PDA

Zobrazit normální verzi : Furien



Cempik
26-01-16, 20:40
Furien By:Cempik

https://www.youtube.com/watch?v=z_iEdAISO8g

aj druhej o 2 hodině ráno ho zpracovávám :D https://youtu.be/f4z5NvQ74pA

:wink:

bol raz jeden král
26-01-16, 21:40
Natoč to delší:D za 45s toho moc nestihneš

Cempik
26-01-16, 22:21
nj ta lenivost :D

Cempik
27-01-16, 03:06
táák tady je pokračování :D https://youtu.be/f4z5NvQ74pA

Troppe
28-01-16, 19:33
Pěkně,jen tak dál! :)

Cempik
30-01-16, 16:43
Dik Mario :)

mirecc
31-01-16, 23:03
Páči sa mi to že robíš reklamu kotelne a že viem že som neni jediný misser na servery len druhý krát si skús stiahnuť nejaký program na na hrávanie a nie nahrávať to ako demo

Troppe
01-02-16, 16:03
Páči sa mi to že robíš reklamu kotelne a že viem že som neni jediný misser na servery len druhý krát si skús stiahnuť nejaký program na na hrávanie a nie nahrávať to ako demo
K tomuto jenom. Hodně programů bere FPSka. Taky jsem něco hledal,abych mohl nahrávat i Furieny,boužel jsem nic nenašel. Pořád hledám dál :biggrin:
Když najdu,tak ti to kdyžtak pošlu :rolleyes:

Cempik
01-02-16, 16:28
No jako zkoušel sem x programů ale ubíralo to vela vela fps,tak jsem se rozhodnul natačet cez demo,není to najlepší ale jde to.

mirecc
12-02-16, 21:46
Ok nič som nepovedal :-D tým pádom je to super :-)

DarwiN
13-02-16, 15:17
Neviem či si to niekto všimol, ale štýl strafov ktorými sa tu tetaz skáče je uplne iný, tako ako donedávna bol na gs

Cempik
20-02-16, 13:40
pff GS nope já jsem se učil jinde :D

Reflex.
20-02-16, 23:26
Pekne videjko, len tak dalej :-)

Troppe
22-02-16, 17:09
Snad sem můžu přidávat i svoje videa :hypocrite:
Kdyžtak založím nový thread.

https://www.youtube.com/watch?v=3QHssz36vHc&feature=gp-n-y&google_comment_id=z13wcfbgkzvkfblqs04cdnmbroygg13h 4mg0k

CMBR
22-02-16, 18:29
Wtf, drž se radši videí z bb, až na 1 lucky hs nic a záběry za Furieny sou na hovno.. a tamtoho, co tenhle thread založil, ani nekomentuju:D

Troppe
22-02-16, 19:47
Wtf, drž se radši videí z bb, až na 1 lucky hs nic a záběry za Furieny sou na hovno.. a tamtoho, co tenhle thread založil, ani nekomentuju:D

Pokud se ti to nelíbí, tak se na to ani nedívej. Tvůj názor ti neberu. Pozvbudit by si ostatní ale aspoň trošičku mohl,když se snaží.
Snad máš znovu ego up,když si opět někomu snížil sebevědmí.
Někdo se tu snaží,dá mu to velkou dřinu a ty ho za to "hejtuješ". Zamrzí to,navíc od bývalého Admina přímo z Furienů,který by měl i po svém postu Admina nadále pomáhat a povzbuzovat ostatní.

MartyEE
22-02-16, 20:09
CMBR pekný trapák, ešte votovať ťa za hráča Kotelny, presne ako napísal Mario, že: ,, Pozvbudit by si ostatní ale aspoň trošičku mohl'.' I keď každí môže napísať čo chce, ale o tebe som si názor spravil. Je mi ťa celkom ľúto, že sa tu takto prezentuješ. Je mi úplne jedno koľko tu hráš alebo prevádzaš pointy to čo tu predvádzaš je trapné nakoľko ľudia v threade o hráča Kotelny písali to čo písali. Keď tu takto stále zhadzuješ Mária, je tu úbohé.

