PDA

Zobrazit normální verzi : Drsna staznost (18+)



grEy
09-01-16, 13:01
Caute, inkriminovaneho dna 8.1.2016 doslo (pravdepodobne) k technickej poruche niektoreho z teamspeak adminov a bezdovodne nam zmazal nasu izbicku na teamspeaku. Volala sa Anonymni Alkoholici. Prosim o znovuvytvorenie room a 8 ran bicom tomu hriesnikovy bez kuska citu + zverejnenie jeho mena, nech mu mozem hustokrutoprisne nalozit na steame alebo cez forum.

Dakujem <3

DiEAcE
09-01-16, 13:07
Raděj se uklidni..

grEy
09-01-16, 13:19
Prispevky sa zbieraju v slovnom futbale, nie v staznostiach. Nech sa skusi vyjadrit niekto kompetenty. To co som napisal bola iba ironia a ak si to nepochopil, tak Ja nevjem us...

Samco
10-01-16, 21:31
Ďakujeme za podnet. Bolo vyhlásené celokotelnové pátranie po neznámom páchateľovi. V prípade dokázania viny neznámemu páchateľovi, hrozí trest v podobe 16 rán bičom bez štipky citu a následné obhádzanie vinníka rajčinami a vajíčkami. Ak máš záujem o znovuvytvorenie roomky, kľudne ma kontaktuj na TS, keď tam budem.

FizZly
10-01-16, 21:44
:dddddddddddd
Ďakujeme za podnet. Bolo vyhlásené celokotelnové pátranie po neznámom páchateľovi. V prípade dokázania viny neznámemu páchateľovi, hrozí trest v podobe 16 rán bičom bez štipky citu a následné obhádzanie vinníka rajčinami a vajíčkami. Ak máš záujem o znovuvytvorenie roomky, kľudne ma kontaktuj na ts, keď tam budem.

Britny
10-01-16, 22:11
S tímto se spíš obracej na Developeri v PMce