PDA

Zobrazit normální verzi : __DirecT__ (jiny hrac) --> k1x



DirecT
03-01-16, 12:21
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 166556)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < __DirecT__ >
[AMXBANS] Tvuj nick: Pablo
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:87296985
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:87296985
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.165.46
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.165.46
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < k1x >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)






Poznamka:






Chcel by som sa pozriet na to demo. Som vazne zvedavy ako to usudil kedže žiadne cheaty nepoužívam.A potom mi dal nasledne dalsi ban na novy Steam, len som sa pripojil do hry, kolo ani nezacalo a hned
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 166559)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < RektCore __DirecT__ >
[AMXBANS] Tvuj nick: Pablo
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:93206138
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:93206138
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.165.46
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.165.46
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < k1x >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)

k1x
03-01-16, 12:46
as you wish
https://www.sendspace.com/file/fictjw

DirecT
03-01-16, 12:55
Aha takže toto je podla teba wallhack áno ? keď sa dívam do smoke pozerám na nohy tam to je lepšie vydieť a určite by som išiel do 2 čo boli na short s awp . Keby som mal wh a vydel ich tam tak tam asi nepojdem -.- a ešte prečo si mi dal ban na druhý steam učet ? aj odtial poprosím demo kedže len začalo kolo a hned si ma zabanoval

k1x
03-01-16, 13:10
mne toto staci na 100% WH...mna nezaujima aj keby mas 300 Steam uctov...na vsetky by si dostal ban...to neznamena kedze mas 2 steam ucty ze si mozes dojst hrat a tvarit sa ze si nikdy nedostal ban...prosim ta nebud trapny a bez pozerat cez steny na ine serveri...ked to bude nutne, tak to vycasujem...pockam kym sa vyjadria ostatni (poprosim tych, ktori maju daco odohrate ine ako len public)...dakujem

DirecT
03-01-16, 13:17
Ty si vážne myslíš že mám wallhack ? Všímám si radar počet enemy ktorý su nažive vydím že je posledný a moji spoluhráči su na Bčku a strelbu počujem z midu tak logicku skusim dierovať dvere. Dalej cez ten smoke to neni o čom to by ich vydel aj slepý a na shorte som dal kill z pozičky na ktorej boli každé kolo enemy vždy bol jeden hore a jeden dole takže som čakal ktorý sa ukaže skôr a posledný hit s awp nozoom som proste vydieroval neviem čo si na tom vydel ked si písal že to hráš 16 rokov nepripadalo mi to tak

Novic
03-01-16, 14:00
Wh sa potvrdilo je to škoda že ťa už neuvidím na Furiene.

DiE, Slavný zabiják z Furienu je Daron, tiež číter.

k1x
03-01-16, 15:23
10:40 - pomaly si nechapal, kde ti zabili tvojho plus ani pohybovat si sa nevedel
10:59 - prefire (WH)..dost zaujimavy predstrel na nezvycajnu poziciu..skuseny hrac si
aspon pozre očkom zahradu a plant ked vychadza z kat, alebo ked vychadza tak si s predstrelom vystreli cez doubledoor na mid kde moze cakat enemy s awp...
ale u teba este ani pomaly nevysiel CT a uz si strielal po nom ...ani si nepozrel na zahradu alebo na plant, ci tam nie je awp (reason - stlacenim F5 si si skontroloval situaciu na B :) )
11:03 - no comment, jasne WH
11:31 - ano berem isiel si tam s predstrelom lebo to moze byt default situacia kde stoji enemy, ale tebe to aj tak nezerem kedze nevies hrat :)
11:40 - vedel si, ze su tam cakal si na nich..ako si vedel, ze ti nevyjde walkom hore pri krabici?..alebo ako si vedel, ze nikto nie je vpravo pri tej dolnej krabici ked sa tam dupalo o sto sest...
keby nemas nic tak aspon namieris doprava k spodnej krabici, ze co keby tam nahoodu dakto je...nejako dlho si pozeral pod tie schody, lebo si vedel o nich :) (F5)...ale ok, toto nie 100% evidence na WH (aj ked nevies hrat)
11:48 - zase F5, skoro ti aj vysiel frag...ale ani toto nie je 100% evidence
12:43 - ty si ho ani nevidel pomaly prejst cez ten smog (teda ja urcite nie s jednym zoomom), ale stlacil si f5 a hned si sa posunul dolava a zabil ho :)
12:45-13:03 - WH - cely cas si si v klude bezal a ani ta len nenapadlo ze ci CT s awp ta nemoze cakat na default pozicii na longu...isiel si len huntit CT vo vani vdaka F5
13:49 - 100% WH - si sa nevedel rozhodnut koho skor zabit a kam namierit na schodoch (toto len vo mne potvrdilo ze mas WH)
Zrazu si zamieril hore aj dole len si sa nevedel rozhodnut tak si my aspon spravil divadielko a zasmial som sa na tebe :)
14:00 - vdaka F5 si zrazu nemieril pod schody kde by ta mohol CT cakat ale hned si vybehol s prefire na CT ktory stale doslova na schodoch.

Este predtym nez som ta tocil som si viackrat vsimol ze niekedy alebo vobec nevnimas enemy kroky okolo seba..

Nikdy som ti neveril, tiez si daval niekedy dost zaujimave prefire fragy..ale vravel som si, ze chalan predsa vie hrat a hraval dlho na kotelne.
Ale vidis dnes som si ta preklepol a pravda sa ukazala.

GL inde

kono159
03-01-16, 15:54
wh, tie granaty ako hadzal pobavili

wowz0r
03-01-16, 15:59
Tak já na to teda taky kouknu, když je to taková zábava :) pak editnu

E1: Ještě si teda musím na tomhle pc nainstalovat nonsteam :)

E2: To, cos natočil, mi na ban nestačí. Když točíš někoho, kdo vyloženě neděruje zdi, je třeba čekat trošku dýl než tři kola... Kouknu HLTV.

E3: Kouknul jsem HLTV z týhle i předchozí hry a tam už je to lepší. WH. Díky, čau.

Maaaaaaaaaaja
03-01-16, 17:14
Prosím, vypni si ty sračky z ESP, ty boxy úplně znehodnocují demo, jelikož když sleduju, jestli vidím/nevidím postavu apod., tak mi vyběhne zelený box a vidím piču, o WH se přít nebudu, ale taky jsem si stahoval HLTV. (ne kvůli délce dema teda)

Samco
03-01-16, 17:21
Za mňa WH.

E: Tiež ťa aj ja znova prosím, aby si si okrem línií vypol tie ostatné blbosti.

DiEAcE
03-01-16, 18:11
To je(byl) ten slavný zabiják z Furienu?

O pohybech a chování na mapě se raděj bavit nebudu, ale čas na schodech či longu byly dostačující.

Hodně štěstí jinde :-).

Burak1
04-01-16, 13:45
Wallhack.