PDA

Zobrazit normální verzi : Apokalypsa ghost zombie



Cempik
03-01-16, 02:49
Čaute mám dotaz mohli by jste přidat na radar ghost zombie (za člověka),proto-že když jsem byl jednou last tak čirou náhodou vzali ghost zombie 1/3 hráčů ,a neviděl jsem je na radaru potom sem se o ně zasekával :/ je to jen nápad :P

Reflex.
03-01-16, 10:51
NIE, to by sa potom stracala pointa neviditelnej zm.
Pokial ma byt neviditelna, tak nech je aj na radare.

Cempik
03-01-16, 16:47
reflexi :doge: sem ta viděl jako nerváka když tě zabil ghost zombie :D :D

Reflex.
03-01-16, 16:58
Akoze ked ti mam pravdu povedat, ked ma nakazi nejaka inviska, tak ma to nasere, ale rozhodne mu nenadavam za to.

E: kedy ako si ma videl nervneho? V CHL som si nic take nenasiel...

Cempik
03-01-16, 17:17
špatně sis to vyložil... jak tě zabil ghost zombie tak ticho.. po chvilce si napsal ...... DavE ti odpověděl drsně ... >nerváku uklidnise nebo nějak tak

Reflex.
03-01-16, 17:25
Akoze neviem ci sa ma tu snazis nejakym sposobom pospinit, ale ja som nikomu nenadaval za to, ze ma nakazila nejaka inviska, mimochodom nejdem hovorit radsej ako sa on na mna vyjadroval, ked som ho nakazil.

Dobre tuto temu mozme uzavriet, myslim, ze to nema cenu riesit.

Cempik
03-01-16, 18:10
já tě nechci pošpinit nejsem bahenná svina ale jenom píšu že prostě máš s tím zkušenost ale když myslíž že ghost zombie na radaru je dobrá vec oki

killer-savage
04-01-16, 19:39
jako tie invisky sa daju sledovat na radare ked su v ducku lebo ked vidim cervenu blikajucu bodku a zrazu zmizne tak to znamena ze je tam stale ale tusim kazdich 15 sekund sa ciastocne zviditelnia a tim padom su videt aj na radare takze to neni taky velky problem

Reflex.
05-01-16, 00:11
jako tie invisky sa daju sledovat na radare ked su v ducku lebo ked vidim cervenu blikajucu bodku a zrazu zmizne tak to znamena ze je tam stale ale tusim kazdich 15 sekund sa ciastocne zviditelnia a tim padom su videt aj na radare takze to neni taky velky problem

Zle si to pochopil Killer, ona ked nie je v ducku tak ju je vydno na radare (samozrejme, musis mat kupeny radar) ale pokial je inviska v ducku, tak vtedy ju nie je vydno na radare.

killer-savage
05-01-16, 11:51
Ono ju vidim aj ciastocne viditelnu aj ked je v ducku, bud sa sama zviditelni alebo ked ju niekto hitne tak tiez sa zviditelni. sak to nehram prvy krat.
Ale stejnak tu neni co riesit lebo je vsetko v poradku

LejS
05-01-16, 13:53
Bracho spametaj sa :D

Tá Zombie Apokalypsa je špeciálne upravená aby bolo ťažké prežiť.
Keby sme tomu vyhoveli tak ako povedal Reflex sa stratí pointa Zombie :D
A nevyťahuj tu naňho jeho reakcie u hry. Tu preberáme tvoj návrh a tvoj nápad. Ktorý je aj tak zbytočný.
Ten Ghost Zombie by bol síce naďalej nevyditelný. No ľudia by ho uvideli na radare. Čož není dobré..

rIDer
09-01-16, 22:40
15 sekund je kolikrát dlouhá doba, záleží na vytíženosti situace (kolik zm zrovna útočí na CT) nebo na počtu ghost zm. Když si ji vezme pět a více lidí a sejdou se po kupě je to celkem problém.. O zm revolution ani nemluvě, tam je to o campu, takže je to o to horši. Na klasickým zm 1 a 2 jsou ghost zm vidět aspoň při přejetí crossem. Ukazuje to nick hráče + hp mám pocit, samozřejmě až po zakoupení radaru, ale na samotným radaru nic vidět neni, takže se dá maximálně určit přibližná poloha hráče. Nevim proč se tahle praxe nepřevzala i na zm apo a převážně zm revo..