PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - AIM - PŘIJAT



valentino
07-01-16, 18:02
- O MNĚ
Tak bych se měl představit :happy:
Jmenuju se Honza, je mi 14 let, věnuju se art/designu,hudbě vaření a trochu hardwaru, a hlavně gaymingu :laugh:
Jelikož jsem byl teď dlouho neaktivní co se týče CS, tak jste mě moc nepotkávali, ale ti co tu hrajou déle, tak by mě mohli poznat :smile:
Na serveru byste mě mohli vidět pod jménem CHORY KAPITAN NA CIERNOM KORABE, chorykapitan, oskar nebo tak nějak :laugh
Kdysi jsem dost hrál na inferno only, kdysi top2, a i ostatní aim server, zvládám i jump, bhop (myslím že dobře :laugh:)


- PROČ?
Hraju tady už dlouho, takový 3-4 roky určitě, a za tu dobu jsem toho hodně nahlásil.. Dřív jsem neměl steam, a tak jsem musel hlásit přes !, a na to admini vůbec nereagovali, tak jsem se asi před rokem rozhodil si pořídit steam, hlásil jsem víc a víc, 3-5x denně.. Před 4 měsícema jsem si dal pauzu a na kotelnu, (vlastně counter celkově) jsem vůbec nechodil, řešil jsem hodně školu. Teď bych se chtěl vrátit, ale tak nějak jinak.. zkusit to jako admin.

- STEAM
Steam vlastním už rok, za tu dobu mám celkově nahráno 3K hodin, a myslím že za rok to ujde :laugh:
Steam jsem měl i před 2 rokama, s goučkem a 1.6, jenže ten jsem prodal..
STEAM_0:1:105668467 - moje steamid
http://steamcommunity.com/id/chorykapitan - steamurl

- BANLIST
Abych ostatním adminům ulehčil práci, tak hned napíšu proč jsem měl všechny bany.. :smile:
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=104261 - fail
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=126481 - Někdo hrál za můj nick, měl wh, dostal ban a já jsem se napojil asi 5 minut po udělení..
tak si myslel že ten hráč obchází a dal mi ban :yay:
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=110355 - dostal jsem ban na nonsteam, (na důvod si nevzpomínám, ale nebyl to permaban..A myslel jsem si, že když si zase koupím steamcs, tak se mi ten ban smaže, stejně tak jako kdybych měl wh. (Když dostanu ban za wh, a koupim si steam tak se mi smaže.)
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=132658 }
---------------------------------------------------------- } Na tyhle si nevzpomínám..
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=133464 }
ns bany -
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=105942 - fail
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=104261 - fail ;)
Tak doufám že už jsem to objasnil, a nebude se to řešit.

- HLÁŠENÍ
Hlásil jsem často od začátku roku 2015 až do konce letních prázdnin, od tý doby jsem měl pauzy až do prosince.
Myslím že se vyplatí hlásit jen na steam, protože přes ! každý admin ignoruje. (Alespoň u mě)
Pár lidí kteří by mi mohli potvrdit hlášení: Burak, Gustak, Tutinko, DieAce, Fizzy, Tupelko, Metriox, chamber, araiq, autung, byznis, jakokdybyholub, kono159, wowz0r, fhacker, scorp, johny pampeliška, ridik, Samco, a král piratjo. (pirate, uctívám tě :laugh:) Na steamu jich mám víc, ale jsem si jistej že těm jsem nehlásil. Btw. jméno na steamu si často měnim, tak mě tam možná někdo z adminů nepozná.

- CHATLOG
Jestli hodláte tahat špínu starou rok, tak vás předem upozorňuju že se za poslední dobu snažim klidnit, ale občas mi něco ujede ;D

- ZÁVĚR
Nikdy mi sloh nešel, tak to vypadá tak jak to vypadá, a za všechny chyby se omlouvám :laugh:
Nikdy jsem nikde nebyl admin, a nikde jsem nedával žádost, tohle je moje první.. s amx moc neumim, ale znám příkazy jako je amx_showip a to je tak všechno :laugh:

No :mellow: , tak uvidíme :laugh:

DiEAcE
08-01-16, 02:36
Zdravim, ahoj..

+ Nahlasil jsi mi nekolik hracu.
+- CHL, nic zavazneho jsem tam krome detinskych zprav nenasel.
- Dlouha neaktivita + nizky vek.

Dle me na to jeste mas cas a zkusil bych to treba za pul roku.

Jinak, co je pravdy na tom, ze mas dost velkou aktivitu na JB?
Spis Proti.

DiE

E; Porad mi spamuje steam a je znovu aktivni, jelikoz ho tu vidim vzdy, kdyz dojdu na steam.

Menim svuj nazor na PRO.

Klimax
08-01-16, 10:16
Mal si niekedy nick SUP-NIGA? Alebo taky nejaky a hral si hns?

mirous
08-01-16, 10:58
Myslím že se vyplatí hlásit jen na steam, protože přes ! každý admin ignoruje

Třikrát to napiš do té žádosti..tvl tohle mě vytáčí, kdyby to alespoň byla pravda. A zvlášť když napíšeš, že nikdo nechodil před lety, před lety se chodilo daleko víc, než teď.

valentino
08-01-16, 14:02
DiE - díky
klimax - pokud si dobře pamatuju, tak ne
Mirous - říkal jsem že mi sloh moc nejde.. a rozumu jsem předtím moc neměl.. bylo mi 11.. :D

FACTOR
10-01-16, 22:00
+ steam
- Hlstats a věk

Pardon, ale Proti

Burak1
10-01-16, 22:27
Mohu potvrdit hlášení na steamu, pokud se nepletu, tak všechno banned. Mimochodem, pokud má brain, tak bych ten věk ani moc neřešil.

wowz0r
10-01-16, 22:58
Mně hlásí na Steamu, nikdy nebyl problém, vše banned. Doteď jsem ani nevěděl, že je mu 14. Za mě ano.

valentino
11-01-16, 06:53
Díky borci :happy:
btw vim.. ten hlstats je fakt hroznej :D

Autungtung
11-01-16, 22:04
Potrvzuju hlášení na steam bez failu. Jsem pro.
Jenom doufám, že zůstaneš aktivní a nerupne ti v bedně.

Eso./digl
12-01-16, 00:47
skor proti, skus to neskor :)

mirous
12-01-16, 11:54
Taky jsem proti, možná později.

matis
14-01-16, 10:49
by Zemi


Hraje hrozně dlouho, vyjadřuje se adekvátně, hrát to umí taky.
Nepočítaje XX cheaterů, které mi nahlásil.
PRO

Detektor
14-01-16, 11:18
Poznám ho dlho a ked mi povedal ze ma 14 tak som neveril :D Skús viac hlásiť a mas odomna pro

valentino
14-01-16, 15:41
Díky všem :yay:

matis
15-01-16, 07:16
Teba si pamatam, ale mam take zmiesane spomienky...

co sa tyka prav na AIM
- nepaci sa mi, ze vela casu travis na JB a JUMP...
- trosku nizky vek a nedavna neaktivita
- no zatracovat ta nebudem, aj ked si bol/si riadny kvietok

a otazka, ako sa ma sestra? nechodi na ten tvoj steam?

Samco
18-01-16, 19:30
Nejaké hlásenia môžem potvrdiť, 1 failík tam bol. Vyjadrovanie na serveroch je celkom v norme nakoľko vlastne máš 14. Veľa času tráviš na JB a Jumpe, čo sa mi tiež moc nepozdáva. Myslím si, že na práva je ešte priskoro, dal by som tomu čas a skúsil to neskôr.

valentino
22-01-16, 06:28
matis - díky, myslím že už jsme si to napsali v chatu, ale kdyby to někoho zajímalo
- jump, surf a bhop mě prostě baví.. ale pokud vám to vadí, tak s tím přestanu, a budu se věnovat jen aimu..
- skills>věk (egoistic laugh)
- se ségrou už nebydlím, a nechodí na můj steam, myslím že ani neví co to je :laugh:

samco - taky díky, ;) jak už jsem psal.. jumpy mě bavěj stejně jako aim

Eso./digl
22-01-16, 18:55
- jump, surf a bhop mě prostě baví.. ale pokud vám to vadí, tak s tím přestanu, a budu se věnovat jen aimu..


To urcite nerob :) ak ta tie servery bavia tak tam kludne hravaj... neznamena to ze nemozes kvoli tomu tie prava dostat.

Maaaaaaaaaaja
03-02-16, 23:43
Můžu potvrdit pravidelné hlášení.

anakin_pok
16-02-16, 17:44
I mě hlásí, má přehled.

valentino
16-02-16, 19:31
díky maja, die i tom :happy:

wowz0r
17-02-16, 00:34
Myslím, že není třeba zvlášť otálet. Je aktivní, hlásí bez failů, blbej taky úplně není.

