PDA

Zobrazit normální verzi : 0_0 - Wederesek - 0_0 --> KeYo



Wederesek
25-01-16, 20:36
Vypis z konzole:


Ted je přesně 20:31 před pár minutami jsi mi dal ban a já nechápu proč. Byl tam jedn týpek co tem dělal kraviny a porád si menil nicky... a jednou byla nová mapa a najednou jsem dostal ban a nechápal jsem za co. proto bych prosil o UNBAN.
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 53 minut a 15 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '3731'
[AMXBANS] Duvod banu: 'neustale obchadzanie banu k CT'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < 0_0 - Wederesek - 0_0 >
[AMXBANS] Tvuj nick: 0_0 - Wederesek - 0_0
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0):
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:36748633
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.158.158.178
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.158.158.178
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < KeYo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_cp_assis)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:

KeYo
25-01-16, 20:40
hrác s nickom Smutny Maestro pisal do chatu, ze neobchadza ban, lebo je na NS.. pozrel som si ho a mal ban k CT.. a bol u CT.. tak som mu dal ban za obchadzanie dostal 3 tyzdne k CT... po par minutach si sa prihlasil ty a napisal toto do hlasenia "20:18
JailBreak6 0_0 - Wedere kurna KeYo obchazeni banu je ze si stahnu nejaky program na obchazeni ale to ze hraje na NS scku to neni obchazeni!"... pozrel som si IP a sedela s IP toho Maestra cize si to bol ty.. a zase si bol u CT.. nebudem ti davat milion banov k CT, takze mas jeden na 3 dni na Kotelnu, aby si dosiel k rozumu

Wederesek
25-01-16, 20:51
Těžko dojdu k rozumu, když dostanu bezdůvodný ban? To že mám sdílenou IP s nějakým hráčem, co byl také bezdůvodně banován, není můj problém. Nevidím tedy jediný důvod, proč jsem byl zabanován já. Řešte si to s tím hráčem, se kterým máte skutečný problém a ne se mnou! Takže prosím o UB a domluvte se nějak s tím Maestrem. Děkuji.

KeYo
25-01-16, 21:00
presiel som si chatlog a vidim, ze ste boli zaroven napojeny na tom servery, co som si vtedy nevsimol, myslel som ze sa zase napojil s druhym NS, co ma nahnevalo a dal som ti ban, necakal som ze by boli zaroven napojeny 2 hraci s rovnakou IP. davam ti UB a ospravedlnujem sa