PDA

Zobrazit normální verzi : Neaktivita (Nadržovaní)



AngelsDeagelSkill
06-01-16, 21:30
Dnes jsem hrál jailbreak 5 mini ... AnoNhyM nás zabil když měl VD nás vězně i když tam je jasné pravidlo 2 CT nám odmítali dát VD tak jsme psali adminům že nadržujou a nadávaj. Nikdo nepřišel po 1h psaní (Neaktivní jail A-T?) a najednou co spadl server dostal kamarád ban :) Ale když oni tam porušují pravidla a admin nepřijde a když on začne nadávat že jsou retardi že porušují pravidla i ten vězeň tak nic tomu říkam Nadržovaní + Neaktivita :)




Toto nám přeposlal ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 167045)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 55 minut a 27 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarita'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < *[AngelsDeagel] Flopca <3 >
[AMXBANS] Tvuj nick: *[AngelsDeagel] Flopca <3
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1654496901
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1654496901
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.111.126.181
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.111.126.181
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 5 mini
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================== Ale je tu ten problém že ostatní za porušovaní nedostali žádnej trest po 1h psaní :) adminům a on během 10s dostane ban ? ubohost a že on nedostane ani trest ? a to jsem psal asi 1h ! porušovaní pravidel CT :)

AngelsDeagelSkill
06-01-16, 21:39
+ zmíněn hráč AnoNhyM tam nadával taky a ostatní kdyby ses koukal v tématu Odpověď: *[AngelsDeagel] Flopca <3 --> Koprakek je pak tvůj problém že jsi nemohl to tě nijak neomluví a když jsem psal 1h předem + před 2 dněma taky nikdo nepřišel a kdyby ses koukl pořádně tak mě tam taky urážel :'/

Nihilia
07-01-16, 08:18
1) proč zakládáš duplicitní témata, když se to řeši tady: http://csko.cz/forum/showthread.php?44603-*-AngelsDeagel-Flopca-Koprakek

2) Píšeš, že vás zabil vezeň AnoNhyM, když měl VD. Jak vás zabil? Přejel vás autem? To je ale TK (team kill) a ne FK (free kill) a za to se VD nedává.

Co se týká hráče AnoNhyM, není jednodušší ho nahlásit na fóru než, jak píšeš, hodinu psat do admin chatu hlášení přes !.
Díval jsem se na jěho chatlog a dostal od mě ban na 1 den, což nic nemění na tom, že tvůj slovník je nesrovnatelný s tím jeho.

hofy
07-01-16, 12:24
http://csko.cz/forum/showthread.php?44603-*-AngelsDeagel-Flopca-Koprakek