Byť Mariom, just robím videá kde dávam iba lucky a robil všetko tak, ako sa to tebe nepáči. x)) BTW: Fajn video bro a nenahaj sa odradiť od ľudí čo sa asi moc nudia. #UŽ ČOSIJAK

Idea
22-02-16, 20:16
https://media.giphy.com/media/GVK5Cn6tnqnUk/giphy.gif

Del!k98
22-02-16, 20:40
CMBR pekný trapák, ešte votovať ťa za hráča Kotelny, presne ako napísal Mario, že: ,, Pozvbudit by si ostatní ale aspoň trošičku mohl'.' I keď každí môže napísať čo chce, ale o tebe som si názor spravil. Je mi ťa celkom ľúto, že sa tu takto prezentuješ. Je mi úplne jedno koľko tu hráš alebo prevádzaš pointy to čo tu predvádzaš je trapné nakoľko ľudia v threade o hráča Kotelny písali to čo písali. Keď tu takto stále zhadzuješ Mária, je tu úbohé.

Byť Mariom, just robím videá kde dávam iba lucky a robil všetko tak, ako sa to tebe nepáči. x)) BTW: Fajn video bro a nenahaj sa odradiť od ľudí čo sa asi moc nudia. #UŽ ČOSIJAK
Každý ma názor na každého iný. Mne sa tiež nepačí na tebe že maš x banu na serveri, kde si si vlastne žiadal o práva. + si tiež bol v ankete, pritom tvoj banlist je op a nikde to nepíšem že som si spravil na teba názor ale toto mi nedalo. Cmbr spravil toho oveľa viac než ty, tak trošku rešpektu by nezaškodilo.


btw. Mario video dobré, len podľa mňa na furiene sa nedá spraviť dobré video za furiena, skôr nejaké akcičky za anti no .

CMBR
22-02-16, 20:55
CMBR pekný trapák, ešte votovať ťa za hráča Kotelny, presne ako napísal Mario, že: ,, Pozvbudit by si ostatní ale aspoň trošičku mohl'.' I keď každí môže napísať čo chce, ale o tebe som si názor spravil. Je mi ťa celkom ľúto, že sa tu takto prezentuješ. Je mi úplne jedno koľko tu hráš alebo prevádzaš pointy to čo tu predvádzaš je trapné nakoľko ľudia v threade o hráča Kotelny písali to čo písali. Keď tu takto stále zhadzuješ Mária, je tu úbohé.

Byť Mariom, just robím videá kde dávam iba lucky a robil všetko tak, ako sa to tebe nepáči. x)) BTW: Fajn video bro a nenahaj sa odradiť od ľudí čo sa asi moc nudia. #UŽ ČOSIJAK

Sry, jestli je moje upřímnost na tebe trochu ostrá. Neostře to ode mě v podstatě přepsal delik, tak snad si spokojenej, bruh.
Btw, ne, nenudim se, jen mě baví vaše příspěvky, když ste na mě nasraný a každej palček dolů je zahřátí na srdci:D

bol raz jeden král
22-02-16, 20:59
Ty píčo tak ty máš ego tak v 10 slunečních soustavách

MartyEE
22-02-16, 21:12
Riešme prítomnosť Del!k, prečo on nemôže mať rešpekt k iným? Prečo mu on napíše, že Mario by mal ostať na BB? Prečo ho verejte fakuje? Prečo mu on píše čo má robit? On môže? Hrdina? HAHAHAHAHAHA, vyťahuj sa viac a dúfaj, že ľudia novší na Kotelne ťa uznajú, tak ako ja i keď nejsom tu zase najnovší, ale myslel som, že si pohode týpek podľa toho čo v Hráč Kotelny ľudia písali o tebe i keď tebe môže byť jedno čo si myslím, ale ja sem môžem písať kritiku, tak jak píšeš ty. PÍC

Reflex.
22-02-16, 21:16
Wtf, drž se radši videí z bb, až na 1 lucky hs nic a záběry za Furieny sou na hovno.. a tamtoho, co tenhle thread založil, ani nekomentuju:D
A stale bude rypat do toho Maria, dost co kvoli dvom individuam zavislivym prisiel o prava, a stale mu nedate pokoja, tie tvoje srackoidne posty na Maria si druhykrat nechaj pre seba, nikoho to tu nazajima...

