PDA

Zobrazit normální verzi : JB admini - Vaše návrhy



Charon35
08-01-12, 00:35
Navrhnite, kto by podľa vás bol najlepší admin na JB, ale musíte to aj odôvodniť. Nemusí to byť nikto z terajších žiadateľov, kľudne aj niekto z hráčov. A ak tu je váš "obľubenec", dajte len palec hore. ;)

zaludex
08-01-12, 00:42
:D dal ta bhoper :D protože si umi ostatní ct srovnat a vetsina hráčů ma z nej respekt :bruce_h4h:

I-Mouse
08-01-12, 01:03
Rosi xD. S jailbreak to umí, vidno, že nie je najmladší, vie sa chovať :-)

Smile
08-01-12, 08:40
:D dal ta bhoper :D protože si umi ostatní ct srovnat a vetsina hráčů ma z nej respekt :bruce_h4h:
Ideální kandidát...
1. Žádost o práva (http://csko.cz/forum/showthread.php?1037-%8E%E1dost-o-adminsk%E1-pr%E1va&p=13458&viewfull=1#post13458), 2. Žádost o práva (http://csko.cz/forum/showthread.php?1584-Pr%E1va-Na-DR), 3. Žádost o práva (http://csko.cz/forum/showthread.php?4152-%8Eiados%26%23357%3B-o-p%E1va-na-JB)
Týpek ani neumí okopírovat ID...

Vek :17
Steam: STEAM_0:1:20248153 0 00:20 336 0
Na Kotelny hrám viac ako pol roka.
A třešnička na dortu..
http://img190.imageshack.us/img190/4782/beznzvunr.png
Každej admin potřebuje pěknou vizitku. Ale hlavně, že...

Adminom som ešte nebol ale Amx ovládam dobre.
A nakonec, co si o něm myslí prostý lid?

5 z 13 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

Dwane Dibbley
08-01-12, 11:34
největší respekt má almighty 56, ale jako nejlepší rozhodně striker, kterej už tam bohužel kvůli míře retardovanosti nehraje

BiA Fz
08-01-12, 13:45
Promazal sem flame, přispívejte už jenom k tématu, dík.

Abey
08-01-12, 14:38
Lamm3r (mamlas) -neviem ako sa presne píše jeho nick

Charon35
08-01-12, 14:42
Navrhnite, kto by podľa vás bol najlepší admin na JB, ale musíte to aj odôvodniť. Nemusí to byť nikto z terajších žiadateľov, kľudne aj niekto z hráčov. A ak tu je váš "obľubenec", dajte len palec hore. ;)

No. Ďalej? V chate máte plné klávesy kecov a zrazu nič? Kde ste JB majstri?

Čo QWERTY? Čo pRotectioN?

Abey
08-01-12, 14:52
No. Ďalej? V chate máte plné klávesy kecov a zrazu nič? Kde ste JB majstri?

Čo QWERTY? Čo pRotectioN?

To tak že nemaju steam?!

EoL
08-01-12, 16:05
proste maTuI :D

Spirith
08-01-12, 18:01
Podle mě by byl dobre : 3Kamaradi a Jerryodar 56
Proč ? Protože ovlada pravidla,travi dost času na JB a umi se vyjadřovat:)

Spirith
08-01-12, 18:41
Ešte keby si vedel jeho pravý nyck a bude to fajn....

Pod timto nickem hraje . Ted jsem byl na JB a měl tam ten nick .

mrkvicka
08-01-12, 23:10
hh pekne mena matul , qwerty , bhoper a este neviem koho.. a k tomu lammera + protection.. raz za cas charon by si mal zajst na JB a overit si kto su ty ludia .. a hned by si mal docinenia s kym si pises

Charon35
08-01-12, 23:36
hh pekne mena matul , qwerty , bhoper a este neviem koho.. a k tomu lammera + protection.. raz za cas charon by si mal zajst na JB a overit si kto su ty ludia .. a hned by si mal docinenia s kym si pises

No mrkef mrkef, je vidieť, že to tu trochu nesleduješ...Hlavne, že ty si skoro stále u CT. Dnes ti to celkom išlo, ale viac by ste si mali strážiť Tčka. Keď niekomu újde 10 väzňov....ts ts ts. :D

Pikii :D
09-01-12, 11:20
Matul 3k. a jerry
prečo: Lebo sú rozumný poznajú pravidlá majú rešpekt a robia veci s chladnou hlavu To je môj názor.
EDIT: Lamer a protection nehrajú za CT aspon ja som ich nikdy nevidel :-/

Abey
09-01-12, 13:10
Piki to bude asi tým,že za ct hraju 12ročne deti a skoro nikto nato nema nervy

Pikii :D
09-01-12, 14:59
Piki to bude asi tým,že za ct hraju 12ročne deti a skoro nikto nato nema nervy

No máš trochu pravdu ,ale ja som dal svoj názor,že maTul a 3kamaráti a jerry by boli dobrý. :-) môj názor!!!

BiA Fz
09-01-12, 16:00
Pitbull Skinhead.

