PDA

Zobrazit normální verzi : Rank



Spirith
06-01-12, 13:51
Nevím jak vám,ale na AWP mi nejde rank.

vedouci venny
06-01-12, 23:02
Nevím jak bych to řekl.. No není tam rank

ZombieBot
06-01-12, 23:59
Rank je jenom na Classicu, Deathmatchi a mega pubech. Jinde nebude a nevypadá to vůbec všeobecně s nim dobře...

I-Mouse
07-01-12, 11:17
Rank je jenom na Classicu, Deathmatchi a mega pubech. Jinde nebude a nevypadá to vůbec všeobecně s nim dobře...

Ak je to tak ako píšeš, tak nechápem načo dával na Classic, DM, Mega Pub psychostats, keď inde rank nebude a tým by sa uvoľnila databáza v HLSTATSX a tie 4 servery by to stíhalo.

ZombieBot
07-01-12, 13:59
Ak je to tak ako píšeš, tak nechápem načo dával na Classic, DM, Mega Pub psychostats, keď inde rank nebude a tým by sa uvoľnila databáza v HLSTATSX a tie 4 servery by to stíhalo.

Dal psychostats, protože ty počítají statistiky správně, narozdíl od hlstatsx. Navíc nejšpíš už vyřešil i ty psychostats. Ukládají se statistiky jen v noci (to co nahraješ přes den se v noci uloží).

ParadoXX
07-01-12, 14:15
nevim,proč ten rank nezrušíte úplně,akorát se kvůli němu jenom kempí,nechodí se defusovat,pro bombu nebo pokládat a hrajou tam retardi na skore,aby si připadali jako kingové,ale nemaj na to.

Spirith
07-01-12, 14:28
nevim,proč ten rank nezrušíte úplně,akorát se kvůli němu jenom kempí,nechodí se defusovat,pro bombu nebo pokládat a hrajou tam retardi na skore,aby si připadali jako kingové,ale nemaj na to.

Někteři hrači tu hrají právě jenom kvuli ranku.

I-Mouse
07-01-12, 14:32
Pretože :

Rank zobrať z Kotelny je to isté ako rybe zobrať vodu. O chvíľu zdochne. Ľuďom bude nanič VIP, prestanú ho kupovať, servery sa budú postupne vyprázdňovať. Kotlove príjmy z Kotelny začnú klesať až to zabalí.


Edit: Ak chcete pustiť GS na vrchol tak ho zmažte :)

Kotel
07-01-12, 14:45
Na rank hrajou hlavně začínající hráči. Jinak v hlstatsx bylo za položení bomby 15 bodů, takže kemp se určitě nevyplatil. Pak tu máte pořád awardy za nejvíc defuzů, položených bomb. Slabší hráči, co nedosáhnou na skóre těch lepších se mohou blísknout právě v tomto. Pokud to na serveru doteď vypadalo jinak, tak to znamená, že rank na hru absolutně nemá vliv. Pár dní teď na serverech rank nebude, tak zkuste najít rozdíl.
Lagy způsobil plugin pro ingame psychostats.

Charon35
07-01-12, 18:17
In-game to ani netreba, ak to moc zaťažuje.

anakin_pok
07-01-12, 22:17
[QUOTE=I-Mouse;62721]

Rank zobrať z Kotelny je to isté ako rybe zobrať vodu. O chvíľu zdochne. Ľuďom bude nanič VIP, prestanú ho kupovať, servery sa budú postupne vyprázdňovať. Kotlove príjmy z Kotelny začnú klesať až to zabalí.


Já vidím hlavní problém v pravidelnosti, s jakou budou hráči na kotelně hrát . Nyní se šli někam rozehrát a pak na Kotelnu, kde bylo vidět, jak na tom jsem. Bez ranku se to otočí. Na kotelnu se rozehrát a pak hajdy jinam, kde bude vidět, jak často hraju, kolikátej jsem, kolik času jsem strávil, ...
Na druhé starně je hledisko technické, do toho já nevidím.

Kotel
08-01-12, 01:57
Ja bych rek, ze se rozehrajou na kotelne a pak si zmeni nick :smart: (ani nemusi davat reconnect).
Rank se aktualizuje par minut po zmene mapy, takze muzete v klidu hrat celou mapu a pak se podivat, jak jste dopadli.

ParadoXX
08-01-12, 15:27
na ultimate ten rank a psychostats nenapojuj.Teďka je ten server bez lagů úplně.Než psychostats vypadly,tak to na konci a začátku mapy laglo asi na 5 sekund.Teď to nedělá.Navíc ultimate mod je sám o sobě náročnej,tak proč neodlehčit serveru třeba timhle a dalšíma kravina,který sou tam zbytečný.

Giussepe
08-01-12, 15:56
Asi mě nějak uniká systém psychostats, ale mohl by mě prosím někdo vysvětlit, jak tento hráč (http://csko.cz/psychostats/27027/player.php?id=1088) může mít 10 kills a 40 Headshots a procentuální vyjádření 400%?