Idea
22-02-16, 21:21
Nazyvat 2 exadminov ktory tu rozdali stovky banov curakmi to jo, fakt kto ti na toto da palec musi byt dement, nic mu nezavideli akurat sa im nezdalo ze ma mario prava na furien a jeho schopnost rozoznat ab, keby chceli tak tie prava obaja stale maju :)

Del!k98
22-02-16, 21:22
Riešme prítomnosť Del!k, prečo on nemôže mať rešpekt k iným? Prečo mu on napíše, že Mario by mal ostať na BB? Prečo ho verejte fakuje? Prečo mu on píše čo má robit? On môže? Hrdina? HAHAHAHAHAHA, vyťahuj sa viac a dúfaj, že ľudia novší na Kotelne ťa uznajú, tak ako ja i keď nejsom tu zase najnovší, ale myslel som, že si pohode týpek podľa toho čo v Hráč Kotelny ľudia písali o tebe i keď tebe môže byť jedno čo si myslím, ale ja sem môžem písať kritiku, tak jak píšeš ty. PÍC

Tvrdenie proti tvrdeniu, chceš tu písať kritiku pritom nevieš, ani čo je to furien, ani si tam v živote nebol a ani si tam nikdy nedal frag. CMBR tam ma niečo odohraté a myslim, že by mohol poučovať koho chce. Je mi to jedno, proste CMBR a Mario sa nemajú radi, tak to je a tak to bude. Stále píšeš o tom hráčovi kotelny , pritom som ti písal vyššie, aký mam na teba názor. Asi vám to zvýši nejak ego že keď ste si založili žiadosť o práva, ale ked vam ju lockli sa nejak vytahujete. Zaujímave, pritom keby si ju mal otvorenú tak sa tu ani nepozrieš.

Koprakek
22-02-16, 21:22
Omlouvám se že Vám tady do toho skáču, ale nechtěl by mi někdo koupit VIP ?

Reflex.
22-02-16, 21:26
Omlouvám se že Vám tady do toho skáču, ale nechtěl by mi někdo koupit VIP ?

Na: UNFUGMJQ

Samco
22-02-16, 21:29
Omlouvám se že Vám tady do toho skáču, ale nechtěl by mi někdo koupit VIP ?

Kuš.

Aby som nebol OT tak on hejtuje takmer každého, bohužiaľ nič nenarobíte s tým.



Na: UNFUGMJQ

Díky. :thumbup:


Sorry Kopr, kto prv perie ten prv melie, Samco ta predbehol :)

Ale nie, robím si srandu, VIP mám ešte z turnajov na doosť dlhú dobu. :hypocrite:

Reflex.
22-02-16, 21:31
Díky. :thumbup:
Sorry Kopr, kto prv berie ten prv melie, Samco ta predbehol :)

E: :D

MartyEE
22-02-16, 21:31
On nepoučuje on fakuje, nasmerovať niekoho je pekné, ale on to nevie ani slušne napísať, nehovorím, že sa má niekomu tlačiť doprdele, ale ani by ho tu nemal zhadzovať zato, že robil niečo pre furien, vôbec nie je viac než Mario a kôli tomuto by nemusel robiť to čo robí. Mal by isť príkladom a keď nechce nech aspoň neponižuje. Chceme do AT někoho, kdo je ochotný chodit na hlášení a pomáhat nováčkům v nesnázích, protože kdo jiný, než admin se zkušenostmi by měl vést ty mladší k vědění a poznání?

chcem len podotknuť, že v tomto prípade to vôbec neplatí. :´) česť výnimkám, ale píšem v tomto prípade..

MartyEE
22-02-16, 21:41
Ja to ukončím, nemám náladu sa tu hádať o tom kto tu čo spravil, názor som si urobil a to je asi všetko. Nešírte nenávisť a pomáhajte si. Pekný zvyšok večera.

Idea
22-02-16, 21:44
Stava sa tu z toho tragikomedia hraci ktory poznaju furien2 dni, forum den tak idu nadavat ex -adminovi ktory tam ma nahrate roky a odviedol tam kus roboty a este sito navzajom ako dementi palcekuju, GG (palcekova mafia domna)

Del!k98
22-02-16, 21:45
On nepoučuje on fakuje, nasmerovať niekoho je pekné, ale on to nevie ani slušne napísať, nehovorím, že sa má niekomu tlačiť doprdele, ale ani by ho tu nemal zhadzovať zato, že robil niečo pre furien, vôbec nie je viac než Mario a kôli tomuto by nemusel robiť to čo robí. Mal by isť príkladom a keď nechce nech aspoň neponižuje. Chceme do AT někoho, kdo je ochotný chodit na hlášení a pomáhat nováčkům v nesnázích, protože kdo jiný, než admin se zkušenostmi by měl vést ty mladší k vědění a poznání?

chcem len podotknuť, že v tomto prípade to vôbec neplatí. :´) česť výnimkám, ale píšem v tomto prípade..

