PDA

Zobrazit normální verzi : RadobyClovek



MrSlissi
22-01-16, 20:27
Vypis z konzole:



Mas zakazano hrat za dozorce!





Poznamka:






Zdravim,

dle banlistu mam zakaz k CT z duvodu spoluprace s vezni. Nevim, zda je to jen omyl, nebo jestli nekdo poslal nekam demo, ale faktem je ten, ze si nepamatuji, ze bych kdy spolupracoval s vezni.

Zakaz k ct mi vyprsi jeste dnes, takze je mi uprimne jedno, jestli mi to zrusite, ci nikoliv, primarne se mi jedna o to, ze se povazuji za bezproblemoveho hrace a bezduvodny zapis me osoby do banlistu me jakymsi vyraznym zpusobem pohorsuje.

Pokud by se nekdo ptal, proc o UB pisi az ted, je to z prosteho duvodu. Trochu me zradila elektronika, takze nebyl cas na reseni takovychto veci.

Posledni dodatek- zakaz k CT udelil Koprakek, ktereho povazuji za jednoho z tech aktivnich adminu, takze nepochybuji o tom, ze k tomu byl duvod. Pokud by bylo tedy mozne vyjadreni samotneho admina, byl bych rad.


Jinak si uzivejte patku a preji hezky vikend.

Koprakek
22-01-16, 20:31
To se ti omlouvám, ale na situaci si nepamatují, a myslím si že těch 40 minutek přežiješ, a když ti to je jedno, proč o něj vlastně žádáš ? Před koncem...?

MrSlissi
22-01-16, 20:41
Takže pokud to chápu, ban byl udělel ve hře, ne že by si někdo stěžoval...?

A proč žádám, jsem říkal. Jedná se mi o to, že jaksi nechci být "poskvrněn". Ale co už, nic se nedá dělat. Nebudu zdržovat déle, může být lock.

Koprakek
22-01-16, 20:43
Je z webu, nejspíš mi to někdo ze spešlu hlásil, nebo ses odpojil a já ti to poté hodil.Jak říkam, nepamatuju se.

MrSlissi
22-01-16, 20:45
No nevím, někdy v tu dobu mi to všechno spadlo. Takže jestli jsem tam okolo sebe rozházel zbraně když jsem v nasrání mlátil hlavou do klávesnice :D

To už je fuk, dík za ochotu a rychlou odpověď ;)