, a zas na kotelni je veľa zbytočných máp kde nie je dostatok blokov keď je tam napr. 10 builderov : bb_kivisenad (mohli by sa nahradiť). Stači napísať že ste ochtotný pridať nejaké mapy a ja tu pošlem nejaké , poznám aké mapy hrači chcú takže viem aké sem poslať.
Ďalšie je to že napr. na mape: bb_inferno_iplay sú bloky vedľa seba a veľa hračov tam chce stavať lebo je to dobré miesto a keď si tam niekto nestihne locknúť miesto tak to znemožní vám tak ze namieri na blok a napise /lock a vy tam nemožete dávať bloky prosím aby sa to opravilo.
Ďakujem.

behindyou
27-12-15, 11:34
A ešte by som sa chcel spytať či by si nedalo upraviť zm win (keď nakazia všteky CT). 5 bodov je podľa mňa málo lebo nie každého je ľahké zabiť a keď už nakazia všetkých tak si zaslúžia viac bodov (aspoň 10).
Ďakujem.

Paulie
27-12-15, 13:50
Jako příznivec "hráč" Módu BaseBuilder jsem PROTI
Už i tak se lidé rychle expí na bodech..
- Můj názor..

LejS
27-12-15, 20:46
Ahoj

Ako starší hráč BaseBuilderu som asi tak na 50 na 50% .. Ale skôr som PROTI
Na BaseBuildery by som skôr vylúčil nejaké tie mapy ktoré sa nehrajú alebo ktoré sa hrajú ale je to celkom malá mapa ako sú tie Dustové mapy.

Ten ktorý sa do BaseBuilderu trošku rozumejú a hráli ho trošku aktívnejšie tak by boli určite toho názoru ako ja.
Ten /lock není čo riešiť. Na tom server je všetko Fajn

#Lej

behindyou
27-12-15, 21:53
Ahoj

Ako starší hráč BaseBuilderu som asi tak na 50 na 50% .. Ale skôr som PROTI
Na BaseBuildery by som skôr vylúčil nejaké tie mapy ktoré sa nehrajú alebo ktoré sa hrajú ale je to celkom malá mapa ako sú tie Dustové mapy.

Ten ktorý sa do BaseBuilderu trošku rozumejú a hráli ho trošku aktívnejšie tak by boli určite toho názoru ako ja.
Ten /lock není čo riešiť. Na tom server je všetko Fajn

#Lej

Aj to je možnosť , že sa vylúčia mapy na ktorých je málo blokov a BB tiež hrajem dobrú chvíľu ale tie mapy su už otrepané, ale neslúhlasite tak nič z toho.
A na ten /lock keby ti to robili pravidelne tak by ti to nebolo jedno.

LejS
27-12-15, 21:57
Ako som už povedal :D .
Není to kvôli blockom ale kvôli tomu že je to stesnená mapa.. Keď máš full server a príde nejaká dust mapa. Dám krk za to že Mário , cxk alebo Samčo mi teraz potvrdia že niekedy mali prípad kedy museli zmeniť takú malú mapu na väčšiu (inferno , castle) kvôli hračom . Pokial sú "otrepané" tak si zvykni na tie mapy. Ja napríklad pred resetom som hrával iba castle a inferno. A k tomu sa pridali ešte dust , kyku atď. A musel som si na to zvyknúť. Neviem ako ty :) Ale pridať ďalšie mapy by sa hodilo ale hlavne odstrániť tie menšie.


#LejS

Troppe
28-12-15, 13:07
Čau :)
Podle mého názoru by to chtělo nějaké mapy vyřadit a nějaké zase přidat.
Klidně vám tu vypíšu pár map,které by se mohli vyloučit,kdyby byl zájem. Pak by se museli přidat další mapy,ale to by neměl být problém.
U toho inferna,nechal bych to tak. Stačí si naházet pár bloků někam mimo,to máte za 10 vteřin hotové.
S těma bodama,možná by se to někomu hodilo. O těch 5 bodů to není až tak moc navíc.

MartyEE
29-12-15, 01:10
Som PRO zisli by sa nove mapy a nejake odstranit :thumsup4:

LejS
29-12-15, 20:43
Skôr odstraniť než pridať MartyEE :D