PDA

Zobrazit normální verzi : FUN HnS



behindyou
30-12-15, 22:06
Mám nápad , myslím že to viac ľudí skritizuje ale aj tak skúsim. Čo hovoríte na také hns kde by bola zvýšena speed a gravity (poprípade ešte niečo)

Ďakujem.

Paulie
02-01-16, 17:36
na serveru kotelna je speed: 250 a gravity: 100aa já bych to takhle tedy nechal, je to lepší pak by se museli možná opravovat mapy, protože když skočíš teď 259lj pak budeś v pohodě skákat 263lj a to nemluvím jen o lj, ale i cj,dcj,scj,hj apod.. podle mého je to blbost a zbytečnost za mě PROTI.

MartyEE
02-01-16, 22:27
ne

Reflex.
02-01-16, 22:49
na serveru kotelna je speed: 250 a gravity: 100aa já bych to takhle tedy nechal, je to lepší pak by se museli možná opravovat mapy, protože když skočíš teď 259lj pak budeś v pohodě skákat 263lj a to nemluvím jen o lj, ale i cj,dcj,scj,hj apod.. podle mého je to blbost a zbytečnost za mě PROTI.

Gravity 100aa xD vies co si povedal army? :D
Ked uz tak defaultna gravitacia je 800, 100 AirAccelerate spociva v tom, ze ked skocis urobis straf a drzis ctrl tak ta to zrychli, narozdiel od 10aa ked skocis, podrzis ctrl a urobis straf, tak nespravis straf takto, na 10aa sa tazko skace, preto vsetky hns servery maju 100aa.
Co sa tyka navrhu, tak nesuhlasim, to by sa uz stracal pojem Hide 'n Seek.

MartyEE
03-01-16, 12:12
:D Ale dobre :D

Paulie
04-01-16, 18:51
Hele, lidi dělají chyby tak jsem nevěděl nemusíš se mi hned vysmát.

LejS
05-01-16, 12:58
Tebe fakt preskočilo :DD

Speed a Gravity?
Mám dojem že toto písal nejaký neznalec HNS ktorého nebaví klasický mód HNS.

HNS je položený na základoch klasického cfg ktorý sa ti nastaví automaticky pri nainštalovaní CSka..

VEĽKÉ PROTI
Jednak je to úplna blbosť. A jednak pri HNS máš využiť to. Čo máš. Myslíš si že keby sa pridal ten tvoj speed a gravity tak by to veľa potešilo? Jasné že áno. Lebo by si dávali lepšie LJ , CJ atď...

Ale mysli nato že HNS sa dá vpohode hrať. To lezenie po rebríku nebolo vymyslené nadarmo.

#Lock.. Nedávaj sem zbytočné návrhy

behindyou
06-01-16, 14:30
asi ani jeden nepochopil.... nie ze sa zmeni terajsie hns ale ze sa prida nove .....

LejS
07-01-16, 10:22
asi ani jeden nepochopil.... nie ze sa zmeni terajsie hns ale ze sa prida nove .....

Bracho pochopili sme :D
Lenze naco zakladat taky zbytocni HNS ked vieme za HNS je asi 5nehranejsi mod na kotelne...
Ked ti chyba trochu srandy tak zajdi na Jailbreak kde mas vsetko..

noblemar
05-06-18, 10:20
jasny kazdy se splete jako gravity 800 a tak se stane, jen jsem se chtel zeptat, jak jsi dosel ze 259 bude 263, matematiku studuji ale tohle jsou moc divny pocty na me asi

Cim mensia hodnota gravity, tym vyzsie vyskocit. 800 = 100%, 600 = 25%, 400 = 50% doskocis o 50% vyzsie ako normalne. Takto nejak sa to da...
Kazdopadne aj ten clovek co pisal 263 trepal. Bezne skocit pri:


...edgefriction 2
sv_accelerate 5
sv_airaccelerate 10
sv_friction 4
sv_gravity 800
sv_maxspeed 320
sv_maxvelocity 2000
sv_stepsize 18
sv_stopspeed 75...

longjump = cca. 257

Viac.
https://xtreme-jumps.eu/longjumps.php

Samozrejme, ak sa zmenia nastavenia servera, popripade hraca... je mozne dosahovat lepsie vysledky. V pohode doskocis aj 259 Uz pri zmene:

sv_airaccelerate z 10 na 100 je citit rozdiel
sv_accelerate z 5 na 10

atd.

