PDA

Zobrazit normální verzi : Basebuilder Mě mario da ban ale ostanim co porušují pravidla ne



JUMBEX
03-01-16, 18:50
Zdravím, Mario, proč nedáš ban taky tomu ridickovi a MAD MAXOVI, MAD MAX kradl bloky a ničil camp a ridickkkk blokoval, Jasně mě dáš ban ale jím ne...
To je i v pravidlech... Nemají se kradnout bloky a ničit camp, tak zabanuj i je... a byl jsi tam... takže nemužeš tvrdit že jsi to nevidel...
Tohle není jakoby stížnost jen menší nahlášení hráču... Díky. :yay:

MartyEE
03-01-16, 19:02
Ahoj, urcite to je nedorozumenie, kazdy skusenejsi hrac pouziva prikaz do chatu (autolock) ktory ti zaruci, ze sa nikto tvojej kempy ani nedotkne (pokial si niekoho nepozval stavat s tebov). Takze ak ti rozobrali kemp je to tvoj problem (aj ja keby si nedam autolock tak mi znicia kemp aj ked to hram dlho). Kludne si mohol napisat mapu, mozno som tam bol a tiez som to nevidel/videl, pretoze dnes som videl dat Maria par banov, ale neviem ci sa to tyka aj teba. Ked uz teda mas nieco na menovanych hracov, priloz demo ako dokaz a urcite sa s nimi nieco poriesi.

-MartyEE

Troppe
03-01-16, 19:08
Zdar :)
Díval jsem se,nikdo nic neporušil.

VALVE_0:0:2135304845 88.212.41.143 (AB;TM) UB;TM JUMb_eX sukynsyn
VALVE_0:0:2135304845 88.212.41.143 (AB;TM) UB;TM JUMb_eX uhni ty sukynsyn
VALVE_0:0:2135304845 88.212.41.143 (AB;TM) UB;TM JUMb_eX SKUR*YSYN

Paulie
03-01-16, 20:21
Ahoj, urcite to je nedorozumenie, kazdy skusenejsi hrac pouziva prikaz do chatu (autolock) ktory ti zaruci, ze sa nikto tvojej kempy ani nedotkne (pokial si niekoho nepozval stavat s tebov). Takze ak ti rozobrali kemp je to tvoj problem (aj ja keby si nedam autolock tak mi znicia kemp aj ked to hram dlho). Kludne si mohol napisat mapu, mozno som tam bol a tiez som to nevidel/videl, pretoze dnes som videl dat Maria par banov, ale neviem ci sa to tyka aj teba. Ked uz teda mas nieco na menovanych hracov, priloz demo ako dokaz a urcite sa s nimi nieco poriesi.

-MartyEE

Marty to se taky banuje, když dáš t na přítele a on ti to naschvál znehodnotí tak za toto je taktéž ban koukni pravidla :doge:

MartyEE
03-01-16, 21:41
Pisem o tom ze autolock ti zabrani v tom, aby ti cudzi ludia nemohli hybat blokmy kym si niekomu neprijmol ziadost, alebo sam niekoho pozval. Nikto tu nepise o tom, ci sa to tresta. CITAJ :thumsup4:

JUMBEX
04-01-16, 10:06
Zdar :)
Díval jsem se,nikdo nic neporušil.

VALVE_0:0:2135304845 88.212.41.143 (AB;TM) UB;TM JUMb_eX sukynsyn
VALVE_0:0:2135304845 88.212.41.143 (AB;TM) UB;TM JUMb_eX uhni ty sukynsyn
VALVE_0:0:2135304845 88.212.41.143 (AB;TM) UB;TM JUMb_eX SKUR*YSYN


No jo ja měl dostat ban a za tím si stojím že jsem si ho zasloužil, ale asi jsi nedočetl že MADMAX mi kradl bloky a nešel mi Autolock a přitom jsem ho měl, a ridickkkkkk zas blokoval, to tam jěšte bylo, a jak jsem napsal byl jsi tam, jen jsem měl rage že mi nešel Autolock a MAD MAX a ridickkkkk kradli bloky a blokovali mě :mellow:

Troppe
04-01-16, 13:48
No jo ja měl dostat ban a za tím si stojím že jsem si ho zasloužil, ale asi jsi nedočetl že MADMAX mi kradl bloky a nešel mi Autolock a přitom jsem ho měl, a ridickkkkkk zas blokoval, to tam jěšte bylo, a jak jsem napsal byl jsi tam, jen jsem měl rage že mi nešel Autolock a MAD MAX a ridickkkkk kradli bloky a blokovali mě :mellow:

Hned jak si napsal,že se tam něco děje,tak jsem se hodil do spectu. Bohužel,nic jsem neviděl..

Samco
04-01-16, 17:29
Ak vidíš, že ťa niekto blokuje, tak ho v momente nahlás cez ! alebo natoč demo. /Autolock si zrejme nemal, kedže ti cudzí hráči mohli hýbať s blokmi.

JUMBEX
04-01-16, 18:16
Ak vidíš, že ťa niekto blokuje, tak ho v momente nahlás cez ! alebo natoč demo. /Autolock si zrejme nemal, kedže ti cudzí hráči mohli hýbať s blokmi.

Samco, ja i skoušel napsat autolock napsalo mi po prvé autolock vypnut pak jsem to napsal po druhé a napsalo Autolock zapnut tak nevím proč mi nešel a když jsem stavěl tak mi nenapsalo vubec Tenhl blok nemuže být zablokován protože je daleko od ostanich bloku. Takže zrejmě mi nešel autolock.

Troppe
04-01-16, 19:14
Samco, ja i skoušel napsat autolock napsalo mi po prvé autolock vypnut pak jsem to napsal po druhé a napsalo Autolock zapnut tak nevím proč mi nešel a když jsem stavěl tak mi nenapsalo vubec Tenhl blok nemuže být zablokován protože je daleko od ostanich bloku. Takže zrejmě mi nešel autolock.

Je možné,že jeden (1. blok označený Autolockem) si dal omylem někde jinde,tudíž ostatní bloky (které nebyli v jeho blízkosti) se nelockovali.

JUMBEX
06-01-16, 08:46
Je možné,že jeden (1. blok označený Autolockem) si dal omylem někde jinde,tudíž ostatní bloky (které nebyli v jeho blízkosti) se nelockovali.

Noale podle mě né ja stavěl na jednom míste a bloky se mi nelockovali ale nevím proč i do chatu jsem se koukal jestli se tam nepíše že "tenhle blok nemůže byt zablokován protože je daleko od ostatních bloků" a vůbec to nepsalo.