PDA

Zobrazit normální verzi : PreD



ParadoXX
03-01-12, 18:49
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas 2 dnu , 23 hodin , 58 minut a 38 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' Spam '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : PreD
[AMXBANS] Tvuj nick : PreD
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 0 : 725204
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 0 : 725204
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 84.42.198.223
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 84.42.198.223
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : KriSpO
[AMXBANS] Server : Kotelna - War3 Ultimate | csko.cz ( de_inferno )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

a teď mi vysvětli ty vypatlaný děcko,proč mi dáváš ban za to,že nahlašuju cheatery?Kdybys dělal to,co máš a ostatní,kdyby dělali co maj,tak ste ho už zabanovali včera.Jenže ten váš vykřičník vůbec nefunguje.Nikdo nepříde.A na tom serveru žádnej admin nikdy neni.Tak mi do prdele vysvětli,proč mi dáváš ban,když píšu xkrát,aby někdo přišel.Tohle je pro tebe spam?Vzpamatuj se.
Vypadá to,že si mě zabanoval za svojí neschopnost a debilitu.Takhle to přesně vypadá.Protože toho cheatera tam necháš hrát dál.Supr věc.Fakt tě lituju,že si vybíjíš svý děcký komplexy na jinech díky tomu,že ti ňákej debil dal práva.Supr věc.Máte to tu zařízený dobře.Hlavně ty kotle.'Máš tu supr adminy,který dělaj svojí práci.Akorát absolutně opačně.

Co teď?Necháš tam hrát toho cheatera dál,kterýho sem nahlašoval tim tvym spamem?Necháš co?Protože ti to je *****,ty *****.Hlavně že máš dobrej pocit,že sis vylil svojí demenci a neschopnost na jinym.18:57 cca 6 minut od mýho banu a ten cheater tam hraje dál.Vedete to tu dobře.Vedete to tu velmi dobře.

Kotel
03-01-12, 19:03
Hmm, divny. Stejnou zpravu by nemelo jit napsat 5x po sobe behem 2 vterin. To nejak osefuju.
Som zastrelil uz hraje jinde a dusevne neni asi uplne v poradku.

ParadoXX
03-01-12, 19:22
tak mi řekni,proč sem dostal ban,když oni nejsou schopný dorazit na server,ale sou schopný za nahlášení cheatera banovat.Jak je tohle možný?to mi vysvětli.A chci unban.50 level už mam na dosah a ten vypatlanec mi dá ban za něco,co vám prospívá.To se mi snad zdá tohle.Ani se ten retard neobtěžuje sem přijít na forum a napsat sem aspoň ńákou lež,protože pravdu by sem určitě nenapsal.

Taky by mě zajímalo,proč tenhle rádobyadmin nejde na server zabanovat toho cheatera,ale radši dá ban nahlašujícímu.to mi vysvětli,jak je to možný.K čemu má ty práva?

kashpi
03-01-12, 19:27
No vzhledem k tomu, že si opravdu psal několikrát a nikdo fakt nepřišel a očividně na serverech někdo z adminů byl, tak bych se i přimlouval za zrušení nebo zkrácení banu.
Sice by si spamovat takhle neměl, ale aspoň napíšeš víc než jednou a není ti jedno že tam je cheater.

edit: vidím, že ban už nemáš

ParadoXX
03-01-12, 19:45
jako vem si,že já ty cheatery přestanu nahlašovat a za chvíli jich tam bude tolik,že se tam přestane hrát,když to takhle rádobyadmini řešej.

grEy
03-01-12, 19:53
Ked si to pisal do !, tak som nebol online, inak by som prisiel. Pred chvilou som ho spectoval na huntici a tam (asi) nic nemal. Navyse ho furt zabijali.
Komu hovoris furt retard, prosim ta? Nikto ti tu nic nenapisal, tak co hned kypis?

ParadoXX
03-01-12, 19:54
no to řiká ten pravej retard.
Halvně že když sem žádal o práva,tak ste mi řekli,že bych musel přijít na každej server,když někdo zavolá a teďka mi tu tvrdí dement,že na to serou kvůli skore atd.Tak to běžte do hajzlu.To si ty práva nechte pro sebe a seru na cheatery,když máte takovejhle postoj k tomu.

ZombieBot
03-01-12, 19:56
No je to tvoje povinost, pokud máš na tom serveru práva, tak pokud to okolnosti dovolí přijít. Ale né každej to dodržuje, navíc, já admin nejsem, ale tohle je můj názor na věc. Rozhodně si ale nemyslim, že to dělá každý, to ne.

franta šiška
03-01-12, 20:56
Paradoxxe nemam rad, malokdy s nim souhlasim, ale v tomhle mu musim dat zapravdu. Ano, spamovat nemel. Jenze co delat, kdyz je tam cheater a na ostatnich serverech jsou admini, kteri by mohli prijit? Navic tenhle ban za "spam" byl prehnanej, kdyz uz, tak max na hodinu, mozna dve. A kdyz tak ted nad tim premyslim, co radsi dat paradoXXovi prava misto tech fail adminu? Sice jeho chovani je neunosne, ale to hlavni - cheaty pozna.

apach29
03-01-12, 20:56
Ony jsou i vyjimky, ktery na to hlaseni prijdou, i kdyz na tom serveru prava nemaji. Bohuzel nevim, jestli je Krispo na war3U ma, ale mohl aspon natocit demo a dat jej do admin sekce.

Dwane Dibbley
03-01-12, 22:15
Proč mu ty práva aspoň na war3u teda nedát, když je zbytek teamu (čest vyjímkám) neschopnej? Přestal by dostávat nesmyslný bany a server by si ošefoval. Je to sice namyšlenej zmetek, ale hrát to umí a v cheaterech se vyzná, takových lidí tu je nedostatek.

Bezdak
03-01-12, 22:18
Meh za ten vulgární koment k unbanu mu dáte unban? :O

ZombieBot
03-01-12, 22:22
Proč mu ty práva aspoň na war3u teda nedát, když je zbytek teamu (čest vyjímkám) neschopnej? Přestal by dostávat nesmyslný bany a server by si ošefoval. Je to sice namyšlenej zmetek, ale hrát to umí a v cheaterech se vyzná, takových lidí tu je nedostatek.

Já bych byl pro, ale mám strach, že kdyby ho někdo zabil, tak už by mě ban...

Dwane Dibbley
03-01-12, 22:26
Já bych byl pro, ale mám strach, že kdyby ho někdo zabil, tak už by mě ban...

tak přece
Pokud by byl nějaký problém, práva se dají kdykoliv odebrat, takže tak :).

A co se tu resi ted, lenost adminu a nechavani cheatera bezet po serveru, takze si preber, co je lepsi.

ParadoXX
03-01-12, 22:31
to je vidět,že o mně vůbec nic nevíš.Kdybys tu neroztruboval falešný kecy,pomluvy a vymyšlený fámy o mně i s ostatníma a radši se zeptal na gs,jak sem si vošéfoval ultimate server,na kterej začlo chodit daleko víc lidí a začala tam bejt ňáká úroveň hráčů a naexpit něco nebylo tak lehký jako tady na kotelně,kde je to zatraceně jednoduchý,udělal bys líp.