PDA

Zobrazit normální verzi : CS 1.6 klient - cizí severy v oblíbených, přeinstalace nepomáhá



Elficek5245
11-01-16, 21:54
Mám takový problém. Nainstaloval jsem si csko od csko.cz ale jakmile jsem pak vypnul csko a zapnul znova měl jsem v oblíbených serverech pouze 3servery od nějakého Jucausii.net. Reinstalace nepomáhá. Kompletní odinstalace a nainstalování znova taky nepomáhá. Prosím o pomoc. Děkuji

Kotel
12-01-16, 02:00
Zkus se podivat, jestli nemas v nabidce start-po pusteni nejaky run.cmd nebo podobny soubory, to tam mohli nahrat z jineho serveru
pak pomuzes uplna odinstalace a instalace noveho cs z webu kotelny - verze 43g

Showstopper
12-01-16, 18:50
Vidím že máme uplně stejný problém, netuším kde mám najít to co to zaviňuje. Po reinstalaci cajk a následující den už tam mám zas jen 3 rumunské servery nebo co.

Kotel
13-01-16, 19:02
Nedo ti nahrali do programů po spuštění. Zkus se tam kouknout.

Showstopper
13-01-16, 20:18
Koukal jsem i na internet, zkusi haldu věcí, nepomohlo nic. Opravdu si s tím nevím rady. Soubory po spuštění jsem prohledával a nic.

Napadlo mě jestli by se něco nedalo vyčíst v registrech, ale s regeditem neumim pracovat.

Pokud by někdo tušil čím by to mohlo být, tak bych byl vděčnej.

Děkuju.

Kotel
13-01-16, 21:07
Odsud nezjistím, čím to je.

Kotel
14-01-16, 18:43
Nevim proc mi Elficek5245 psal, ze se mu musim zacit venovat a ze ho ignoruju, ale tady nevidim zadnou dalsi zpravu a na chatu samozrejme neodpovim, kdyz nejsem online.

Showstopper
14-01-16, 18:53
Jo to je mi jasný, ale nešlo by řekněme přes nějaký teamviewer nebo tak ? Sice sem s tim nikdy nedělal, ale když by to šlo. Nebo kdyby tě napadlo kde by něco mohlo být, tak můžu případně vyscreenovat a poslat ti to.

Kotel
14-01-16, 19:07
O vikendu bych mel mit cas, tak to muzeme zkusit.

Showstopper
14-01-16, 19:29
Říkám jen když budeš mít čas, nehodlám tě kvůli tomu nijak honit :D. Určitě jsi taky zaměstnanej člověk jako já a tolik času nemáš. Tak když budeš mít čas tak kdyžtak pošli soukromou zprávu.

Showstopper
20-01-16, 21:33
Tak můj problém je vyřešen a to díky místnímu bossovi. Čekal jsem pár dní, co kdyby náhodou :D. Takže ještě jednou ti děkuju Kotelníku za vyřešení :).