PDA

Zobrazit normální verzi : ziadost o ub



marvy
07-01-12, 21:23
ziadam o ub pretoze ban som dostal za nevem co a ani nevem kedy... csko som poradne nehral uz mesac.. a vtedy som ban nemal a teraz iba pridem tam na kotelna.cz -war3ft a ze ban- za akesi cheaty a permanen ale ja cheaty nemam a ani nic take... tak dufam ze m idate ub lebo nevim ze by mi nekdo dal ban ... pise mi ze ban dal : [ANTICHEAT] lenze ja zadneho takeho admina som jak ziv nevidel ... ale asi ma nekdo to istu ip ako ja.. tak ziadam o ub lebo ja nesom taky ze na cheaty ja to vim rhat..

:D Dal Ta Bhoper:D
07-01-12, 21:25
Hod sem výpis s konzole

marvy
07-01-12, 21:29
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Kz hack detected '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : { REBEL } MARVY SVK : -* !!!
[AMXBANS] Tvuj nick : { REBEL } MARVY SVK : -* !!!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 213.81.161.63
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 213.81.161.63
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : [ANTICHEAT]
[AMXBANS] Server : Kotelna - War3FT | csko.cz ( de_dust )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
{ REBEL } MARVY SVK :-* !!! is joining the Terrorist force
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

Svacinar
07-01-12, 21:31
Předpokládám, že tohle je ono. (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=17530) Ban ti dal program, ANTICHEAT a ten by chybovat neměl.

EDIT: Byl jsi rychlejší.

marvy
07-01-12, 21:32
a ani nevim co to je ten kz hack... a ja nic nemam a na war3ft som bol naposledy pred 3 mesacmi

elmawerick
07-01-12, 21:49
S tohoto sa nemôžeš vyhovoriť zabanovaný je taký istý nick ako máš ty a AntiCheat KZHack vypátra hneď ak si myslíš že ich tu takto oblbneš tak si na omyle Bye.

ZombieBot
07-01-12, 22:20
S tohoto sa nemôžeš vyhovoriť zabanovaný je taký istý nick ako máš ty a AntiCheat KZHack vypátra hneď ak si myslíš že ich tu takto oblbneš tak si na omyle Bye.

Je možný, že má něco v configu a anticheatu se to nezdálo. Takže KZhack ani mít nemusí, ale prostě má něco v configu.

marvy
07-01-12, 22:30
lenze ja nic nemam..naco by mi to bolo??? a v configu tam mam same hluposti od toho co mam patch takze on tam moze daco mat.. ale ja som na kotelny uz nehral asi mesac a ten ban nema mesac.. tomu pochybujem

edit:
na tomto servery uz hram tak asi 3 roky tak preco by som mal mat daco?? sa uvedom chlapce.... aj keby som mal tak by som to na tomto servery nikdy nepouzil!!! ja nesom taky jebly ze budem cheatovat ked mam svoj skill!!

Svacinar
07-01-12, 22:33
Pochybuju, že tady hraje víc lidí s nickem marvy, takže tu něco nesedí.

marvy
07-01-12, 22:40
jhuj lenze ja som naposledy hral cs pred mesacom a bol som na publicu hrat a islo mi a na war3ft som hral tak asi pred 3 mesacmi a ptm sa mi uz nechcelo hrat lebo som mal strasne velke lagy tak som prestal chodit na war3ft a neska som ze si idem zlepsit skilla a zrazu ban... takze kazdemu tu nebude ddaco sediet ale ja som dlho nehral war3ft a zrazu ban?? tak to je ptm divne akosik.. ale ten anticheat on dakedy da ban aj niekomu kto nic nema bol som toho svedkom a ktomu to bol admin......... a ja prisaham ze som tu nehral dlho lebo mavam strasne velke lagy..

Abey
07-01-12, 23:00
ja to vim hrat..

a ani nevim co to je ten kz hack..

Vieš to hrať a nevieš čo je kzhack?

elmawerick
08-01-12, 00:20
Je možný, že má něco v configu a anticheatu se to nezdálo. Takže KZhack ani mít nemusí, ale prostě má něco v configu.

Nebo ma opravdu kzhack nejakej cheat musel muto zapsat do configu

Tuto hustorku si moze kazdy vymyslet kup si originalnu hru a pripojis sa tych 8€ ta nezabije ked si taky skill

Svacinar
08-01-12, 00:28
Zajímavý je, že v ten den, kdy si dostal ban, o tobě v chatlogu opravdu není ani zmínka, což na tomhle modu asi nejde nepsat. Poslední je tam někdy z listopadu. Takže jsem z toho teď trochu zmatenej.

Abey
08-01-12, 00:41
Ked sa nemylim kz hack banuje po pripojeny na server.

kashpi
08-01-12, 09:43
Zajímavý je, že v ten den, kdy si dostal ban, o tobě v chatlogu opravdu není ani zmínka, což na tomhle modu asi nejde nepsat. Poslední je tam někdy z listopadu. Takže jsem z toho teď trochu zmatenej.

Od kdy musíš na W3 něco psat? :)
Se ti tam připojím a budu hrát a za celej den tam neapíšu nic do chatu :)

apach29
08-01-12, 10:38
Od kdy musíš na W3 něco psat? :)
Se ti tam připojím a budu hrát a za celej den tam neapíšu nic do chatu :)

Urcite na war3 neco psat budes. At uz "necklace", nebo "ankh", ty jsou nejpouzivanejsi a bez necklace se neobejdes, pokud nejsi warden.

kashpi
08-01-12, 11:47
Tak to nesouhlasím :)
Budu používat všechny vymoženosti W3 a přesto nic nenapíšu :)
neříká vám nic snad příkaz
bind "klavesa1" "shopmenu"
bind "klavesa2" "shopmenu2"
????
nikdy jsem nepsal nic do chatu a opravdu bez ankh se tam neobejdu, to je první věc co si kupuji :)

marvy
08-01-12, 20:32
lenze ja sa vzdy zdrafim vsetkym a vzdy sa pytam daco :D

marvy
14-01-12, 22:43
coze?? ja vzdy pisem ze hi all alebo nazdar all... a kz sa pouziva iba na hns, ano deathrune tak naco by mi to bolo ked to vobec nehram.. ale mozno mam ban preto lebo mam stary patch od kamosa a on mal cheaty a tka asi z tade to mam :D