HSMartinka
20-02-16, 17:34
Hlásí, všetko banned ja mu dám PRO

Samco
20-02-16, 19:48
Hlásenia pridal, či klesla aj aktivita z mimoaimových serverov neviem povedať, nakoľko sa mazal chatlog, ale mám dojem že áno :). Šancu by som ti teda dal. PRO

valentino
20-02-16, 23:26
děkuju všem :) btw. moji aktivitu na surfu, bhopu a jb jsem omezil na minimum, občas si zaskáču na jumpu abych se odreagoval

Mr.N0b0dy
20-02-16, 23:41
Je až moc otravný s tím, jak mi furt hlásí a já už pomalu nemám nervy :D. PRO

metriox
21-02-16, 15:01
Mne hlási, všetko Banned, a podobne ako wowzor ani som nevedel že má taký vek ako má. Ja som Pro.

valentino
23-02-16, 17:43
díky :mml:

B!g 5m0k3
25-02-16, 19:30
Podľa mňa má ešte na práva čas, nejaký fail u mňa má.

hlásenia - ok
aktivita - ok

Ale dám ti šancu.
Pro

valentino
25-02-16, 21:28
fakt jsem se lekl když jsem uviděl že ses vyjádřil i ty, protože u tebe jsem měl asi nejvíc failů.. asi jen 2 :D díky

Del!k98
28-02-16, 18:54
Na hlaseniach som bol, takže som Pro

halelujah
29-02-16, 22:01
Nieje to moja sekcia ale tento chalan je tam veľmi často , je dosť aktívny a jednu dobu vždy keď som sa pripojil bol tam. Hrat vie a brain má .

Koprakek
29-02-16, 22:27
Jsem PRO
+ Aktivita
+ Zkušenosti
+ Ochota
+ Hlášení

Idea
29-02-16, 22:35
PRO vsetko podstatne bolo spomenute vyssie, trochu OT: Mas rad hranolky?

valentino
01-03-16, 06:33
děkuju moc všem :yay: ajdyja, mám, a víš jak se dělaj? :D

Zoyer
01-03-16, 16:14
zatim proti

e: tak lamej dal. to ze je kazdej tard a dava pro kvuli hlaseni me nezajima. takhle by tu mohl mit prava kazdy hrac.

valentino
03-03-16, 18:42
po večerech si lámu hlavu nad tím co zoyer požaduje :think:

:moqq
07-03-16, 19:26
Taky mi par veci hlasil. Sice nemam radost z toho veku, ale jde poznat, ze se v chytani cheateru opravdu snazi. Na druhou stranu chatlog neni podle myho vkusu uplne nejlepsi.
Osobne by mi prislo jako idealni reseni ho dat jako Cheathuntera a prava "pouze" na perma bany za cheat. To mi prijde jako win-win.

EDIT: jen aby tedy bylo jasno

PRO - prava na perma ban za cheaty
PROTI - prava na "delani poradku", tedy slap, kick, kratsi bany, prehazovani lidi, mute, apod.

cyyxk
09-03-16, 18:01
Není to moje sekce, ale požádal mě abych se mu tu vyjádřil. Znám ho z doby co hrál COD. PRO důvody nade mnou.

valentino
14-03-16, 14:25
díky moqq a bleg :D

Chemo
14-03-16, 15:14
Mne tiež niečo hlásil (ešte dávnejšie), zdá sa mi, že všetko bolo banned, ako píšu ostatní, prehľad má, zdá sa, že aj správať sa vie diplomaticky. Ja som ZA.

valentino
16-03-16, 07:08
dík chemistry

Maaaaaaaaaaja
16-03-16, 14:54
Není to moje sekce, ale požádal mě abych se mu tu vyjádřil.

Ano, další věc, která se mi nelíbí. Admin se má vyjádřit, pokud má zájem se vyjádřit, ne pokud ho žadatel tlačí k názoru. Takhle to totiž vypadá.

Saintpepo
30-03-16, 12:35
Pro. Welcome

B!g 5m0k3
30-03-16, 12:39
Vitaj. :thumsup4:

KeYo
30-03-16, 13:14
Vítaj medzi chodiacimi cicinami a vagínami :entneho:

Idea
30-03-16, 14:46
Cg, kup mi hranolky.

valentino
30-03-16, 14:46
Díky moc všem :in_love: