PDA

Zobrazit normální verzi : hhonza



hhonza
04-01-16, 21:08
Vypis z konzole:
Nevim proc jsem dostal ban kdyz uz vetsina dodrzuju pravidla a odpojeni pred smrti uz ani nahodou ale toto uz me dost nastvalo
nevim ze bych odpojil pred smrti,,,,

a v tehle mapě ani nevím že jsem tam byl vím že jsem tam byl jen par minut ale nikdy bych neodpojil pred smrti....

Poznamka:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 166800)
[AMXBANS] Mas 58 minut a 12 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Odpojeni pred smrti'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Ho[N]zA >
[AMXBANS] Tvuj nick: Ho[N]zA
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:561637388
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:561637388
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.102.131.132
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.102.131.132
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz (http://www.csko.cz) muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Luke =(^.^)= >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP (bb_castle)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
hledam levely podle steamid...
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontrolu



nevim ze bych odpojil v tehle mape kdyz jsem pred chvilkou hral ne castle ale BaseBuilder XP2 je mozne ze nekdo si dal muj nick

hhonza
04-01-16, 21:16
takze za me je to bezduvodny ban.... a NEODPOJIL JSEM PRED SMRTI ...... je mozne ze nekdo si daval muj nick

Troppe
04-01-16, 21:45
Ahoj,ID i IP je stejná,ban je tvůj.
Odpojil ses před smrtí,ale já měl jenom tunel,takže jsem nestíhal banovat a zároveň střílet. Ban jsem ti dal po té,co jsem skončil kolo u CT.

hhonza
04-01-16, 21:56
co vím to byla mapa nejaka inferno ale tam ke me nikdo nesel a tak jsem odpojil ....ale nic vic nepamatuju

Troppe
04-01-16, 22:07
Byla bb_castle. V klidu sis napsal /server (to mě "upoutalo"),proto jsem se díval,jestli zabíjíš. ZM ti podle všeho chodily,ale pak ses odpojil.
Ban vypršel.

hhonza
04-01-16, 22:10
nevím že bych napsall /server vždycky přepnu na server menu a tam rovno kliknu...pro příště budu vědet ale pochybuju že bych to udělal... ještě jednou díky