PDA

Zobrazit normální verzi : Wallhack



TheRedRipper
10-01-16, 14:34
Zdravím, dnes okolo 14:00 hodiny jsem hrál na DM 3 a bohužel hru mi znepříjemnil jeden problém ->> Cheater, po napsaní zprávy přes " ! ... " kdy nikdo nepřišel jsem se rozhodnul nahrát demo.

Jedná se o hráče SkquarrE VALVE_0:0:653184144 84.47.51.56

Přikládám demo ->> http://csko.cz/dema?UPD=C17AhkjB

Doufám, že bylo moje tušení správné a že bude hráč potrestán.

Samco
10-01-16, 22:56
Ahoj, za mňa clear.

nikiii
11-01-16, 07:14
To vieš, že som to aj ja pozerala, môj názor je tiež clear :-)

Michal_haniccin
11-01-16, 10:45
Ahoj všichni, vím, že nejsem admin, ale z nějakého důvodu mám možnost přispět svojí špetkou do CS mlýna.

Samco, Niki, mrzí mě, že máme jiný názor. Za mě jasnej wh - možná by se hodil delší vzorek pro nějaký 150 % čas, ale několik časů + vysvětlení vám sem dám, abyste viděli jak uvažuju.
Několik obecnejch podezřelejch faktů o jeho hře. Můžeme jim říkat třeba alergeny.
1) Předstřeluje místa, která nedávají smysl - nepředstřeluje frekventovaná místa, ani zpoza rohy - předstřeluje evidentně, protože ví, že má wh, že je to vidět a chce to uhrát na "náhodu".
2) Má neuvěřitelně špatnej aim - jak je vidět na fragu toho AFK hráče ALE má naprosto úžasnej reflex, kdy je schopnej reagovat v 0.01s na mikropixel. Jinak je schopnej mířit klidně do země.
3) Nereaguje na zvuk, radar ani deathmsg, ale přesto je schopnej si hráče zpoza rohu předmířit a "vybrainit".
4) Orientuje se skrz stěny

časy:
19:35 - zaběhne se na plant na A, protože vidí přes stěnu afk hráče a chce si dát easy frag nožem - jenže mu z modré vyběhne CT, tak si namíří do bedny, uvědomí si, že míří do bedny, přemíří mimo bednu, dá ho, dá afk hráče, potom mu vyskočí z baráku a pálí do bedny i když ho už nevidí a enemy mu může někam odběhnout, potom dokonalý strafe a přestěnózní frag na nudeLa (o kterém neměl šanci vědět), ale dejme tomu, že měl "momentum". WH 60%
19:48 - Podívá se s skrz stěnu na modrou, do knihovny. Ani ho nenapadne mířit na místo, odkud by mohl někdo vylézt. WH 80%
19:57 - Checkne si s skrz stěnu oblouk a pak jako retard dá po absolutní aim/reflex agónii 1 bullet afk hráči. WH 30%
20:00 - Vezme do ruky nůž?! Jak to, před 10 s viděl, že se tam jeho T s někým střílí, to T navíc umřelo od CT a on ví, že si může dát do ruky nůž? Aha. WH 80%
20:03 - Checkne si skrz stěnu situaci. Slyší zprava dva guny a i kdyby wh neměl, tak si měl zkusit jít pro "dozad" fragy z modré, to ale neudělá a rozhodne se fragnout clariona z leva, kterého neslyší střílet, ani dupat a vystřelí po něm i když už doběhl za stěnu. Musel by trefit 2 hlavy, aby to byl frag, ale on do toho fullouta stejně jde i když míří někam an achilovky. Za WH považuju hlavně jeho reflex. CT jsem byl schopný vidět jen ve zpomalení na 1/4 a to na zlomeček vteřiny. Zvlášť po tom, co ukázal za aim a reflex na afk hráče to neberu. WH 99%
20:20 - Míří do stěny. Za kterou je CT. WH 50%
20:25 - Zajímavá díra - proč jí tentokrát nezkusil dokončit? Aha on se hýbe směrem k němu a mohl by ho zabít. (u první díry na A plantu mu to nevadilo). Proč se dívá ještě doleva i když děruje? Aha je tak afk hráč. To je škoda, že tě nenapadlo ho nejdřív fragnout a pak si dojít pro toho po kom teď děruju, sakra sakra. WH 50%
21:06 - Důkaz, že zvuk OPRAVDU nepoužívá.
21:10 - BRAIN, ale má neuvěřitelnej - i když nemůže vědět, jestli není CT už 5 sekund pryč, "geniálně odhadne", že je za stěnou, walkuje a počká si na něj. WH 99%
21:15 - Po čem střílíš ? Já tam teda nic nevidím. Pokud jsem si do teď nechával 1 % možnosti, že nejsi haxlej, tak teď je to 100% WH.
21:26 - Osvědčená orientace skrz stěny, absolutně se nekryje. WH 50%

Za mě WH. Takhle nějak uvažuju, když se dívám na demo. Nejsem admin, ale jestli je clear, může mi někdo vysvětlit aspoň ty tři stoprocentní časy?
Díky a hezký pondělí přeju.
Michal H.

Samco
11-01-16, 10:59
Ahoj Michale, vďaka za vyčasovanie. S uvedenými časmi 90-100 % WH súhlasím, ale k banu mi to pripadalo stále málo. Zo zaujímavosti som stiahol HLTV z DM a aj z dust2 only 4. Na duste som našiel preukázanejšie časy. Díky!

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=167533