Teraz neviem ci sa akurat ty netlacis do riti Mariovi. J treba nabrat admina s x banmi zo serveru kde si ziadam, skusenosti s minulosti sa zidu a poucovat insich zo svojich chyb. Cmbr si proste rypol, uz to nejdem riesit nech tu neni vecsia spina ako tu je. Marty pre teba : ty si si urobil nazor na cmbera, ja zasa na teba. Zislo by sa tu tieto ot reflexove a kazdeho vymazat.

MartyEE
22-02-16, 21:54
Nerozumiem koho chces zmazat, neham ta vtom a neboj, ak prava nedostanem slubujem ti, ze v mojom uzemi na BB bude poriadok kym tam budem ja a to, ze nedoprajes je tvoja sracka.

BTW: Mayovi sa nemam preco tlacit doprdele

Del!k98
22-02-16, 22:08
Nerozumiem koho chces zmazat, neham ta vtom a neboj, ak prava nedostanem slubujem ti, ze v mojom uzemi na BB bude poriadok kym tam budem ja a to, ze nedoprajes je tvoja sracka.

BTW: Mayovi sa nemam preco tlacit doprdele

Staci lepsie citat, myslel som OT prispevky od reflexa a ostatnych. Preco by som ti to nemal dopriat? Namiesto toho aby si bol na csku si tu vylievas srdiecko. Musis si to zasluzit a prava budu. Ale podla tvojho rozumu radsej tu chodis pisat hate o adminoch. A je len nahoda, ze mas taky nazor ako admini z BB a obhajujes tychto adminov. Ja som nikde nepovedal ze na BB neni poriadok.

MartyEE
22-02-16, 22:22
Aj ty si zastavas CMBR-a tak preco by som nemohol ja zastavat Maria? Preco by si nemal dopriat? No J treba nabrat admina s x banmi zo serveru kde si ziadam, skusenosti s minulosti sa zidu. Uz asi vies. Pises nieco o hateni, popritom on tu vypluva hate, nie som ten co necinne prihliada, o hateni tu potom radsej nepis. Pokial viem, ja som svoj nazor napisal prvy.. A este raz CMBR neni boh, aby hracom hovoril kde maju ostat pride mi to uz moc namyslene co aj je nikto mu nebere, to ze spravil nieco pre furien alebo veci podobne. Vies co by som skor cenil ? Keby napise aj nieco pozitivne i ked zase sme pri tom, ze ja mu nemozem pisat co ma robit, tak preco by som sa mal pozerat co vsetko urobil? Je mi to uplne fuk ked ma ego jak mrakodrap.

Baxo15
22-02-16, 22:22
Chamber,prečo sa narážaš do Mária,keď on sa snaží niečo urobiť. Pokusil sa urobiť svoje prvé frag movie,takže neviem čo tu riešiš. Si top 1 na furiene tak prečo si sa o to nepokusil aj ty niekedy? Jednoduchá odpoveď.. Lebo si len namyslený a sám nič poriadne neurobiš. Jediné čo vieš je pičovať do druhých.Mario si dal rozšíriť práva aj na furien,s dôvodu nedostatku adminov,a ty a tvoj kamiq ste ho o ne obrali. Pekné od vás.Kvôli tebe sa tento thread zvrhol k tomuto. Dúfam že si šťastný. A vôbec ste nemali na jeho post reagovať,lebo vždy s toho vznikne takýto flame. :-) :-)

Btw. Video pekne,fragy sa dajú, a chambera nepočúvaj,veď vidíš že vie len pičovať. :-)

Reflex.
22-02-16, 22:26
Staci lepsie citat, myslel som OT prispevky od reflexa a ostatnych. Preco by som ti to nemal dopriat? Namiesto toho aby si bol na csku si tu vylievas srdiecko. Musis si to zasluzit a prava budu. Ale podla tvojho rozumu radsej tu chodis pisat hate o adminoch. A je len nahoda, ze mas taky nazor ako admini z BB a obhajujes tychto adminov. Ja som nikde nepovedal ze na BB neni poriadok.

Na co zas narazas Delik? Aky OT? Vsetko bolo vecne, takze ja neviem, co sa ti nezda?

