PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz (stížnost) na Koprakek



MrSlissi
27-12-15, 14:51
Zdravím,

předem upozorňuji, že tohle bude asi trošku delší čteníčko, ale aspoň se pobavíte.
Dále chci dodat, že osobně nemám nic proti Koprakekovi a tento článek nemá za cíl jej jakkoliv pohoršit, či zesměšnit ("stížnost" v nadpise je použita proto, že toto fórum nese název "Hlášení cheatrů, stížnosti" a já měl jen obavy aby to nebylo ignorováno).

Ale teď už k věci:

Na štědrý den letošního roku v 16:27 udělil admin Koprakek zcela oprávněný ban mému bratrovi, který zrovna používal nick: Chces parek v rohliku? (Prosím přestaňte mlátit hlavou do klávesnice a nechoďte pryč, tohle má pokračování) Tento bal byl za MFK, ke kterému se mi on i přiznal, takže by se mohlo zdát, že není vlastně o čem mluvit. Tvrdí také, že v době kdy přestupek učinil, se na serveru Koprakek nenacházel, což samozřejmě nemusí být pravda a i kdyby, někdo mohl natočit demo, nebo dát adminům echo přes vykřičník. Ale teď přijde to napínavé. Ban dostal na týden, takže pokud mě počty neklamou vyprší na Silvestra někdy o půl pátý. Vtip je v tom, že tento ban, který se správně měl dotknout mého bratra, se dotýká pouze mě a on si vesele hraje za dozorce dál Teď se můžete začít smát a říkat si, že je to pěkně trapná historka a ubohý pokus o to, jak dostat UB, ovšem musím poznamenat, že se mýlíte. Pokud všechno půjde dobře, tak zítra si koupím originální cs 1.6. a na to co dělá můj retardovaný bratr se vykašlu. Takže si pravděpodobně říkáte, proč vůbec píšu tento příspěvek? Protože právě teď mě přemáhá zvědavost a chtěl bych se zeptat přímo Koprakeka, jak se mu u všech zlomených nůžek podařilo dát takovýto ban, jenž se zcela minul účinkem a hráč, který učinil přestupek a měl by s pláčem sedět v koutě, si teď svým pisklavým hlasem vydává další příkazy a trest jej nijak nepostihl?

Osobně bych doporučoval zabanovat toho správného hráče a jestli mi nevěříte, tak ten původní zákaz nechte tak, jak říkám zítra mi to bude fuk.

Můj bratr používá tyto nicky:

Chces parek v rohliku?
DARKAR Lord of the game
Time to dead
(a možná ještě další, ale na ty si nemůžu vzpomenout)

Na závěr děkuji všem, co to dočetli až sem, máte u mě sušenku, a prosím o vyjádření Koprakeka, poněvadž pukám zvědavostí, jak se to vlastně stalo.
Pokud se mě chcete na něco zeptat tak to šoupněte do komentářů pod tímhle příspěvkem
I
I
V

Zoyer
27-12-15, 15:10
Pokud mate kazdy svuj pc a on udelal prestupek na tvem pc, tak si on na svem pc muze hrat dal. Jinak si prave nedokazu vysvetlit, jak je to mozne

MrSlissi
27-12-15, 15:13
No o tom pochybuju. Že by náhodou využil krátké chvíle, kdy odejdu na záchod, přihlásil se na csko, změnil si nick na ten, který používá, připojí se na JB, náhodou bude místo k ct, on se tam dostane a náhodou bude další kolo a on dá MFK?

To je na mě až moc náhod...

Zoyer
27-12-15, 15:23
Jedne ze se kopr spletl a dal ban tobe, protoze mate stejnou ip a pokud nekdy hral na tvem pc, tak je tohle mozne

Britny
27-12-15, 15:49
To bude asi tím, že ban byl udělen přes web, nikoli ve hře a pokud má nové ns, tak ban prostě mu neplatí. Až se napojí do hry, tak se mu dá ban ve hře a už by to nemělo platit. Doporučuju ale si pořidit cs na steamu, protože na tom ID je xxx banů a já osobně ho zabanuju pouze na ID, aby nemohl už nikdo obcházet, IP vypadá na DIP.

mirous
29-12-15, 10:04
Britny: to co píšeš by se mohlo stát, ale ne s tím, že má ban ten co tu napsal tu "stížnost".

(jen tak mimochodem, ty budeš asi fajn brácha..)