PDA

Zobrazit normální verzi : DobermaN --> Kenny je mrtvy!



doberman123
23-01-16, 11:06
Vypis z konzole:


Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 168752)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '36042'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < DobermaN >
[AMXBANS] Tvuj nick: DobermaN
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:842233648
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:842233648
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 178.41.121.23
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.41.109.133
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Kenny je mrtvy! >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only





Poznamka:






mam ban za wall hack dostal som ho hned v prvom kole... ako moze hned vediet ze mam wh... som dlhodoby hrac csgo a viem kde sa campi na dust 2 takze ked sa pozrem na niaky kemp kde sa kempi a zabijem hraca tak to neznamena ze mam wh prosim o unban ak je to mozne. ak mi date unban budem o vas hovorit kamaratom a budu tu hrat len chce to ten unban

Zoyer
23-01-16, 11:11
tohle je screen v době banu http://fd.csko.cz/upload/22-01-2016-14-45-05-xtr20400.jpg
lháři.

doberman123
23-01-16, 16:30
tohle je screen v době banu http://fd.csko.cz/upload/22-01-2016-14-45-05-xtr20400.jpg
lháři.

no dobre berem spet ale som dlhodoby hrac cs go a toze som sa chcel na 30 min. vyblaznit tak si mi nemusel dat permu keby aspon na tyzden alebo 3 dni ale hned z hurta ?? a keby da co bol som vas byvaly hrac hraval som kotelnu kazdy den a kupil som si 3x alebo 4x vip tak aspon kvoli tomu by si mi mohol zmensit ban a wh mam uz odinstalovne keby daco... daj mi 2. sancu

nikiii
23-01-16, 16:38
no dobre berem spet ale som dlhodoby hrac cs go a toze som sa chcel na 30 min. vyblaznit tak si mi nemusel dat permu keby aspon na tyzden alebo 3 dni ale hned z hurta ?? a keby da co bol som vas byvaly hrac hraval som kotelnu kazdy den a kupil som si 3x alebo 4x vip tak aspon kvoli tomu by si mi mohol zmensit ban a wh mam uz odinstalovne keby daco... daj mi 2. sancu

Za cheaty sa ub nedáva, ani sa neskracuje ban. Je za to perma. Posledná možnosť, ako si môžeš zahrať, je kúpiť si originálnu hru cs na steame.

doberman123
23-01-16, 17:06
tak si vyser oko racej pojdem na csgo ako si kupovat 1.6 a to ze som na vas minul okolo 6-8 eur vas nezaujima co ?? najradsej by ste boli keby si vsetci kupuju vip a vy im dali bany aj ked si daju raz hacky ale upoornite ich banom na 3 dni a nie permu aspon za to ze na vas minuli peniaze

Zoyer
23-01-16, 17:12
tak si vyser oko racej pojdem na csgo ako si kupovat 1.6 a to ze som na vas minul okolo 6-8 eur vas nezaujima co ?? najradsej by ste boli keby si vsetci kupuju vip a vy im dali bany aj ked si daju raz hacky ale upoornite ich banom na 3 dni a nie permu aspon za to ze na vas minuli peniaze
když vykrádáš banku, tak tě taky někdo upozorní, než tě zastřelí?

doberman123
23-01-16, 17:29
oni ta nezastrelia ale pojdes do vezenia kde si odpikas trest na niekolko rokov a nie navzdy su tresty aj navzdy ale malokedy takze toto si dal nezmyselny priklad ktory svedci ze ban by mal byt na urcitu dobu a nie pernamentne

Zoyer
23-01-16, 17:31
tenhle "pernamentni" ban taky neni na vzdy, ale jen na rok

B!g 5m0k3
23-01-16, 17:44
Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu cheatovalo i přes jeho striktní zákaz. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
Pokud si pořídíte originální hru (http://www.herni-kupony.cz/pp/1052/counter-strike-1-6/), ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.