PDA

Zobrazit normální verzi : Ro$ Not today (jiny hrac) --> Kenny je mrtvy!



Blasterjaxx
22-01-16, 12:58
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 166828)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Ro$ Not today >
[AMXBANS] Tvuj nick: ERROR 99
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1993191222
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2138391080
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.81.138.85
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.81.138.85
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Kenny je mrtvy! >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 5 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






sorry ze to pisem tu uz asi 20 krat ale ja som na ton servery ani nehral je to INY HR84 Z MOJIM ID kotol mi uz za toto dal min 3 krat ub .. co mam skrz dakeho magora si kupit new net ci co

Blasterjaxx
22-01-16, 13:00
a stymto nickom som ani nikdy v zivote nehral kenny napis adminovi menom koprakek visvetli ti to

B!g 5m0k3
22-01-16, 13:55
Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Tento ban však nebyl udělen Vám. Mrzí nás, že se nemůžete připojit na naše herní servery, přestože jste se nijak neprovinil/a. Váš poskytovatel internetu pravděpodobně sdílí IP adresu s více uživateli, a proto se blokace (ban) dotkla i Vás.

Řešením této situace je stažení nové verze herního klienta, kterou si můžete stáhnout zde (http://csko.cz/ke-stazeni). S touto verzí klienta se okamžitě připojíte, aniž by byly brány v potaz cizí bany na stejnou IP adresu.

Blasterjaxx
22-01-16, 21:01
ako robite si piču alebo čo poobede sa pripojim ide mi hrat teraz ani kokot .... co je toto za sistem ja nemozem zato ze niekto si dava moje ID

B!g 5m0k3
22-01-16, 21:08
Stiahol si si to csko?

hofy
23-01-16, 10:30
My nemůžeme za to, že tvůj poskytovatel připojení k internetu sdílí IP adresu mezi více uživateli. Jedinou možností jak zachovat servery bez cheaterů bylo zablokování.

Připojíš se s novým cs nebo se steam cs.