Del!k98
22-02-16, 22:30
Aj ty si zastavas CMBR-a tak preco by som nemohol ja zastavat Maria? Preco by si nemal dopriat? No J treba nabrat admina s x banmi zo serveru kde si ziadam, skusenosti s minulosti sa zidu. Uz asi vies. Pises nieco o hateni, popritom on tu vypluva hate, nie som ten co necinne prihliada, o hateni tu potom radsej nepis. Pokial viem, ja som svoj nazor napisal prvy.. A este raz CMBR neni boh, aby hracom hovoril kde maju ostat pride mi to uz moc namyslene co aj je nikto mu nebere, to ze spravil nieco pre furien alebo veci podobne. Vies co by som skor cenil ? Keby napise aj nieco pozitivne i ked zase sme pri tom, ze ja mu nemozem pisat co ma robit, tak preco by som sa mal pozerat co vsetko urobil? Je mi to uplne fuk ked ma ego jak mrakodrap.

xxx

MartyEE
22-02-16, 22:31
Este raz, preco on moze? Jezis Kristus je zas? Akym pravom on moze ? Namiesto toho, aby niekoho podporil tu siri nenavist, to je frajerina, dufam ze mu to zapises do jeho statistik čo vseetko urobil
Stava sa tu z toho tragikomedia hraci ktory poznaju furien2 dni, forum den tak idu nadavat ex -adminovi ktory tam ma nahrate roky a odviedol tam kus roboty a este sito navzajom ako dementi palcekuju, GG (palcekova mafia domna)

MartyEE
22-02-16, 22:33
ty bracho tiez nebudes rozkazovat kto ma drzat hubu, pozri sa co tvoj kamiQ ktori je boh furienu pluje za bullshity von, ja tu pisem svoj nazor a este tvrdis, ze si ho nezastavas more co nevies co pises?
A ako sa ho zastavam ? Ze som napisal o nom 1 vec a to iba , ze spravil nieco pre furien ? Jebe ti ? Reagoval som nato ako sa staras do veci, kde ma tvoj post nulovu hodnotu. Aspon keby si hraval na furiene tak ok , ale ani tam nehras. Ja sa nestaram do toho tvojho tak dobre strazeneho serveru. Nabuduce radsej drz hubu.

MartyEE
22-02-16, 22:41
A nechapem preco stale pises, ze ja nehram na furiene, ja tu riesim to co on napisal, ne, ze ci hram na F alebo nie totalne pises odveci sracky. Preco by tu mal mat moj post nulovu hodnotu? Napisal som si nazor na CMBR-a a samozrejme ty si bol rychlejsi ako on a hned si si ho zastaval, ty si tiez nemusel reagovat na to a zastavat si ho. S tebou som tu vobec nemusel nic mat rozrobene

CMBR
22-02-16, 22:46
Děláte mi radost, kucí:D

Chamber,prečo sa narážaš do Mária,keď on sa snaží niečo urobiť. Pokusil sa urobiť svoje prvé frag movie,takže neviem čo tu riešiš. Si top 1 na furiene tak prečo si sa o to nepokusil aj ty niekedy? Jednoduchá odpoveď.. Lebo si len namyslený a sám nič poriadne neurobiš. Jediné čo vieš je pičovať do druhých.Mario si dal rozšíriť práva aj na furien,s dôvodu nedostatku adminov,a ty a tvoj kamiq ste ho o ne obrali. Pekné od vás.Kvôli tebe sa tento thread zvrhol k tomuto. Dúfam že si šťastný. A vôbec ste nemali na jeho post reagovať,lebo vždy s toho vznikne takýto flame. :-) :-)

Btw. Video pekne,fragy sa dajú, a chambera nepočúvaj,veď vidíš že vie len pičovať. :-)

Jestli chceš fragy, tak ti je klidně dám, dema bych někde vyhrabal a já Maria o práva neobral, neměl sem nic společnýho s tou hrou o jeho práva, ale klidně si to mysli, já se jen vyjádřil do žádosti o ub:D

Darongodx
22-02-16, 23:02
Nechcete zrobiť furien/pb turnaj? Zlat a vipiek neni nikdy dost xd

Del!k98
23-02-16, 07:07
A nechapem preco stale pises, ze ja nehram na furiene, ja tu riesim to co on napisal, ne, ze ci hram na F alebo nie totalne pises odveci sracky. Preco by tu mal mat moj post nulovu hodnotu? Napisal som si nazor na CMBR-a a samozrejme ty si bol rychlejsi ako on a hned si si ho zastaval, ty si tiez nemusel reagovat na to a zastavat si ho. S tebou som tu vobec nemusel nic mat rozrobene

Sracky ? vidiš snaď nadpis v tomto vlákne BB alebo inši ? je to furien, stačí otvoriť oči (už po 3 krát si nič neprečítaš,potom tu mame tvoje slohovky). Nezabudni palceky, na nic insie nemas.

