PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie Apokalipsa 1/2



Paulie
30-12-15, 20:48
Zdravím.
Chtěl bych se zeptat jestli je možné zpomalit brouky(chrobáky,mravence) pro mě za mě si tomu říkejte jak chcete, ale jestli byste to odsouhlasily tak bych byl rád a ještě menší dodatek už mnoho lidí si stěžuje na smooker zombie jestli je možné, aby vás mohli přitáhnou v menším množství a menším času (Příklad): myslím to tak vlastně že vás přitáhne jednou za 20 sekund a v menším počtu vás přitáhnout.




Určitě děkuji za komentáře, děkuji za váš čas s pozdravem [Á]rmy Skill:.

Samco
30-12-15, 20:50
Nie, nie a nie. Už to s tými návrhmi preháňate. :wall:

Reflex.
30-12-15, 21:06
Army, ja neviem naco zakladas dalsie tema ohladom Smokera? Ved sa vyjadri do tej temy co som zalozil ja a tam to riesme a nie zakladat 30 threadov o tom istom.
Aby to nebol OT, tak rychlost broukov je dobra a netreba ju vobec nejako poupravovat, cize ked ctcko bezi pri defaultnej rychlosti. (250units/s)

Paulie
30-12-15, 21:30
Pochop nezaložil jsem to jen kvůli smokerovi, ale především kvůli broukům..

LejS
06-01-16, 12:44
k Zombie Apokalypse som mal vždy svoj vzťah ktorý bol všeliaký.
Ale tých chrobákov by som nemenil ;)
Tý chrobáci sú hlavne na rýchlu nákazu. A keď si s nimi nevieš rady tak sa vylepši.
Začni mať vlastné taktiky. Lebo nemôžeme zmeniť jeden server kvôli jednému hráčovi a + nejakým 20% hráčom ktorý o to stoja.
Zbytočný nápad.

Brouku :D

#Lej

killer-savage
06-01-16, 13:00
Kopu hracov je naplno vylepsenich a preto tam uz casto nechodia a preto navrhujem aby sa pridali dalsie veci ktore sa daju vylepsit za xp.

LejS
06-01-16, 13:01
Kopu hracov je naplno vylepsenich a preto tam uz casto nechodia a preto navrhujem aby sa pridali dalsie veci ktore sa daju vylepsit za xp.

To taký není špatný nápad.
Ale som myslel o tom aby sa vylepšil v zmyslu taktík ktoré si on sám vymyslí.
A tie XP by som bral... Tiež už ma to tam začína nudiť stými XP :D