U hraca uz pri zmene:

fps_max viac ako 100
fps_modem viac ako 100
cl_sidespeed viac ako 400
cl_backspeed viac ako 400
cl_forwardspeed viac ako 400

atd.

Jedina vynimka je CS:GO, kde je fyzika uplne v p... Videl som jak chalan skocil na longjumps v pohode 299 Nepozeral som nastavenia servera, ale bolo to prekvapenie.

BTW: Pises do temy, ktora je uz 2 roky stara

Zoid
05-06-18, 12:36
Udělal bych 10aa hns, tak, jak to bylo dřív

Zoid
05-06-18, 12:38
Jinak s těma cvars tady všichni píšete nesmysly.

noblemar
05-06-18, 13:50
Jinak s těma cvars tady všichni píšete nesmysly.

Na to si musim nieco naliat

http://www.best-gif.com/wp-content/uploads/2013/09/funny-gifs-whisky.gif

Zoid
05-06-18, 16:26
Tak aby sis nemyslel, že ti říkám, že meleš sračky jen tak:

edgefriction - to je ratio síly, která tě zpomaluje pokud jsi blízko okraje bloku, který má víc než 70 units (čti Highjump) - pro lj nepodstatný.
sv_accelerate - tohle je v cs nepoužívaná proměnná a nic nedělá (resp. je locked v enginu a sama se nastavuje na 5), používala se v halflife - pro lj nepodstatný.
sv_airaccelerate - to je zrychlení, které dostáváš ve vzduchu, není pravda, že v ducku na 10aa nemůžeš nabrat speed, můžeš, ale hůř.
sv_friction - Tření povrchu, opět locked cvar kterej v cs nemá v podstatě smysl, používal se, když si hýbal předměty (např. tlačení nějaké krabice atd.) - pro lj nepodstatný
sv_gravity - Gravitaci snad netřeba vysvětlovat, síla, která tě tlačí dolů. Čím vyšší hodnota, tím vyšší síla.
sv_maxspeed - Tohle nastavuje maximální rychlost pohybu, bohužel si limitován maximalní rychlostí zbraně, takže na hns cokoliv nad 250 nic nedělá - pro lj nepodstatný
sv_maxvelocity - Maximální rychlost v units/s, kterou můžeš nabrat (např. při pádu, surfu atd.) - pro lj nepodstatný
sv_stepsize - Určuje, jak "vysoko" může být objekt, abys ho mohl překročit bez nutnosti skoku, pro lj nepodstatný
sv_stopspeed - Minimální rychlost, od které je aplikované tření, v cs locked enginem na 75 - nejde změnit a pro lj nepodstatný

noblemar
05-06-18, 17:43
...aby sis nemyslel, že ti říkám, že meleš sračky...

:slap: Zhodnotim to tak, ze si nieco vygooglil. Sikovny chlapcek, no ale prax je ina. Skus si zmenit jednotlive hodnosti a testnut. Neskor sa vrat, precitaj si co som ti napisal, znovu to testni a este 5x znovu cele zopakuj. Potom pochopis zmysel prispevku co som napisat vyzsie.

BTW: Kazdy cvar ma vplyv na hratelnost hraca, je jedno ci sa jedna o server Jump, Bhop, HNS, Slide, Surf...

Zoid
05-06-18, 20:14
Tak zrovna v tom si se trošku netrefil. Každopádně jestli sem budu přidávat hns tak to bude 10aa.

E: https://media.readthedocs.org/pdf/tastools/latest/tastools.pdf

Hapalicek
06-06-18, 02:55
Zduř,

noblemare akorát chrlíš sračky a vypadáš pak jak indisponováná osoba. Nedávám ti to za zlé, ale tvoje teorie prostě nezná mezí..

Jinak 10aa HNS je hodně špatnej nápad... Zoide klidně si to hlídej pak sám :) :D

Zoid
06-06-18, 10:07
Dřív se nic jinýho nehrálo :P a to, že na 10aa skočíš jen 220 je fuk, já to nikomu neřeknu :D

noblemar
18-06-18, 18:14
10aa je supr nápad, bohužel na kotelně o 10 let později. Asi by to nikdo nehrál.

hap či