Menšia rekapitulácia

Začalo to tým, že Mario pridal video z Furiena. Ja som hned vedel že cmbr tam rypne a rypol si, napísal aspon názor k tomu videu (aj trošku hate).Mário sa tam narazil na nho a vyzeralo to v pohode. Nato si tam začal reagovať na CMberov post, pritom tam už nikto nič nepísal a vyzeralo to, že to ďalej nepojde. Načo si sem vlastne písal, keď si ani svoj ako ty stále píšeš názor na Mariove video nenapísal, namiesto toho si začal písať na cmbra ? Začal si ty stým, snad si dosiahol to, čo si chcel. Cg


E: Ja som nikde nenapísal, že súhlasim tym komentom od cambera.
E2: To je pekné že maš orgazmus, snad nejako zajdeš do školy,Ano som, si tu novácik a toto si dovolujes (1rok si tu) a uz ideš písať na adminov.Pritom keby si mal otvorenu ziadost tak tu nic nenapíšeš.Ešte 1 krát sa pozri, ty si začal, mario reagol na cmbera a ty si sa do toho zamiesal, som rád že si vieš priznať chybu.Vcera si pisal že tu koncis s prispevkami, ale nejak to tu stale series. Proste mudrejši ustupí, Ahoj. Nabuduce vo vlakne použivaj edit a nie huntit si príspevky, to by si mal vediet, Dík

MartyEE
23-02-16, 07:27
Ja som napisal hned pod nazor na CMBR-a nazor aj na video otvor ocka aj ty trochu. Jop dosiahol som, ze som si napisal nazor na cmbra a mam z toho orgazmus. A ty si tiez jasnovidec, ze podla teba by tam nikto nic nepisal? :O Ked, tak to teraz vsetko hodte namna, ze ja som zacal, ked hlavne cele to zacal CMBR s jeho hatom hah.

Idea
23-02-16, 08:57
Chamber,prečo sa narážaš do Mária,keď on sa snaží niečo urobiť. Pokusil sa urobiť svoje prvé frag movie,takže neviem čo tu riešiš. Si top 1 na furiene tak prečo si sa o to nepokusil aj ty niekedy? Jednoduchá odpoveď.. Lebo si len namyslený a sám nič poriadne neurobiš. Jediné čo vieš je pičovať do druhých.Mario si dal rozšíriť práva aj na furien,s dôvodu nedostatku adminov,a ty a tvoj kamiq ste ho o ne obrali. Pekné od vás.Kvôli tebe sa tento thread zvrhol k tomuto. Dúfam že si šťastný. A vôbec ste nemali na jeho post reagovať,lebo vždy s toho vznikne takýto flame. :-) :-)

Btw. Video pekne,fragy sa dajú, a chambera nepočúvaj,veď vidíš že vie len pičovať. :-)

Nedostatok adminov? Delik a Burak tam hraju casto, novic a ja tiez, klacek je tam teraz nonstop, 2 nadejne ziadosti su otvorene a ked treba tam tam prinajhorsom dojde bannut aj koprakek to je nedostatok adminov? Ok potom. Jo a este aj Darwin...

Zoyer
23-02-16, 16:17
je pekne, ze tohle vsechno vzniklo kvuli negativnimu nazoru na video :entneho:
zase se jen ukazalo ze ten, kdo napise neco proti a nejde s davem, je za curaka xD

Troppe
23-02-16, 18:46
Sorry,dřív jsem nestíhal napsat.
Zbytečný flame,který být nemusel,no CMBR to v podstatě začal svým hejtem.
Adminů tam předtím chodilo málo. Viděl jsem tam Buráka a Delíka. Prosím,neberte to jako hejt. Novič začal hrát GOučka,Idea má hodně práce na aimu,Kopr je všude :D Situace se zlepšila,Klacek je aktivní a podle všeho dostane i Koker s Džerim. Takže už tam nebudu asi potřeba (stejně mně tam víc Adminů na ten post chtít nebude).
Děkuji všem,co mi pochválil mé video.
Tebe Čembře poprosím o to,aby sis svoje názory nechal pro sebe. Nemůžu ti to rozkázat,no pak je z toho zbytečný flame a další nepříjemné vztahy mezi lidmi.

CMBR
23-02-16, 19:22
Tebe Čembře poprosím o to,aby sis svoje názory nechal pro sebe. Nemůžu ti to rozkázat,no pak je z toho zbytečný flame a další nepříjemné vztahy mezi lidmi.

