PDA

Zobrazit normální verzi : Stream --> Nihilia



Stream
21-01-16, 18:04
Vypis z konzole:



Hrac Hj ztraci moznost hrat dozorce na 3 dnu, duvod: [zakaz k CT] zavre VD do cely a jde si delat atrakci





Poznamka:






Dostal som to zato ze VD bralo gunu a vyhodilo ju tak som ho nechal vyhodil to do celi tak som zatvoril cely a nevsimol som si ze tam je on tak som ho zatvoril z nim kedze mi tecka utekali tak som si nevsimal chat a mi dal ban a bolo to maš

Koprakek
21-01-16, 18:13
Detaily banu
http://banlist.csko.cz/images/details.gif (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=168668)http://banlist.csko.cz/images/spacer.gif





Hráč
HŃŤj ŠҬЯĐДШдк


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:0:149305996


IP adresa
94.136.137.166


Udělen
21-01-2016 - 17:52


Délka BANu
4320 minut


Vyprší
24-01-2016 - 17:52 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 23 hodin 39 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] zavre VD do cely a jde si delat atrakci


BAN dal Admin
_:Nihilia:_ (Nihilia)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 3 (jail_endoplazmik_fix)


Předchozí bany
1

Nihilia
21-01-16, 18:44
Z tvé věty bych to nepochopil, ani kdybych si to přečetl 3x.

Takže pro objasnění.

Měl jsem VD a běhal jsem si venku. Poté mě napadlo, že možná vězni nechali v cele gunu a šel jsem se tam podívat.
Gunu byla v cele a vzal jsem ji, přičež jsi mě viděl a začal jsi po mně střílet, což bylo naprosto v pořádku. Gunu jsem poté vyhodil a vyšel z cely ven, ale hned se tam zase vrátil. Celou dobu jsi se na mě díval a poté jsi i se mnou zavřel cely i když v tu chvíli už guna ležela před celou venku (z předchozího vyhození). To jsi také věděl, protože jsi říkal, že jestli ji ještě jednou seberu, mám kill.

Moje VD stále trvalo, ale byl jsem zavřený v cele. Napsal jsem ti, ať cely otevřeš a tvoje odpověď byla: neotevřu, neměl jsi brát tu gunu.
Poté jsem ti ještě 3x po sobě napsal, ať otevřeš ty cely a 1x jsem ti to řekl do mikrofonu. Jen podotýkám, že v tu chvíli byl chat naprosto prázdný a byly vidět pouze moje žádosti o oteření cel. Poté se ihned přidali a další hráči, ať mně cely otevřeš, ale ty jsi simonoval dál a schválně jsi to ignoroval.

Poté jsem se tě zeptal, proč jsi to udělal a že jsi mě brátil ve volném dnu. Opět jsem se dočkal věty: měl jsi gunu, neměl jsi ji brat.

UB nebude.

Stream
21-01-16, 19:06
Aby si bol v obraze Nihilia tvoje "zavretie" v cele bolo omylom kedže si bol možno 10-15 sekund v cele potom bolo koniec mapy.Kedže mi utekali tečka a ctčko ma nestražilo tak som ta omylom zatvoril nechcel som ta zabijať aby si mal VD dlhšie až pokial ti neskonči samo. Kedže bolo ako pišem 20 sekund aj menej do konca. Utekalo mi tečko takže som nečital chat mal si mi to povedať hneď aby som ti otvoril a nie pisal si a potom ked už bol koniec mapy si mi povedal že otvor cely. SI ADMIN MIKROFON MAS POVOLENY STALE TAK SI MAL POVEDAT a podla mna ked maš zly den alebo si sa nahneval že si nedostal vtedy vd tak nemusiš davať za každu zle urobenu vec BAN a ked som na teba pozeral ako ty tvrdiš tak si bol v cele a potom si vyšiel pred cely a ja som to zatvoril aby si nebral gunu a tvoje zle sformulovana otazka čo som pozeral bola:"Otvor cely" prečo si nedopisal že som tam zatvoreny ? a odpovedal so mti neotvorim nemal si brat tu gunu lebo som myslel že si ju chceš zobrať naspäť takže tak. Nebudem sa tu s tebou hadať ani nič take na to nemam naladu lebo niektorí admini (česť vynimkam) neriešia take hluposti a nebanuju to proste ti povedia otvor cely a nie pisať až 3 krat že otvor nechapem -_-

Nihilia
21-01-16, 19:19
Napíšu ti to ještě jednou:

1) Mimo to, že jsem ti to 3x napsal jsem ti to hned na začátku řekl. To jsi ignoroval.

2) Nauč se prosím tě číst. Opět jsem ti psal: Celou dobu jsi se na mě díval a poté jsi i se mnou zavřel cely i když v tu chvíli už guna ležela před celou venku (z předchozího vyhození).
Chápeš to? Guna ležela venku a ty mně teďka napíšeš: tak si bol v cele a potom si vyšiel pred cely a ja som to zatvoril aby si nebral gunu

Ty jsi zavřel cely, abych tu gunu nevzal, když ta guna celou dobu ležela před celou?
Ty jsi zavřel celu schválně se mnou, abych se k ní (venku ležící guně) právě nedostal.

Nebudu to s tebou dál řešit, protože ti to jasně napíšu a ty to ani nečteš a meleš si to svoje.

A ano, řeším hlouposti, protože právě tyhle hlouposti řešit musím. Přesně tyhle hlouposti hráče vytáčí nejvíce a někdo to řešit musí.
Mimo jiné, ano, já mám celou dobu zaplý mikrofon, ale hráči nemají. Z toho vyplívá, když bych ti to řekl 3x, tak bys asi otevřel. Hráč, který tu možnost nemá, by měl smůlu a byl by polovinu mapy zavřený v cele, protože ty nečteš chat.