PDA

Zobrazit normální verzi : Práva admina- žiadosť



Granula15
06-01-16, 14:19
Zdravím. Chcem sa spítať či by bolo možné, že by som dostal práva ADMINA na servery inferno only a awp 2...Mám 20 rokov, CS hrám už asi 9 rokov.. steam už nemám zrušili mi účet.. Na serveroch hrám denne asi 8 hodín

Koprakek
06-01-16, 14:24
Pravidla žádostí, podmínky přijetí a informace k náboru - ČTĚTE! (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-podm%EDnky-p%26%23345%3Bijet%ED-a-informace-k-n%E1boru-%26%23268%3BT%26%23282%3BTE!)

mirous
06-01-16, 14:24
Nesplňuješ ani základní podmínky mít STEAM, tak co čekáš za odpověď?

E: nj, Kopr zase musí být první

Granula15
06-01-16, 14:30
ja osobne si myslim, ze vobec nezalezi na tom ci niekto ma steam alebo nie. nahrate mozem mat mozno viac ako ty a vzhladom na to ze je tu milion adminov v admin liste a zrovna na tychto dvoch serveroch kde hram som zatial ani jedneho admina nestreetol takze racej zostanu servery bez admina len skrz to ze niekto nema steam ? mal som cs portal beerg.cz a trosku inak to cely admin team bral ale okej pohoda chapem :)

mirous
06-01-16, 14:38
Ani nevím, co Ti na to říct. Snad jen, že admina na serveru potkávat nemusíš. Nikdo není povinnen být na serveru zrovna, když ty tam hraješ. Ale chodí se na hlášení a zrovna inferno si myslím, že je jeden z těch lépe pokrytých serverů. Co se STEAMu týká, prostě je to pravidlo, se kterým souvisí spousta věcí. Jednak lze jednoznačně prokázat, kolik máš nahráno, jestli nemáš bany jinde, pak taky práva se přiděluji v návaznosti na STEAM. Na forku ses registroval teď, abys mohl podat žádost. Což taky o něčem svědčí. Toť vše :).

Granula15
06-01-16, 14:44
asi rok do zadu mi zmizol steam a rozhodol som sa ze druhy steam nechcem. tu som od vas stiahol CS a hram vyhradne len na csko.cz na tych dvoch serveroch.. na webe som sa zaregistroval vcera kvoli tomu aby som si kupil VIP ktore som včera aktivoval nie preto aby som poslal žiadosť. to ze by som poslal ziadost ma napadlo dnes tak prosim neprekrucaj veci o ktorych nevies nic to je jedna vec... ano mas pravdu, admin nemusi byt na servery v tedy ked som tam ja ale vysvetli mi toto. dnes hram na awp a inferne cca od 10:00. styri hodiny tam nikto nebol pritom sa tam vystriedalo vela cheaterov a nemysli si ze som noob ktory povie niekomu ze je cheater ked je dobry ;)

Granula15
06-01-16, 14:45
medzi 10:00 do 19:00 hram na serveroch, potom cca od 22:00 do 02:00 kedze mam home office tak mam na to času vela. tak mi to nerozpravaj ze tam je nejaka aktivita prosimta

Burak1
06-01-16, 15:57
Admin tam může být a ty o tom ani nemusíš vědět. A když už tam bude nějaký cheater, tak stačí napsat přes "!" nebo pomocí příkazu /cheater.

mirous
06-01-16, 16:22
Já nic nepřekrucuji. Ty máš hlasit cheatery, což taky neděláš. A jestli hraješ celej den a skoro celou noc, tak z toho akorát zmagoříš. Nic proti. :)

Každopádně své jsem napsal. Jednoznačné PROTI.

Samco
06-01-16, 18:05
asi rok do zadu mi zmizol steam a rozhodol som sa ze druhy steam nechcem. tu som od vas stiahol CS a hram vyhradne len na csko.cz na tych dvoch serveroch.. na webe som sa zaregistroval vcera kvoli tomu aby som si kupil VIP ktore som včera aktivoval nie preto aby som poslal žiadosť. to ze by som poslal ziadost ma napadlo dnes tak prosim neprekrucaj veci o ktorych nevies nic to je jedna vec... ano mas pravdu, admin nemusi byt na servery v tedy ked som tam ja ale vysvetli mi toto. dnes hram na awp a inferne cca od 10:00. styri hodiny tam nikto nebol pritom sa tam vystriedalo vela cheaterov a nemysli si ze som noob ktory povie niekomu ze je cheater ked je dobry ;)

Tak prečo si ich nenahlásil? Čo sa týka žiadosti tak PROTI.

hofy
06-01-16, 21:11
ahoj, vlastnictví originální hry je nezbytnou podmínkou pro udělení admin práv, výjimka se nikdy nedávala
proto se teď musí žádost pro nesplnění podmínek uzavřít