PDA

Zobrazit normální verzi : Josifek :3 (jiny hrac) --> DiE' <3 AcE'



Lukasek7
04-01-16, 18:44
Vypis z konzole:

[indent]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 166650)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH, papa'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Josifek :3 >
[AMXBANS] Tvuj nick: Sn!p3rCz1
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1960041091
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1960041091
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 83.240.78.65
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 83.240.78.65
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < DiE'

DiEAcE
05-01-16, 02:15
Zdravim zabijaku..

Co mne nejvice fascinuje je to, ze si hraci, jako ty, i pres zcela prukazne wh a jsou si toho vedomi, zadaji o ub :-).

Je to stale opakujici se nesvar tobe podobnych, ale jak je libo..


Zitra kolem 15:00 bych mohl byt doma, tak ti ho sem hodim, ale dopredu Ti rikam, ze tam ub nebude.

Zatim ahoj..

DiE

Lukasek7
05-01-16, 14:18
No, nevím jestli víš co je radar no ale ty tomu říkáš WH a jestli víš že na serveru na DM FFA se zabíjí i spoluhráči a spoluhráče můžume vidět pomocí radaru tak jsem střílel přes zeď možná to jako WH vypadalo ale není radar máš asi viplí nebo zkrátka nevíš co radar je, a kdybych byl no podle tebe cheater tak nemyslíš že bych si IP adresu změnil prodle IP Changeru ?? Prvně by jsi měl uvažovat za co banuješ a kouknout se k čemu je radar Díky a rozhodně se nechci skončit s cskem kvůli ''ADMINOVI'' který dává bany pro radost Díky

DiEAcE
05-01-16, 14:54
Pockej si prosim na demo, bezduvodne bany nedavam. Dojdu az kolem 5.


E; Hraješ jak banán s crossem na zemi a střílíš do zdí, co si o tom mám myslet?

Dema máš zde: 1)cplMill - http://uloz.to/xJ1LG6oZ/josifek1-dem

2)Train - http://uloz.to/xSzfxrHG/josifek2-dem

Utvrdil mě pak ten train, ale i na millce máš hezké časy :-) GL

Lukasek7
05-01-16, 19:47
Takže, tohle demo nedokazuje, že mám tvé imaginární ''WH'' no ale budiž. Takže zkrátka WH nemám vůbec nevím jak to dokázat, je lehké když jsi Admin a v tomhle máš větší moc než já a máš u hráčů oblíbenost. Ale mě tyhle tvé výmysly vůbec nezajímají, a UNBAN asi nedostanu páč máš větší moc v tomhle než já a já sem bezmocný.(mám radar proto jsem střílel do zdi a banuj až máš jistotu děkuji). A nemyslíš, že kdybych cheatoval že si nestáhnu ID Changer a nepatlám se tu hádáním s tebou o UNBAN o který se tu teď vůbec nemám prosit.

Samco
05-01-16, 22:20
Za mňa WH.

DiEAcE
06-01-16, 02:15
Takže, tohle demo nedokazuje, že mám tvé imaginární ''WH'' no ale budiž. Takže zkrátka WH nemám vůbec nevím jak to dokázat, je lehké když jsi Admin a v tomhle máš větší moc než já a máš u hráčů oblíbenost. Ale mě tyhle tvé výmysly vůbec nezajímají, a UNBAN asi nedostanu páč máš větší moc v tomhle než já a já sem bezmocný.(mám radar proto jsem střílel do zdi a banuj až máš jistotu děkuji). A nemyslíš, že kdybych cheatoval že si nestáhnu ID Changer a nepatlám se tu hádáním s tebou o UNBAN o který se tu teď vůbec nemám prosit.


Tady máš pár časů, můžeš mi to vysvětlit jinak, než se vymlouvat na ten Tvůj 4D radar? :-)

Millka:

21:12 - Šel jsi hezky na něho, ale ok, může se stát, nic závažného.
21:53 - Tenhle čas mě hodně zajímá, jak ti to samo škublo na něj přes stěnu, slyšet nešel.
22:15 a 22:17 - Šel jsi 2x na jistotu.
22:36 - Hned jsi na něj reagoval, ale ok.
+ Nějaké menší tušáky co jsem nevypsal.

Train:

0:34 - Pěkně sis na něj z dálky počkal, ale to byla určitě jen další z Tvých radarových náhod :-).
2:00 - 2:05 - Tohle pro mě byl jasný signál a akorát mě to utvrdilo ve všem, co jsem viděl v předchozích akcích.

Na zvuk nehraješ a na radar se nevymluvíš, tak mi ty situace osvětli, ať se taky pro příště něco přiučím a nemusel dávat ty tzv. bany pro radost :-)

matis
06-01-16, 11:15
WH

Lukasek7
06-01-16, 14:13
možná ne, ale UNBAN chci WH nemám

No jo, admin má známosti taky mám a řeknu ať mi dosvědčí že WH nemám a je lehké, když jsi admin a si chvíli hodný a lidé si tě oblíbí, pak není žádný problém říct ať mě zachrání třeba dojdi ke mě domů a můžeš to tu zkontrolovat zatím ahoj

A jestli si myslíš, že kdybych měl WH, tak že na forum vůbec píšu? Trošku myslet začni díky

DiEAcE
07-01-16, 00:23
Muzete LOCK.

Lukasek7
07-01-16, 13:38
??

DiEAcE
07-01-16, 13:53
Bud si pockas do 3.1. 2017, kdy ban vyprsi, nebo si kup originalne zakoupenou hru pres steam a necheatuj na nem.
Nevim, co na tom porad nechapes..

UB nebude.

Lukasek7
07-01-16, 20:13
Aha, no rok je hodně dní, ale co nadělám musím si kupovat CSKO jen kvůli Adminovi který mě bezdůvodně zabanoval ! Ale tohle nevím, jak dokázat znáš nějáký způsob ?

Jarny ^|
08-01-16, 13:58
Už nepiš prosim ťa tie tvoje bludy.
Maš tu dve dema,maš tu vyjadrenie adminov,ktory hraju dlhšie cs ako ty existujes.
Potvrdzujem wh :new_russian: Gl na inom portale ;-)

A csko si kupovat nemusíš,je to tvoje vina ,že si zapol a nevieš stym ani hrať.Bye