PDA

Zobrazit normální verzi : Programování



Swagrid
05-01-16, 17:18
Čau:new_russian:. Tímto příspěvkem zakládám thread pro ajťáky co píšou weby, appky, nebo cokoliv tomu podobného. Můžete se zde pochlubit vaší tvorbou, popř. se ptát zkušenějších na rady.

Každopádně thread jsem vytvořil také proto, že hledám nějaké parťáky, se kterýma bych si poměřoval zkušenosti a vytvářel zajímavé projekty (převážně web-based - php, css, html aj.). (samozřejmě pokud umíte ťukat do klávesnice, máte 2 oči, jeden myslící mozek, mikrofon, spoustu času a chuť se zlepšovat). Díky za pozornost a doufám, že se také zapojíte do postování:-)

Detektor
05-01-16, 17:27
Cauko , ak chceš nápis mi pm a mohli by sme sa na niečom dohodnúť ja sa učím za ajtaka :)


Btw. Kto ma niejake skúsenosti s programovaním hier alebo appiek mi možte napísať chcel by som spraviť niejaky projekt

Bezdak
06-01-16, 00:12
Jestli se budete nudit tak muzete udelat nejakej cool web pro kotelnu :D

peta
06-01-16, 05:46
Hlavně nezapomeň napsat co z toho Ti lidé budou mít to bude beztak jedna z mála věci co je bude zajímat :D.

Swagrid
06-01-16, 17:07
Hlavně nezapomeň napsat co z toho Ti lidé budou mít to bude beztak jedna z mála věci co je bude zajímat :D.

Zkušenosti a za dobrou spolupráci i podíl ze zisku samozřejmě :-D

Tupelko
06-01-16, 18:02
Jestli někdo děláte VHDL, můžete mě to doučit :happy:

Giussepe
06-01-16, 19:23
něco málo s vhdl jsem měl v letním semestru. Co potřebuješ? Dá-li Bůh, třeba budu vědět.

pweredbytvaroh
13-01-16, 13:14
Delam hlavne design, znalosti html/css, do prog. jazyku se nehrnu, tak kdybyste neco chteli vytvaret, dejte vedet :)

Detektor
24-11-16, 22:34
#refresh hľadám PHP a MySQL programátora :D