PDA

Zobrazit normální verzi : 12345 AHA?! --> Antikotocerepapinovikovicovska



JokerClown
28-12-15, 21:35
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 165952)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '16264'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < 12345 AHA?! >
[AMXBANS] Tvuj nick: 12345 AHA?!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1320803744
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1320803744
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.123.104.111
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.123.104.111
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Antikotocerepapinovikovicovska >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 1. - 1 item (de_heat)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Zdravim,

chcem sa opytat... Uz davnejsie sa mi stalo,ze som dostal ban za "wallhack". Bol som dost zaskoceny,pretoze sam to neviem nainstalovat nie to este zapnut a nikdy som to nemal ale este viac ma zaskocilo,ked tam bol iny nick. To sa akokeby napravilo lebo odvtedy bud mam inu ip alebo sa to nejako spravilo proste sme mali s dotycnym tu istu ip. K veci...ano je to moj nick ale zas wallhack? Ked je tak sikovny ten admin co mi udelil ban za tento cheat tak by som chcel vidiet dokaz resp. video. Nech sa pousmejem kto mi ho udelil kedze ako som pisal vyssie, nikdy som ho nemal a neviem ho ani nainstalovat.

Dakujem za vysvetlenie a video! :)

B!g 5m0k3
28-12-15, 21:43
http://fd.csko.cz/upload/28-12-2015-21-24-52-xtr24678.jpg
Klamár, ban je tvoj. :sadbye:

JokerClown
28-12-15, 21:50
po 1. počul som, že sa tam strielali navzájom tak som z reflexov mimo a na balkon kde z uvedeneho screenu je.
2. screen ? ako dôkaz by malo byť video. tak šup s ním :) Môže mi veľa ludí z toho serveru dokázať, že nemám wallhack.

B!g 5m0k3
28-12-15, 21:53
Demo je v tomto prípade zbytočné keď, že je tu screen tvojej hry.

Samco
28-12-15, 21:54
po 1. počul som, že sa tam strielali navzájom tak som z reflexov mimo a na balkon kde z uvedeneho screenu je.
2. screen ? ako dôkaz by malo byť video. tak šup s ním :) Môže mi veľa ludí z toho serveru dokázať, že nemám wallhack.

Hore máš screen. Nie je sa o čom baviť, WH!

HSMartinka
28-12-15, 22:21
smoke dik že si to sem za mňa dal, neviem čo tu chceš koho klamať a vymýšlať si úbohe story, ban máš oprávnený ak chceš ďaľej hrať tak si kúp orig. hru cez steam.

JokerClown
28-12-15, 22:21
Aha.. zaujímavé.. takže niekto čo spectuje môže mať zapnuté wh a spectuje hráča a vyscreenuje to a má ban ? Celkom vtipné. To môžem aj ja takto nahlasovať a screenovať hráčov :D Bez dema by nemal dávať ban. Takto to fakt môže urobiť každý. No viac ku tomu nie je čo dodať vidím,že adminom na tomto portále sa stane hocikto.

Veselé sviatky! :)

HSMartinka
28-12-15, 22:24
Aha.. zaujímavé.. takže niekto čo spectuje môže mať zapnuté wh a spectuje hráča a vyscreenuje to a má ban ? Celkom vtipné. To môžem aj ja takto nahlasovať a screenovať hráčov :D Bez dema by nemal dávať ban. Takto to fakt môže urobiť každý. No viac ku tomu nie je čo dodať vidím,že adminom na tomto portále sa stane hocikto.

Veselé sviatky! :)

to je absurdné čo tu píšeš, chápem že sa chceš obhajiť ale v Tvojom prípade je to zbytočné, ten screen je vyscreenovany z Tvojho pohladu, Tvojej obrazovky...

matis
29-12-15, 18:35
posledna sanca je originalka na steame

ziadost sa zamieta - lock