PDA

Zobrazit normální verzi : RadobyClovek



MrSlissi
25-01-16, 21:24
Vypis z konzole:


http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=169261





Poznamka:






Zdravicko,

nebudu tady mluvit o tom, ze myho bratra zabanovani, vcelku bezduvodne na steamu, zeptam se ja sam, osobne, proc jsem dostal zakaz k CT, za "obchadzanie" kdyz jsem si dal nick Smutny Maestr0_ ? Pokud vim, obchazeni by to bylo, pokud by se on sam, pripojil na server, pres svuj steam a ne, pokud se ja, pripojim pres svoje NS counter strike.

______________________________
Jen tak pro zajimavost, cist nemusite:
Hrac Maestr0_ dostal zakaz k CT, pote, co omylem zmackl nahodu, otevrel dvere boxu, vsichni utekli, ale nazlobeny hrac si zapiskal na admina, jenz okamzite pribehl a jako poslusny slintajici pejsek, udelil zakaz k CT danemu hraci, i kdyz nevidel, co se vlastne stalo. To uz se z kotelny stava druhe gamesites? Vazne, proc nedate prava rovnou tomu hraci, co ma nejakeho admina pod palcem?

Tak se nad tim zkuste trosku zamyslet, zda-li vam to stoji za to ;) .
___________________________

KeYo
25-01-16, 22:05
tvoj brat dostal ban na STEAM za MFK, ja som ten povodny ban nedaval, cize neviem za co je, iba viem, ze je.. Pisal si na servery, ze neobchadzas ban, len hras na NS, co sa automaticky berie ako obchadzanie banu.. Ked dostanes ban na steam a napojis sa cez NS, je to obchadzanie banu. Keby si nebol u CT nijak to neriesim, pretoze mas ban k CT len. a to, ci to spravil tvoj brat alebo ty alebo macka neriesim a je mi to jedno.. zhoduje sa IP aj nick, kedze podovny zabanovany nick na steame je Maestr0 a tvoj nick na NS bol smutny Maestr0..

MrSlissi
25-01-16, 22:07
Dobře, sice mi to hlava nebere, ale to je celkem fuk :)

Ještě se zeptám jinak, pokud se po týdnu připojím přes STEAM dostanu zase ban na tři týdny za "obchadzanie" nebo už to bude v pohodě?

Ok, tak po delším zamyšlení, jsem kápnul na to, jak je to myšleno. Prostě pokud dostanu někdy ban, nebo zákaz, nemám se připojovat nikde a nikdy dokud neskončí, tohle jsem pochopil a je to moje blbost, že mi to nedošlo, takže už se nepokoušejte mi to vysvětlovat :D

Každopádně stále platí stejná otázka, můžu se připojit s originální hrou přes steam?

KeYo
25-01-16, 22:45
mozes sa pripojit aj cez NS ale k T.. ked pojdes k CT je to automaticky obchadzanie banu, kedze mas len ban k CT na 3 tyzdne