Svoje názory si pro sebe nenechávám a sem upřímnej, takovej už sem a s tim se musíš smířit:D Tak abyste furt nebrečeli.. za Furieny netoč, celkově to stojí za hovno at už to hraje kdokoliv, nikdo z toho nic nemá a za CT víc než 1 kill/hlava za kolo by bylo fajn:D

Troppe
23-02-16, 19:50
Svoje názory si pro sebe nenechávám a sem upřímnej, takovej už sem a s tim se musíš smířit:D
Pak je teda veškerá snaha zbytečná. Čas,který do to autor vložil je.. pryč.


za Furieny netoč, celkově to stojí za hovno at už to hraje kdokoliv
Mně nejde o to,jestli tam je nějakej hezkej záběr za T. Já to točím pro lidí,kteří by se možná chtěli něco naučit,třeba i z takového videa.

Pár lidem si asi snížil sebevědomí,tvoje ego se snad zase zvedlo. Ale ok,dál tě už neřeším.

DarwiN
23-02-16, 21:17
Wtf, drž se radši videí z bb, až na 1 lucky hs nic a záběry za Furieny sou na hovno.. a tamtoho, co tenhle thread založil, ani nekomentuju:D
Nejaký si múdry ? sa ti nezdá ? Skritizovať niekoho kto sa snažil. Pekne odteba

E č 1000000: takých adminov ako chamber tu už bolo a staralo sa o furien 100x lepšie len odišli a nikto si nanich nespomenie lebo tak dlho tu skoro nikto z dnešného osadenstva nieje aby si ich pamatali. Ja spomeniem stresa, virpa, sliveho, cipera a eusta ale toho poznáte. Starali sa omnoho viac a lepšie. Ale zopár zo stávajúcich si myslí že beznich by spadla kotelna.

Edit pre zoyera : neide o tom že "niekto neide s davom" ale o ten štýl vyjadrovania, totálna arogancia

E: Delik zastavat sa niekho kto tam dal "zpár" banov a bol tam admin pár mesiacov (vernosť furiíkom) ha ha ha smejem sa z hlboka
E: uprimnost a zakaždu cenu byt "cool" je rozdiel, pochopíš ked dospeješ

MartyEE
23-02-16, 22:04
Pisem o tom, ze nato co ludia o nom pisu aky je HERO a co vsetko urobil, som cakal trochu ucty a pozno podpory pre Maria, ale este hejtovat ho verejne mi pride ubohe i ked som to uz napisal :-) To, ze sa aj Delik do mna zacal navazat mi prislo tiez celkom trapne neber to osobne

Del!k neprezivaj to tak lebo sa zrutis :o

Del!k98
24-02-16, 14:20
xxx

CMBR
24-02-16, 15:10
Nejaký si múdry ? sa ti nezdá ? Skritizovať niekoho kto sa snažil. Pekne odteba

Kdyby bylo co vyzdvihnout, tak to udělám, ale to bohužel není


E č 1000000: takých adminov ako chamber tu už bolo a staralo sa o furien 100x lepšie len odišli a nikto si nanich nespomenie lebo tak dlho tu skoro nikto z dnešného osadenstva nieje aby si ich pamatali. Ja spomeniem stresa, virpa, sliveho, cipera a eusta ale toho poznáte. Starali sa omnoho viac a lepšie. Ale zopár zo stávajúcich si myslí že beznich by spadla kotelna.

Nevim, jak mě s nima můžeš srovnávat, když v době, co sem tu adminoval já, si byl někde v prdeli:D Ale jinak s tebou nemůžu nesouhlasit v tom, že se starali o to líp


E: Delik zastavat sa niekho kto tam dal "zpár" banov a bol tam admin pár mesiacov (vernosť furiíkom) ha ha ha smejem sa z hlboka

Těch "zopár banov" bylo za cca 10 měsíců 4x víc než těch tvejch za 2 a 1/2 roku. Nevim, proč tady píšeš o tom, že sem byl admin jen těch několik měsíců, lidi baví jiný věci, jiný hry, atd., takže u toho fakt nezůstanu ještě několik let, když mě to už prostě nebaví


E: uprimnost a zakaždu cenu byt "cool" je rozdiel, pochopíš ked dospeješ

:D Až ti doroste mozek, tak pochopíš, že to je upřímnost, ale za tu dobu, co tě znám, vim, že s tim počítat nemůžu:D

E.: Pro Darwina - skoro 18 btw

MartyEE
24-02-16, 17:04
tak sa nekukaj ne

Troppe
24-02-16, 17:29
Nevím proč se rozčilujete, ty videa jsou naprosto hrozná - hudba, obraz, kvalita, OBSAH!! (1. video - 30 ze 45 sekund se díváme jak obskakuješ hráče a netrefuješ, 2. video nějaké random spraye, zabíjení afk hráčů... wtf?) Zjistěte si, jak se točí CS klipy tak aby neměly 15 fps a nedonutily diváka vypnout po 30 sekundách.

