PDA

Zobrazit normální verzi : hrač s nickom demkO



FJODOR
06-01-16, 16:27
Dobrý deň dnes som hral na vašom serveri dd22 a hrač s týmto nickom bol evidentne zapatý najdete to pri stiahnuti hltv okolo čřasu 15:40 aj skor nahlasil som ho bol tam aj admin ale asi slabý bo kvúli vip mu nedal BAN ZA WH.týmto vás žiadam o pozretie hltv a doriešenie hráča s nickom demkO,a zároveň podávam sťažnosť na admina ktorý tam bol (nwm nick) ale v hltv všetko najdete a bol by som rád keby sa ktomu vyjadril niekto kompetentnejší ako ten admin čo tam bol.vopred ďakujem za odpoveď,s pozdravom FJODOR.(btw som admin na inom serveri a do 30 sekund by mal ban tak som nechápal či to bolo kvúli VIP ale fakt nwm)ešte raz dik ya odpoveď

Despe
06-01-16, 16:29
Hele, když už byl zaplej jak tvrdíš, tak máš skočit do spectu a natočit ho Pane admine:-) to spamovaní od tebe sem viděl, s demkem sem parkrat hral a zaplej mi nepřišel.

btw, to že má vip neznamená že má nějakou imunitu:-)

FJODOR
06-01-16, 16:45
pls spect hltv mate zato som netočil demo,keď nič nabuduce natočím

Byznis
06-01-16, 17:15
ja som tam bol a to ze hral lepsie ako ty neznamena ze je zapaty. Mozno 1 - 2 situacie , ale skoro vsetko bolo pocut.
Hlavne ze sa ides stazovat na admina ze je slab1 a ine sracky . Nabuduce ma ani nehne ist na tvoje hlasenie ... lebo ako sa hovori za dobrotu na zobrotu.

Paulie
06-01-16, 20:36
Znám demka velmi dlouho z HNS Módů, ten nepoužívá cheaty ani by je nepoužil..

Samco
08-01-16, 13:23
Ahoj, teraz je na servery a je clear.