PDA

Zobrazit normální verzi : podezření na wh, možná aji lehké ab



svat
10-01-16, 15:47
Zdravím, mám podezření na hráče s možným wh a ab.

Hráč : SAP VALVE_0:0:1421816950 95.103.229.168 SK

Demo : http://csko.cz/dema?UPD=YDU2lJqW

Děkuju mockrát za vyřešení, ale asi to nebude dostačujcí, asi si všiml že jsem ve spectu, tak to asi vypl..

svat.

Britny
10-01-16, 23:43
Za mě tam nic na ban není

Ale uprav si to esp menu - zmáčkni R jak budeš mrtvý, či ve spektu a povypínej si všechno kromě line/box - pro lepší přehlednost :)

Samco
10-01-16, 23:44
Za mňa clear a keď točíš, stlač R a povypínaj všetko okrem línií.

E: Aha, Britny bola rýchlejšia.

Michal_haniccin
11-01-16, 12:08
Zdravím všechny,

já bych klidně měl podezření na wh. Nelíbí se mi, že hráč kempí, když ví, že jsou na plantu zalezlí CT a naopak rushuje, když ví, že je to volné.
34:43 - proč si předmíří do stěny výš, než kde viděl CT za stěnu zaběhnout?! WH 65%
35:30 - wtf díra :D WH 30%
35:47 - dokonalý předmíření přes stěnu - viděl přesně kde je a že třeba neklečí i když to bylo po fragu. WH 60%
36:36 - wh čas, že si počkal na ten frag na CT spawnu, kvůli flashi ještě beru, že si prohlíží stěny jakžtakž taky, ale že si zamíří do stěny vrat v úplně špatné výšce - odkud CT prostě vyjít nemůže a zrovna za těma vratama je hlava CT, to neberu. WH 90%
36:43 - pokračování předchozího času. Chtěl by flashnout a dát Mišánka v katech, jenže mu tam najednou vyletí někdo s M4A1 a má předmířeno přímo na něj, no tak místo, aby si dál dobíjel zaflashované B, tak se schová za stěnu WH 80 %
38:14 - WH čas - mohl to zkusit předstřelit, ale sám tomu nevěřím WH 80 % Všimněte si, že má crosshair uprostřed vrat. Ani nahoře, ani dole, ale přímo uprostřed. Tam se CT s awp nikdy nezastaví, jedině probíhá, proskakuje. A on s se svým reflexem věří natolik, že to nejspíš stihne trefit. Typickej wh znak. Neznám žádného slušného hráče, kterej by to takhle trefoval.
38:48 - Ani ho nenapadne podívat se za vrata a za roh za vanou / na rantl u vany, dozadu za bednu u vany. Ale o tom, že tam jsou konkrétně 3 CT a kde přesně ví bezpečně. Typickej wh znak. WH 70%

100 % WH tam nebylo, ale kloním se k tomu, že tam to wh zaplé je a s čistým svědomím bych to banoval a nechal si hráčem vysvětlit.
Díky za čtení.
Michal H.

Britny
11-01-16, 12:16
Proč bys tedy chtěl banovat něco, kde není 100% WH ? Potom se zbytečně řeší a prodlužují žádosti o UB. Jestli hráč má zapnuto, určitě se ve hře proflákne a je lepší, když ho spektuje admin, kterýmu neběhají nápisy po celé obrazovce.

Michal_haniccin
11-01-16, 12:34
Protože k odsouzení za vraždu někdy také stačí nepřímé důkazy. 100 % WH - tím mám namysli, to, že někdo dává hlavy přes zdi. Cheateři ví, že si musí dávat pozor a maskují to. To co jsem vypsal by mi na ban stačilo. Ale asi Ti přijde jako lepší postup nechat toho už jednou nahlášeného cheatera běhat dál po serverech, až ho možná někdy někdo bude spectovat. Mám rád toleranci, benevolenci a lidi, kteří jsou otevření více variantám. Ale ta, že tenhle hráč není zaplej je zatraceně málo pravděpodobná a pokud se se podíváš na ty časy, tak si dovolím odhadnout, že si budeš myslet taky.

Nechci se hádat. Jen chci pomoci, když vidím, že může uniknout jasně haxlej hráč. Nic ve zlém. Chápu, že je pruda řešit žádosti o UB a že by bylo super, kdyby už měl ban přímo ze serveru. :)

Fighter
11-01-16, 17:37
Bez debat ma wh,:thumsup4: Miso a adminy sa boja banovat???Ved zato je staznost na hrace a tento je 95% whckar,dat mu banan a at vysvetli tie casy co vypsal Miso a treba sledovat aj styl hry.Sice nemam co do toho kecat ale velmi vela takychto beha na serveru a nedeje sa nic

e: At nato kukne vic adminu,nie proto,ze neverim Samcovi nebo Britnous ale kazdy admin inac rozmysla a inac hodnoti situacie.Dakujem!

Samco
11-01-16, 19:22
Vďaka za vyjadrenia, chcelo to viac preukázateľnejších časov, akurát som ho pred chvíľou vystihol v hre, kde predviedol zaujímavejšiu hru a myslím si, že aj s dostatkom preukázateľných časov.

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=167586

svat
11-01-16, 19:37
Díky za vyřešení :)

Michal_haniccin
12-01-16, 12:16
Možná bych tu mohl dělat jako cheathunter na demech, se kterejma se lidem nechce dělat nebo panuje roztříštěný názor :)