Naučte se snášet kritiku kluci, ne se začít hádat/tahat špínu, jen když se vaše výtvory nechválí.

e: Ano, je fajn že se snažíte, ale tohoto trashe je na yt nepřeberné množství a nikdo se na to koukat nechce :D

Já se nehádám. Mně je fuk,co si ten egoista píše. Jenom to zamrzí,když se někdo snaží a on to hejtuje..
Ten AFK byl luck,o to šlo.

Hezky se ukázalo,co udělá jeden hejt. Pak jsou na sebe všichni naštvaní a kazí to i budoucí vztahy..

DarwiN
24-02-16, 17:55
:clap:

hovor mi niečo ked máš 14 ? či kolko :)

a si strašne vtipný

E: delik, ono to je tak že ked niekto pracuje tak príde domov a nechce sa mu už velmi hrať hry, a aj napriek tomu tam zajdem . totť vše

Eust.
24-02-16, 18:05
Nechtěl jsem se původně v tomhle nijak angažovat, ale už je mi celkem líto toho, kam až to muselo zajít.. To co tu předvádíte, je jak ze špatného filmu. Chlapci si tu dali videa, kde chtěli ukázat svoje schopnosti, oukej nic nenamítám. Jenže vy jste si jaksi neuvědomili, že jste na Kotelně.. no a na Kotelně se né vždy najdou lidé, co jaksi dokážou být soudní, rozumní a nikdy nedokážou napsat konstruktivní kritiku, ale prach sprostej hejt. A čím, že to vlastně všechno začalo? Já mám pocit, že tady jde o spor furien adminů a Maria, takže se budu věnovat hlavně tomuto tématu. Já osobně už nehraju tak, jako kdysi.. takže na to prostě nemůžu dohlížet..ale spoléhal sem na to, že jsem společně s dalšíma fosilama vybrali dost kvalitní tým, který tu mojí, respektive naši práci bude vykonávat na stejně kvalitní úrovni jako my a bude dál pokračovat v tom, co jsme tam roky budovali. Na to, co hoši odvádíte na serverech nemůžu říct ani slovíčko, o furien si myslím, že je dobře postaráno a jako admini jste opravdu dost dobří, ovšem vaše lidská stránka jaksi začala uvadat..možná je to právama, možná změnou osobnosti díky věku nebo něčím jiným, co já vím.. Ale rozhodně už nejste takoví ti hodní kluci, co dřív. Stali jste se králama serveru a upevnili jste si tam pozice takovým způsobem, že jste nabyli dojmu, který mi připomíná něco jako "já, já, já a zase jenom já a nikdo jiný"..Co se stalo mezi váma a Mariem vůbec nemám tušení, tak bych byl rád, aby jste mi to stručně a jasně objasnili, protože z vašich blbých hejtů nepoznám hlavu ani patu. Hádáte se a urážíte se jak babky na trhu a to je mi celkem líto, že to vidím zrovna od vás, do kterých jsem dal veškerou důvěru... Mario, pokud vím, kvůli vám už přišel o práva, ale asi vám to nějak nestačí, tak bych rád včas zamezil tomu, aby to nedopadlo jako mezi mnou a Darwinem..starší si to jistě pamatují a já bych to určitě nechtěl tahat zpět na povrch, jediné, co k tomu řeknu je to, že mě to mrzí do dneška, co jsem mu způsobil. A to i přes to, že už několik let už spolu normálně vycházíme, dokážeme se normálně shodnout i normálně bavit. :smile: Chci po vás jen jedno.. šáhněte si do svědomí a vyserte se na to dřív, než to dojde někam, odkud není cesty zpět.. říkám vám to jako člověk, kterému záleží jak na vás všech, tak na tomto portále, na mém serveru..(jo furien je pro mě něco jako moje dítě, které sem roky vychovával :D ). Zkuste dát na radu starého vysloužilého furien dědka, uvidíte, že se to vyplatí. :smile: