PDA

Zobrazit normální verzi : Vrátenie mapy WESTWOOD



ALINKO
03-01-16, 15:11
Siema, :doge:
Navrhujem aby sa na servery opäť vrátila mapa de_westood.
Servery CTF potrebujú oživiť a myslím, že toto bude to správne oživenie....
Prosím hráčov aby sa vyjadrili ( campenie je na každej mape :excl: ) :whistling:

piju_RUM
04-01-16, 08:43
No nvm jestli by pomohlo vrácení téhle mapy spíš by to chtělo oživit přidáním novejch map :) přijde mě že se už roky hraje furt dokola to stejný.... Myslím že pár novejch by to mohlo oživit např de_storm nebo de_survivor ale to nechám na kompetetnějších :)

LejS
05-01-16, 14:30
Naozaj neviem ako sa k tomuto vyjadriť. Naozaj teraz hovorím úplne že úprimne k tomu že Westwood je klasika. No na CTF je to zbytočné vrátiť.
Na mape sa dá teda kempiť ako napr na Italy alebo Nuke.
Ale na mape je strašne ľahké sa dostať ku vlajke :D Kedže sa lezie po strechách a po lešeniach.
Keď Kotel bude schopný to riešiť tak ako pri ZM Apokalypse že pridal na Italy tie steny ktoré blockovali prístup do kempý. Tak budem PRO .. Ale keby mala mapa slúžiť klasicky tak som PROTI

piju_RUM
10-01-16, 11:51
Vidím že o CTF nikdo zájem asi moc nemá. Mapy pořád dokola úpravy žádný a že by se sem vyjádřil někdo z vedení? Šance nulová. Takže milé vedení nechcete rovnou ty servery smazat? Pro mnoho lidí by to bylo asi lepší aspoň by nemusely řešit jestli pudou na dusta nebo aztecka... Demence portálu kotelny (sorry za ty slova ale jinak to říci nejde) je na vysoké úrovni... Aby ste se pak nedivily že servery na CTF budou prázdný když nejste schopní reagovat na forku ohledně pár věcí... Je krásný že si to přečtete ale tím všechna snaha končí.. Takže Kotle bude se to už nějak řešit nebo CTF skončí v propadlišti dějin protože tě to nezajímá? :)

^SeaBi
10-01-16, 21:51
Musím říct, že na CTF už něco málo nahráno mám, a myslím že by to doopravdy potřebovalo trochu oživit. Je to dost dobrý nápad s tím westwoodem a mapy co navrhnul rum by taky mohli být dobrý :-)

Klimax
10-01-16, 23:56
Westwood - ani nahodou, radsej kabul
Ctf - nic sa s tym nerobi, preto to uz nehrajem.. rovno nech sa zrusi

Btw. tento thread videlo za tyzden iba 16 members, tak sa ani necudujme ze sa s tym nic nerobi.

le0he
11-01-16, 00:15
Ja bych nejradši vymazal aztec a dust na mega pubu 1 a hodil tam ten westwood, rozhodně jsem PRO, hrat furt ty stejný mapy je nuda.

^SeaBi
11-01-16, 23:18
myslím, že na CTF hraje docela dost lidí, a byla by škoda, kdy by se o ten mod nikdo nestaral a když už nic jinýho, tak ty mapy jsou velice dobrý nápad.

piju_RUM
12-01-16, 15:44
Tady je krásně vidět kolika lidem na tom záleží. Servry sou denně plný ale že by se tam něco kromě nicků lidí změnilo to ne. Mapy se tam hrajou už snad 2 roky pořád dokola a nikdo podotýkám nikdo nereaguje na žádnej post :) btw. jeden thread už tady ohledně toho byl a skončilo to absolutním nezájmem jak vedení tak hráčů což je podle mě hrozná škoda...

Klimax
21-01-16, 12:47
Tady je krásně vidět kolika lidem na tom záleží. Servry sou denně plný ale že by se tam něco kromě nicků lidí změnilo to ne. Mapy se tam hrajou už snad 2 roky pořád dokola a nikdo podotýkám nikdo nereaguje na žádnej post :) btw. jeden thread už tady ohledně toho byl a skončilo to absolutním nezájmem jak vedení tak hráčů což je podle mě hrozná škoda...

Tu za 4 roky sa vymazal fortress, vertigo a survivor.. pridali sa mirage a nuke a nic viac.. cim dalej tym viac mrtve to ctf je..

Nakladana Okurka
21-01-16, 13:38
Přidat westwood nebo kabul je opravdu blbost. Vždyť tyhle dvě už tam byly a z nějakého důvody se odstranily. Pak nechápu ten leoheho post. O mega pubu se tu nebavíme a westwood na CTF je blbost. Prostě a jednoduše hoďte do nějakýho threadu navrhy map a když se schválejí tak se přidaj. CTF podlě me mrtvé není, ta frekvence hráčů, která se tam točí je podle mě už delší dobu stejná a nepřijde mi, že by přicházel úbytek hráčů. Podle mě je CTF jeden z módů, kdy se ani nějaký vylepšení přidávat nedaj, snad je ty mapy.. Ale upřímně, stejně se budou votovat stále ty stejné dokola, protože je to prostě a klasa a hráči budou raději hrát někde, kde to znají než na nové mapě.