PDA

Zobrazit normální verzi : The specified video mode is not supported. The game will run in software mode



333mani333
19-01-16, 16:03
Dobrý deň, mám takýto problém. Cs1.6 mám stiahnutý z kotelny. Hral som bez problémov asi 2 mesiace a včera keď som šiel Cs zapnúť mi napísalo z ničoho nič:The specified video mode is not supported. The game will run in software mode. Po stlačení ok sa hra vypla. Ako mám prosím riešiť tento problém?:think:

Reflex.
19-01-16, 16:44
Zmen si renderer na D3D, malo by ti to ist.

333mani333
19-01-16, 16:46
diky a kde ho zmením? Pretože cs mi nejde zapnúť

Reflex.
19-01-16, 16:52
Resetuj si PC, potom si zapni csko, daj si nadstavenia, potom zvol panel grafika a tam budes mat renderer, budes mat na vyber: software, opengl a D3D a ty si zvolis renderer D3D, hra by sa ti mala automaticky restartovat (pokial mas stiahnute najnovsie csko)

333mani333
19-01-16, 16:57
Mam ho stiahnute najnovsie. Ibaze ono mi ho nejde to csko ani zapnut. Skusim restartovat ci mi otvori csko

Reflex.
19-01-16, 17:06
Skus reset, tym by sa ti mali povypinat vsetky procesy, a potom skus zapnut csko nanovo a zmen si ten renerer na D3D.

333mani333
19-01-16, 17:07
Nie nejde stale zapnut. Skusil som odinstalovat a nainstalovat. Mozno nieco pri instalacii zvolit? DirectX, OpenGL alebo Software? Skusil som vsetko, ale ani jedno nejde

Ok skusim vdaka

No stále nič. Neviem prečo to teraz blbne, keď predtým mi všetko šlo. Aj halflife robí to isté. nezapne ho a len vyhodí tú hlášku. A NIEKEDY AJ žE PROGRAMBOL SPUSTENý V SOFTWARE ALEBO TAKE NIECO

Stiahol som cs z gamesites a to mi ide

Reflex.
19-01-16, 17:31
Nie nejde stale zapnut. Skusil som odinstalovat a nainstalovat. Mozno nieco pri instalacii zvolit? DirectX, OpenGL alebo Software? Skusil som vsetko, ale ani jedno nejde

Pouzivaj EDIT!

Btw, presne toto si mal spravit, pri instalacii si mal zvolit render D3D (DirectX) a uz ti to musi ist.