PDA

Zobrazit normální verzi : Chování CT na JB



runner
02-01-16, 22:11
Chtěl bych se zeptat jestli je normální ,že spousta CT na JB nadává hráčům stylem ''ty čuráku'' , '' ty idiote '' , ''ty pičo jedna '' a takové.
Mě to teda normální nepřijde když si chci jít zahrát a CT mi tam začne nadávat jen proto,že například vyvolám vzpouru.
Nebo taky nadržování některých CT mi nepřijde normální. Vysloveně hráči např. ''>>>Vykřičník<<< '' nebo '' Khal '' a nejsou to jen oni.
Někteří hráči mě upozorňovali na to,že je to normální ,že si všichni '' lížou koule '' ( Jejich výraz ) tak si navzájem nadržují.
Když je volný den nechají je chodit do zbrojky atd. Při schovce když je najdou nechají je žít a dají jim šanci znovu se schovat.
Nebo jim například dávají jen tak VD. Taky si tam CT prostě jen tak mluví o jiných hrách a Simona nejde slyšet a když je člověk napomene ať se ztiší tak
po mě začnou řvát ,že oni jsou CT a že je mám poslouchat a držet hubu. Byl bych rád kdyby se to nějak vyřešilo.
Chápu,že není možné sledovat všechny servery a taky mě mrzí,že nemám žádné důkazy protože jak říkám oni mluvili přes mikrofon.
A o dodržování pravidel ani nemluvím. To,že dávají kamarádům T zapnutý mikrofon aby si s nimi mohl povídat a my přitom neslyšíme Simona tak to už je moc.
Děkuji

Koprakek
02-01-16, 22:18
Ahoj, ne není to vhodná mluva při hraní JB modu, ještě když tam hrají děti, ale co naděláš... prostě divná generace, pokud by bylo nějaké nadržovaní ve hře, napiš přes "!" nebo začni točit demo, které pak dáš tady a my se na něj podíváme a vyhodnotíme daný případ.