PDA

Zobrazit normální verzi : Přihlášení na steam



bEK0X
07-01-16, 18:09
Ahoj všem.

Jdu trochu z tématu ohledně těch dotazů, ale přeci jen to dotaz je. :thumbup: Koncem listopadu 2015 jeden den večer jsem se nechal boostit od jednoho kamaráda (-M-A-S-L-O-) v GOčku. Dal jsem mu účet a email na ověření steamu. No, když jsem se odhlásil tak to bylo naposled co jsem můj steam do teď viděl. :mellow: No, aby toho nebylo málo - nemůžu se přihlásit ani na email. Steam můžu mít hacklí či může být problém v tom, že se někdo jiný přihlásil z jiného počítače na můj účet, když jsem měl zaplý steam guard, no každopádně jsem se pokusil vyřešit to na steam supportu (steam podpora), ale pak mi došlo, že bez emailu to vlastně ani nemůžu řešit. Díky za každý schopný názor. :smile:

DS
07-01-16, 18:13
kdyby to byl můj kamarád a já bych ho znal osobně tak......

bEK0X
07-01-16, 18:21
Jeho za vinu určitě neberu, věřím mu. :ike:

Martin17CZ
11-01-16, 09:57
No jako... pokud v tom Goucku nemas aspon karambit nebo 150 her na steamu tak nevidim duvod proc by ti to nekdo hackoval a k tomu este maila...
Tak na 95% je na vine tvuj kamarad.:think:

Britny
11-01-16, 12:11
Bekox a proč dáváš svému kamošovi email a heslo? Stačilo mu dát heslo od svého účtu a jak se bude přihlašovat, tak mu jenom ze svého emailu poslat potvrzující kod, takto jak se říká si "těžce nabyl, lehce pozbyl" Bez emailu máš smůlu. Steam guard je ve tvém případě zbytečný, když rozdáváš hesla k emailům.

Martin17CZ
12-01-16, 11:36
Nojo.. never nikomu :) Jsi vul ;)
Pro priste na to mysli! :)

peta
12-01-16, 11:49
Cégé že někdo získal lehce a zadarmo tvůj steam, ale pokud o něj tak stojíš a máš nějaký doklad že sis ho koupil jako je CD-key, mail nebo tak něco zkus si napsat na support třeba Ti ho vrátí ale spíše asi ne.
Hold za demenci se platí :harhar:

PS: zkus tohle třeba budeš mít štěstí Ty pako.. :D http://www.playzone.cz/blog/bog/ukradeny-steam-co-s-tim