PDA

Zobrazit normální verzi : SKY4IM! --> Miruska.



SKY4IM
13-01-16, 18:30
Vypis z konzole:


KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 167739)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 54 minut a 53 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '17388'
[AMXBANS] Duvod banu: 'ale tisko'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < SKY4IM! >
[AMXBANS] Tvuj nick: SKY4IM!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:948074780
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:948074780
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.82.135.160
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.82.135.160
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Miruska. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife (1hp)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban n





Poznamka:






Je snad zakazene mluvit do voicechatu ? :D

nikiii
13-01-16, 18:33
Mne sa to zdá na dlhý ban, na toto stačí úplne dať mute, maximálne ban na hodinu.

e< pokiaľ do miku nadával, abo čo, to je iná vec, ale nabudúce by to bolo lepšie aj uvádzať do reasonu.

SKY4IM
13-01-16, 18:35
Tak proč mě někdo nedá teda unban :/
chci taky zatrénovat AIM.

Burak1
13-01-16, 18:39
Jsem proti zkrácení. Došel jsem na server, byl tam ještě s jedním a obviňovali tam hráče Zoku z cheatů. Poté, co jsem jim řekl, že hráč je clear, do mě oba začli do mikráku hustit, že jak jsem neschopný admin a jak nadržuju. Ty jsi mi tam k tomu nadával (hodně nadával) a aby tomu nebylo málo, tak jsi mi tam ještě začal nadávat na rodinu. Nemám k tomu žádný důkaz a doufám, že se při tomto ani nepotřebuje.

E: @NIKOLETA: Já jsem ho chtěl sám zabanovat, ale musel jsem rychle na chvilku odejít a mezi tím mi zdrhl. Navíc, miruška určitě nebanovala na základě toho co jsem napsal, jelikož tam v tu dobu ani nebyla.

Britny
13-01-16, 20:45
Mne sa to zdá na dlhý ban, na toto stačí úplne dať mute, maximálne ban na hodinu.

e< pokiaľ do miku nadával, abo čo, to je iná vec, ale nabudúce by to bolo lepšie aj uvádzať do reasonu.

Záleží na situaci, ale mute by správně mělo sloužit pro hráče, když na serveru není admin, aby udělal pořádek. A pokud někdo neustále něco mele do miku a ještě je sprostej a drzej, tak klído zabanovat. Délka už záleží na adminovi, jak moc nadával - je to něco jako když dáváš někomu ban za nadávky z chatlogu - taky může admin hráče mutnout, ale to by se nikdo neponaučil.

mija.
14-01-16, 08:39
Tak situacia bola taka, každemu hračovi cez mikrofon nadaval, tak isto aj na rodinu a ze su cigani a podobne, k tomu spamoval voice nezmyslami, unban nedostanes. Nemas ani 10 a nadavas kazdemu. Chcela som dat dlhsie len som sa preklikla.

SKY4IM
14-01-16, 15:08
:DDDDDDDDDDDD :yay:

Burak1
14-01-16, 15:20
:DDDDDDDDDDDD :yay:

Se tomu ještě směješ? Buď rád za 3 dny. Poprosil bych o lock.