PDA

Zobrazit normální verzi : The Bear (jiny hrac) --> NIKOLETA



gionta
08-01-16, 16:10
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 167145)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '29266'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Cheater'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < The Bear >
[AMXBANS] Tvuj nick: The Bear
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1452038416
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1452038416
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 78.99.149.167
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.102.227.150
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < NIKOLETA >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 2 (ka_acer_3)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Pouzil som CFG s distance. Cheaty to neboli. Sorry.

nikiii
08-01-16, 17:22
:laughing1:

Demo dodám, keď prídem domov.

ed< http://csko.cz/dema?UPD=pzx4gSlr

gionta
09-01-16, 02:21
O demo som nežiadal som si vedomí čo som robil a vravim po druhý krát, bol to CFG (zrejme nepovolený) ktorý menil distance (vzdialenost) a zrejme to vypadalo ako speedhack, vraj sú CFG povolené ale nevedel som do akej miery. Ospravedlnil som sa, požiadal riadne žiadosť o UNBAN. Vďaka :)

matis
09-01-16, 11:15
O demo som nežiadal som si vedomí čo som robil a vravim po druhý krát, bol to CFG (zrejme nepovolený) ktorý menil distance (vzdialenost) a zrejme to vypadalo ako speedhack, vraj sú CFG povolené ale nevedel som do akej miery. Ospravedlnil som sa, požiadal riadne žiadosť o UNBAN. Vďaka :)

o com ty pises? normalne si mal nepovelene hacky...ci to akoze na akom portali je nieco take povolene???

gionta
09-01-16, 12:19
Dobre, pišem znova, požiadal som o unban, bude mi udelený? Alebo je táto sekcia len niečo ako ukájanie ega adminov?

nikiii
09-01-16, 12:35
Dobre, pišem znova, požiadal som o unban, bude mi udelený? Alebo je táto sekcia len niečo ako ukájanie ega adminov?

Je fajn, že si si požiadal o ub, je to bežný postup, ale ten bohužiaľ nieje možný. Neviem, ale to by došlo asi každému, že sa nemôže hentaká distance používať, cheat ako cheat.

To by sa potom asi mal dať ub každému, kto nevedel, že sa to nemôže používať? hh?
Žiadosti o ub slúžia na to, aby si daný človek požiadal, keď si myslí, že ide o neoprávnený ban. Ale to v tvojom prípade nieje.

gionta
09-01-16, 12:45
V tom prípade potom fakt nevidím zmysel sekcie "žiadosti o unban". Aj tak ho už nikto nedostane. Ďakujem , prajem pekný deň.

hofy
09-01-16, 13:28
tady máš vysvětleno, k čemu slouží http://csko.cz/forum/showthread.php?33142-Zalo%9Eit-%9E%E1dost-o-unban-POSTUP-jak-se-IHNED-p%26%23345%3Bipojit

..