PDA

Zobrazit normální verzi : [ k dořešení ] [F]antomaso x.x --> oli221



Fantomaso
19-01-16, 21:12
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 168497)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 12 minut a 40 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Odpojenie pred smrtou'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [F]antomaso x.x >
[AMXBANS] Tvuj nick: [F]antomaso x.x
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1757946635
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1757946635
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.143.119.11
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.143.119.11
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < mall >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP 2 (bb_inferno_iplay)





Poznamka:






teraz vecer mi je to uz prakticky jedno ale nedalo mi to... na BB2 som mal normalne postaveny kemp, nikto mi nesiel no ja som musel odist. Opakujem NIKOHO SOM V KEMPE NEMAL ANI SOM NEVIDEL V DIALKE ZIADNEHO ZOMBIE. Takze ziadam o Unban a vysvetlenie daneho admina preco mi dal BAN, ak nema DEMO coz ani mat nemoze pretoze pri mne nikto nebol tak ziadam pripadne postihy na daneho admina. Toto sa nerobi. Dakujem za pochopenie

oli221
19-01-16, 21:40
Ahoj, hráč marty ťa išiel zabiť a ty si sa odpojil, demo k niečomu takému nepotrebujem.

Fantomaso
19-01-16, 23:00
Ahoj, hráč marty ťa išiel zabiť a ty si sa odpojil, demo k niečomu takému nepotrebujem.

Oli toto nieje adekvátna odpoveď, som nevedel ze martymu az tak veris, takze ked ja budem ZM a poviem ze ten a ten sa odpojil a pritom som mu nebol ani v kempe ty mu das BAN?.. boze sak si smiesny toto nieje dovod na ban ked ti niekto nieco napise.. a Marty u mna v kempe nebol ked chces vediet to ze ti on nieco povie tak sa mu hned nepusis pchat do prdelky... fakt neskutocne aky admini tu existuju... Takze ked ti marty povie skoc z okna tak vyskocis co? WAU oli WAU ine slova nenachadzam.. toto je uroven..

A poprosim by som aj inych hracov / adminov nech sa k tomu vyjadria pretoze toto nema obdoby

A zabudol si dodat ze si ma NEVIDEL ci u mna niekto bol alebo nie takze je fakt neuveritelne ze si dal BAN na podnet niekoho kto u mna ani nebol.. mozno ma chcel ist zabit ale BAN sa dava zato ked sa odpojim pred smrtou pricom je uz ZM v kempe / leze do kempu a nie ked je niekde v prdeli takze tak oli... mal by si si precitat pravidla ak si ich uz zabudol

oli221
19-01-16, 23:29
Pravidlá som nezabudol, nemám čo dalšie ti k tomu povedať. V konzole bolo napísane, že si leftol a verím martymu, že už bol pri tebe v kempe.

E: Stavím sa, že aj tento ban si mal neoprávnene, že ? http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=144542

Fantomaso
20-01-16, 00:08
Nie ten BAN bol opravneny a od vtedy sa marty robi dolezity a ide stale po mne.. keby bol aj tento BAN opravneny tak tento prispevok nezalozim. Aspom vidim akych kvalitnych adminov tu mate. Ked mu tak stranse veris to bohuzial ja neovplyvnim.. len neviem co je smutnejsie ci to ze Martymu vsetko poslusne papkas z rucicky alebo to ze nemas dostatocne fakty pre tento BAN.. jaj pockat ja som zabudol ty veris Martymu. No ok teda si vazne spravny admin, klobuk dolu. Nabuduce ked uvidim teba a martyho na 1 servery tak radsej rychlo zutekam lebo by ti nahodou nieco povedal a ja by som dostal nebodaj PERMU.

prosím LOCK - Riešiť unban so zaujatým adminom nemá zmysel.

a uz len jedna poznamka na koniec ktoru som zabudol dodat - http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=144542 - tento BAN bol sice opravneny ale ja som mal tiez pravo odpojit sa pretoze Marty mi siel do kempu 2x, 2x som ho skoro zabil ale stihol si napisat do konzole kill z neznamych dovodov ( toto je uroven buduceho kandidata pre prava na BB ako si mi napisal do PMky? ). a ked siel 3x tak som sa pochopitelne odpojil ale niesom az taky dement aby som to pri nom spravil za 2 dni znova... ale naco to tu vobec pisem mne aj tak neveris.

Troppe
20-01-16, 13:09
Ahoj.
No nemyslím si,že by Márty lhal. Pokaždé,když se tohle stane mi pošle výpis z konzole,kde je tvůj poslední kill a následné odpojení. Je možné,že si měl kemp dál od spawnu,zabil si Mártyho a než stihl dojít,tak ses odpojil,nikdo o tom nemusel vědět. Ale to už je jenom na vás,jak se dohodnete.
Ban vypršel.

Fantomaso
20-01-16, 15:40
Ahoj.
No nemyslím si,že by Márty lhal. Pokaždé,když se tohle stane mi pošle výpis z konzole,kde je tvůj poslední kill a následné odpojení. Je možné,že si měl kemp dál od spawnu,zabil si Mártyho a než stihl dojít,tak ses odpojil,nikdo o tom nemusel vědět. Ale to už je jenom na vás,jak se dohodnete.
Ban vypršel.

Ok Mario ja to berem ale v tejto situacii je jeden zasadny rozdiel a to ten, ze ja som za to kolo do Martyho ani nestrelil - nezabil som ho ani som ho nevidel, vypis z konzole by to potvrdil ale pochybujem ze si ho ulozil

Troppe
20-01-16, 16:02
Ok Mario ja to berem ale v tejto situacii je jeden zasadny rozdiel a to ten, ze ja som za to kolo do Martyho ani nestrelil - nezabil som ho ani som ho nevidel, vypis z konzole by to potvrdil ale pochybujem ze si ho ulozil

Nevím,co se tam odehrávalo. V tu dobu jsem nebyl na Serveru. To byl jenom takový můj názor k tomu. Může se stát ale chybička.

Samco
20-01-16, 19:49
Na základe domnienok by som ja ban neudeľoval, pokiaľ k tomu nie je jednoznačný dôkaz. Raz si už ale za tento priestupok ban obdržal, čiže je dosť pravdepodobné, že si sa tohto porušenia dopustil znova a ban je asi opodstatnený.

Fantomaso
20-01-16, 20:58
Na základe domnienok by som ja ban neudeľoval, pokiaľ k tomu nie je jednoznačný dôkaz. Raz si už ale za tento priestupok ban obdržal, čiže je dosť pravdepodobné, že si sa tohto porušenia dopustil znova a ban je asi opodstatnený.

Dik za logicky postup k teme. Mne neslo o ten BAN na chvilu ale o princip ktory bol z mojej strany maximalne nespravodlivy ale takto by sme sa mohli hadat do nekonecna. Kazdopadne ako samco povedal - Fakty su fakty a je uplne jedno ci toho hraca co to na mna nakecal dany admin pozna alebo nie. Tu uz nieje co riesit.

LOCK