PDA

Zobrazit normální verzi : problém s PC



Zoyer
05-01-12, 17:59
Dobrý den .
Mám problém s PC . Když zapnu PC a přihlásím se tak mi tak za 1 minutu naskočí modrá obrazovka s textem .
Nevíte co s tím ??

tyger103
05-01-12, 19:09
Modrá smrt (modrá obrazovka),to může znamenat chybu skoro kdekoliv,mně se to stávalo,když jsem měl na základce těžší chladiš na procesoru a na základní desce neměl nahoře 3 šrouby,základní deska se občas o několik stupnů ohla vlivem váhy chaldiče a bum,modra obrazovka...ale to jsem trochu odbočil,jinak nevím jestli ti ta obrazovka jen problikne a reset..nastav si to aby se to nerestartovalo a vyjedou ti tam nějaké údaje(na té modré obrazovce)

Zoyer
05-01-12, 20:12
Mě se ukáže ta modrá obrazovka s údaji a abych se té obrazovky zbavil tak musim buď reset PC nebo vypnout PC. Když jsem vyndal jednu RAMku a zapl PC tak se to stalo až po půl hodině, vyměnil jsem RAMky a stalo se to hned. To nechápu. Někdy to blikne a resetne se PC hned ale to je jednou z dvaceti .

tyger103
05-01-12, 21:02
To zničeho nic začal ten reset,neinstaloval jsi nějaké nové Hardware nebo nedělal něco s ovladačema?

Slab the Killer
05-01-12, 21:14
A co je tam na tej modrej obrazovce napsaný,a jestli máš obrazovku od LG? Tak mám asi řešení.

Pedrito
05-01-12, 22:11
Modrá smrt mě se to stávalo když jsem přehřál komp

Zoyer
06-01-12, 14:11
To zničeho nic začal ten reset,neinstaloval jsi nějaké nové Hardware nebo nedělal něco s ovladačema?

Nic jsem nedělal jenom tak před 2 měsíci jsem měnil zdroj PC . Jinak nic .


A co je tam na tej modrej obrazovce napsaný,a jestli máš obrazovku od LG? Tak mám asi řešení.

Ano mám obrazovku LG .


Modrá smrt mě se to stávalo když jsem přehřál komp

Ale ja ten PC zapnu a hned se mi to stane takže si nemyslím že by to bylo přehříváním .

Slab the Killer
06-01-12, 16:22
Mě se to stávalo taky,hledal sem problém atd. tak sem spustil autoopravu a ona to vyřešila,nevim proč ale tak 2 měsíce co sem ho koupil mi to blblo,pak se to sravnalo.

DS
07-01-12, 18:45
vacajunior co máš za operační systém?