PDA

Zobrazit normální verzi : Nový mód/ Human vs Monsters



LejS
06-01-16, 12:16
Ahojte :)

Dnes som si povedal že by som mohol tu napísať ďalší nápad a to je že by sme mohli založiť server Human vs Monsters
Kde ide o to že ľudia bojujú proti Monsterom a zato dostávajú určitý prísun XP.

ZDE JE O ŇOM VŠETKO: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=663526?p=663526

Ale samozrejme to bude mať svoje plus a mínus pretože to bude skôr napodobňovať SH alebo COD ;)

Tento mód som hrával na zahraničných portáloch a veľmi sa mi páčil je to taký zombie zmiešaný s COD ;).
Neviem čo nato ostatný.
SERVER UŽ JE NEFUNKČNÍ

#Lej

Reflex.
06-01-16, 12:38
To je podobne ako zm apokalypsa, tam sa tiez zabijaju zm, dostavas xp za ktore sa vylepsujes atd.
Neviem, mne to pride ako zbytocne.

LejS
06-01-16, 12:40
Je to skôr w3 ale trošku vylepšení :) Aby som bol presný tak to je lepšia verzia ktorá je skôr Zombie+COD+SH s nejakými efektami :)
Ale aj tak ďakujem ;)

Martin17CZ
07-01-16, 10:03
No.. myslim ze pokud by Kotel nemel moc prace mohl by zkusit experiment a udelat jeden takovej server.
Uvidi se taky podle ohlasu hracu.

LejS
07-01-16, 10:27
Ahoj

Samozrejme ze uspetie zavisi od Kotlovho času :))
Za pokus to stoji nie? :D Koniec koncov je to skor napodobnenina ZM Apokalypsi takze uplne v poho hra.. Len trosku narocnejsia :D

killer-savage
07-01-16, 10:50
Nejsom pro ani proti ale preco tento thread je v casti zombie aj ked to je blizsie k half life.

Reflex.
07-01-16, 10:53
Nejsom pro ani proti ale preco tento thread je v casti zombie aj ked to je blizsie k half life.

Vidis tu niekde Half-Life sekciu?

Samco
07-01-16, 10:57
Mne to príde tiež zbytočné, keďže mi to pripadá ako odnož apokalypsy.

Kotel
07-01-16, 12:43
Ten mod vyzaduje monster plugin, ktery uz na teto verzi serveru neni moc funkcni a monstra maji dost spatnou ai.

LejS
07-01-16, 12:43
Ahoj Samčo

Neviem ako ty ale je to skôr zábavnejšie ako Apokalypsa a je to aj ťažšie. Pretože tam sú nové zombie a iné efekty
Takže tak. :)
Mňa to dosť pobavilo čo som to minule hral na zahraničnom portáli tak som si povedal že by som to tu mohol priniesť na fórumň

E: To je škoda. Nemohol by ho nahradiť nejaký iný plugin?

Kotel
07-01-16, 13:11
Dej ip a ja se kouknu. O zombie jsi nic nepsal.

UnKn0wn_cze
20-05-16, 14:42
Mne to príde tiež zbytočné, keďže mi to pripadá ako odnož apokalypsy.

přesně