PDA

Zobrazit normální verzi : Zm Apokalypsa 2 - Smoker



Reflex.
28-12-15, 15:38
No takze zacnem takto, navrhujem aby sa zrusil Smoker na Apokalypse 2, pretoze co som si vsimol tak dost hracov na to nadava, ze vobec si nezahraju ked ich furt pritahuje Smoker, aj mne sa to dost stava, a tiez mam kolkorazy nervy na to.
Bol by som rad, kebyze sa zrusi iba na Apokalypse 2, jednotka by mala Smokera.
Proste urobit to tak, ako na klasickom zm.

Samco
28-12-15, 17:58
CT by to moc uľahčilo život. ZM by mali veľmi ťažké dať posledné CT, ktoré by behalo po mape. Preto NESÚHLASÍM.

Reflex.
28-12-15, 20:34
CT by to moc uľahčilo život. ZM by mali veľmi ťažké dať posledné CT, ktoré by behalo po mape. Preto NESÚHLASÍM.

Ide o ten princim Samco, ze na Apokalypse 1 by bol Smoker (tiez ako to je na Zombie 1) a na Apokalypse 2 by nebol Smoker (tiez ako to je na Zombie 2).
Ono uplne postaci, ked na lasta pojdu 2-3 hunterovia a ma o zabavu postarane + ost. zm.

Kotel
28-12-15, 20:59
Na posledniho hrace by nemusel fungovat, pokud funguje.

rIDer
28-12-15, 20:59
Já jsemPROTI. Když si někdo dá jump style za lasta - no chance. Zombie budou řešit dokola pořád ty samý hráče, kteří kolo co kolo čekaj zalezlý na lasta. Neberu v potaz, že skrz zombie nejde projít a neustále při huntu na lasta někdo blokuje, takže je to o to těžší ho dát. Proti smokerovi se dá hrát jinak, než umazáním řádku v zombie class..


Na posledniho hrace by nemusel fungovat, pokud funguje.
Ani to nezkoušej !!! :D

Reflex.
28-12-15, 21:03
Dobre no, tak pokial by sa nezrusil ten Smoker, mohla by sa dat imunita voci pritahnutiu hraca, ked bude last.
Lebo to sa skutocne neda, ked vystrielate cely zasobnik na Smokerovi, a akurat prebijate, no a on vas pritiahne, a je po vas.

rIDer
28-12-15, 21:09
Furt se to bude točit kolem toho samýho.. Skoro bych řek, že ten smoker je tam hlavně kvuli lastovi, aby ho při trajdaní po mapě někdo chytil.. Ber do úvahy to blokováni mezi zombie. Potom ta class bude celkem pointless..

E.: Doufám, že apo 2 nebude jenom o tom "vzít huntera" i non vip hráči by měli mít šanci.

Reflex.
28-12-15, 21:20
Hm, ja som to chcel tak spravit Rider, ze by to bolo proste ako na klasickom zombie, na 1 je smoker a na 2 neni. Toto som chcel preniest aj na ost. mody, apokalypsa 2 a v klude aj na revolution 2.
Na jednotkach by bol Smoker, hraci by si mohli vybrat server ci hrat so Smokerom alebo nie.

LejS
28-12-15, 21:23
Ach Ľudze kedy vymyslíte niečo lepšie a krajšie.

Nehovorím že to je zlý nápad ale je to aj dosť veľké uľahčenie pre CT. A myslím si že keď sa ZM Apokalypsa zakládala tak Kotel napísal článok alebo "novinku" o tom že ten mód je špeciálne upravený aby prežitie celého kola bolo ťažšie ako na ostatných Zombie. Na ZombieApokalypse to je teda veľmi veľké uľahčenie. To rovno môžete odstrániť Huntera.

S TÝMTO NESÚHLASÍM

Samco
28-12-15, 21:53
Hm, ja som to chcel tak spravit Rider, ze by to bolo proste ako na klasickom zombie, na 1 je smoker a na 2 neni. Toto som chcel preniest aj na ost. mody, apokalypsa 2 a v klude aj na revolution 2.
Na jednotkach by bol Smoker, hraci by si mohli vybrat server ci hrat so Smokerom alebo nie.

Na klasických ZM smoker moc pointu nemá, keďže CT sú zalezený v kempoch, tak to je jedno. Kdežto na Apokalypse sa so smokerom dobre hrá nejednému hráčovi. Ako už píše rider, ten ZM je proti lastovi ako stvorený, i ja ho tak využívam.

Martinos
29-12-15, 15:31
Dlho som rozmyslal, ci toto podporit, alebo nie, ale stale som na bode mrazu. Niekedy by som smokera dal prec niekedy nie, ale kedze na APO1 by ostal nadalej tak vyhrava reflexov navrh v pomere 51 : 49 takze ano som za to aby sa proti lastovi na APO 2 vypla jeho funkcia tahat, ako to navrhol Kotel.

A ked uz sme pri smokeroch, Na apo su mapy obrovske tam je fakt ten smoker niekedy potrebny, ale na REVOLUTION 2 ho urcite vypnite, lebo tam su mapy male a last CT takmer vzdy nakoniec prehra, alebo musi liecit. Len vinimocne sa stava ze to tam last vydrzi do konca kola a este ked ho zacnu tahat smokeri tak to je tak 20 sekundovy suboj. Tam to urcite dajte prec :)

Martinos
29-12-15, 15:33
Dlho som rozmyslal, ci toto podporit, alebo nie, ale stale som na bode mrazu. Niekedy by som smokera dal prec niekedy nie, ale kedze na APO1 by ostal nadalej tak vyhrava reflexov navrh v pomere 51 : 49 takze ano som za to aby sa proti lastovi na APO 2 vypla jeho funkcia tahat, ako to navrhol Kotel.

A ked uz sme pri smokeroch, Na apo su mapy obrovske tam je fakt ten smoker niekedy potrebny, ale na REVOLUTION 2 ho urcite vypnite, lebo tam su mapy male a last CT takmer vzdy nakoniec prehra, alebo musi liecit. Len vinimocne sa stava ze to tam last vydrzi do konca kola a este ked ho zacnu tahat smokeri tak to je tak 20 sekundovy suboj. Tam jeho funkciu proti lastovi urcite vypnite :)

killer-savage
30-12-15, 01:20
Jak chcete, mozte obmedzit pocet pokusov ale zalezalo by to na pocte ct. Kebyze je posledny hrac tak by smokeri mali len 1 pokus aspom by sa nemusela celkovo zrusit jeho vlastnost.

Reflex.
30-12-15, 17:42
Jak chcete, mozte obmedzit pocet pokusov ale zalezalo by to na pocte ct. Kebyze je posledny hrac tak by smokeri mali len 1 pokus aspom by sa nemusela celkovo zrusit jeho vlastnost.

1 pokus to je zalostne malo, ale ako napad dobry, ze by sa odmedzil pocet pritiahnuti.
Ja by som to dal na 3 pokusy.

rIDer
30-12-15, 20:32
1 pokus to je zalostne malo, ale ako napad dobry, ze by sa odmedzil pocet pritiahnuti.
Ja by som to dal na 3 pokusy.

Takže chudákovi smokerovi odeberem 9 z jeho 12 pokusů (životů) a pak bude muset při lastovi spáchat sebevraždu... Spíš bych teda, když vám tak ti kluci smokerský vadí.. Omezil jejich počet v jeden moment. Třeba na 5 "sebevrahů" max :)

Reflex.
30-12-15, 20:39
Takže chudákovi smokerovi odeberem 9 z jeho 12 pokusů (životů) a pak bude muset při lastovi spáchat sebevraždu... Spíš bych teda, když vám tak ti kluci smokerský vadí.. Omezil jejich počet v jeden moment. Třeba na 5 "sebevrahů" max :)

Nemusi si dat hned kill, si zober, ked je 13+ ctciek, tak zombikom sa automaticky znizi HP na 800, tak ked bude nejaky last huntit fragy s BZ, tak bude zabijat zm na jednu ranu, takze si hraci zo Smokerom nemusia davat kill.
Ked uz teda ste protestovali proti tomu odobratiu Smokera, tak by sa mohol schvalit ten navrh na obmedzenie pritiahnuti.
Tak sa mi to zda fer zo strany zm aj ct.

Samco
30-12-15, 20:46
Už tu podaktorí nad tým tak špekulujete, že by ma neprekvapilo, keby prišiel niekto s návrhom, že JUMP ZM môže len 5 krát za kolo skočiť, alebo CLIMB môže len 3 krát za kolo liezť, alebo frost len 3 krát za kolo zmraziť atď. Neprznite to už toľko prosím. :new_russian:

Reflex.
30-12-15, 21:23
To zas nie, ale ide o ten princip, ze to sa velmi tazko da uhrat ked vas pritiahuju 1-2 smokeri naraz, to sa neda, preto by sa ten navrh mohol schvalit.

rIDer
30-12-15, 22:43
Fér to bude možná tak pro lasta, pro nikoho jinýho.. A ještě pro 11 ubrečenejch frag hunterů, který čekaj jenom na to, až budou jednoho dne "unstoppable". Prostě pro skupinku 0,5% hráčů ze serveru upravovat celý zombie.. Nehledě na to, že drtivá většina z těch, který na zombie hrajou nikdy lastem nebude, když tak 30 sekund při dnešní kinder mafii na zombie a ještě s tim, že ani nemaj účet na fóru, takže "objektivně" pojatý názor hráčů..

Lajf in harmoni ^^


Nemusi si dat hned kill, si zober, ked je 13+ ctciek, tak zombikom sa automaticky znizi HP na 800, tak ked bude nejaky last huntit fragy s BZ, tak bude zabijat zm na jednu ranu..

Rozumim, pak si budeme dělat vysoký skóre a budeme dělat screeny, jako to tu už bylo na klasik zombie s 2500+ fragy. Fajnee. Zapomeneme na původní záměr tohohle módu, že ct to maj mít opravdu těžký přežít..


Dobre no, tak z toho nic nebude.

LOCK.

:D

Reflex.
30-12-15, 22:48
Dobre no, tak z toho nic nebude.

LOCK.

E: co mi ine ostava :D