Jeden z nejlepších simonů na serveru vůbec. Nevim akorát jestli už má steam.

mrkvicka
09-01-12, 16:13
charon.. ja som hral v tomto case hral ako.. hm.. :D ked mi nejde mys.. vybehne na mna vezen a som dole :D pretoze mi prestane strielat a dakedy mi striela samo takze ja som poriadne za ct nehral.. nevidel si ma hrat normalne s chladnou hlavou :D..ja hovorim len pravdu co vidim a citim :D

Charon35
09-01-12, 16:24
charon.. ja som hral v tomto case hral ako.. hm.. :D ked mi nejde mys.. vybehne na mna vezen a som dole :D pretoze mi prestane strielat a dakedy mi striela samo takze ja som poriadne za ct nehral.. nevidel si ma hrat normalne s chladnou hlavou :D..ja hovorim len pravdu co vidim a citim :D

njn. Veď v poho. Blačal si aby si ta nevyberal na duel, to som nemohol prepočuť. :D Aj tak si ťa vybral. Ale k veci: neboj, sledujem JB.

Pitbulla som ani raz nevidel u CT...asi sa míňame.
maTul, pRotecTion,3kamaradi ani LaMM3r [MaMLas] nemajú steam.
Vranys no comment, Orbit neviem ktorý orbit...

Ešte niekto? Kľudne píšte ďalej.

EDIT: psssssssssst mrkef :smart:

mrkvicka
09-01-12, 16:26
prave je pitbull ct mozes ist sledovat ty spion :D .. prajem prijemnu hru xD

EDIT : charon placem..

Rosi! xP
09-01-12, 16:50
3kamaradi sice zná pravidla to je pravda, ale občas neumí udržet nervy to je pravda.
Protection, Lammer no mic
Orbit, Vranys ani ze srandy :D
Matul kdyby měl steam...

Charon35
09-01-12, 17:01
prave je pitbull ct mozes ist sledovat ty spion :D .. prajem prijemnu hru xD

EDIT : charon placem..
Prečo plačeš? Neplakal si.



maTul, pRotecTion,3kamaradi ani LaMM3r [MaMLas] nemajú steam.
Vranys no comment, Orbit neviem ktorý orbit...
Pittbull tiež nemá steam.

mrkvicka
09-01-12, 17:05
urazas ma :D.. ber to ako srandu v pohode .. vidim ze sa tu nasli super dobrovolnici.. mate s coho vybrat

Amazing-Zajic
09-01-12, 17:25
Já navrhuji Mrkvuuuu :)
Je zábavný a hrát taky umí. (Je to je muj nazor)

Pikii :D
09-01-12, 17:26
Cháron orbit bol len "sranda" podľa mňa lebo on je 11ročný chalan ako"Raimer" a u CT hral 3,4x a aj to dal celkem slušný MFK :)

Amazing-Zajic
09-01-12, 17:27
Cháron orbit bol len "sranda" podľa mňa lebo on je 11ročný chalan ako"Raimer" a u CT hral 3,4x a aj to dal celkem slušný MFK :)

Souhlasím s piki

Charon35
09-01-12, 17:41
Takže tým pádom sme vyčerpali všetky možnosti...alebo vám ešte niekto napadol?:confused1:

mrkvicka
09-01-12, 18:04
charon neviem ze ci mas rad to slovicko ale NIE

Charon35
09-01-12, 18:20
V pohode, ja ho tiež často používam :D

mrkvicka
09-01-12, 18:30
prave to ma znepokojuje :D

Damon
09-01-12, 19:30
Pitbull Skinhead.

Jeden z nejlepších simonů na serveru vůbec. Nevim akorát jestli už má steam.

Steam nemá ale můžu se ho zeptal jestli si ho plánuje koupit bydlí nedaleko mě.

Smile
09-01-12, 20:20
Steam nemá ale můžu se ho zeptal jestli si ho plánuje koupit bydlí nedaleko mě.
Však jasně, ať si koupí steam jenom kvuli tomu, aby mohl být admin, doteď se za to posílalo do prdele, ale pak přišel všemocný Jordan a všemu bylo jinak, protože je to jeho kámík.

mrkvicka
09-01-12, 20:44
Smile najmudrejsi s fora.. pises ako blbecek.. + vyjadrujes sa ako blbecek.. uz len cakam na vetu kedy budem BLUE. k tebe sa vyjadrovat neda

EDIT : chodte si s vennym kopat míícek

Charon35
09-01-12, 21:04
Do Smajla by som moc nevŕtal. Je jediný, čo sa tu vie aspoň k veciam vyjadriť. Plus má pravdu aj s Pittbullom. Nechcem zažiť ten forum masaker, keby dostal Pittbull práva, len kvôli tomu, aby "už niekto mal práva na JB".

Ok, urýchlim to a s pravdou von, kým sa zas nepochytíte a to už druhý krát v jednom vlákne.

Toto vlákno som vytvoril k tomu, aby ste videli, že to až taká prdel nie je vybrať niekoho schopného na JB. Nikto z vás tu nedal jediného kandidáta, ktorý by spĺňal podmienky a bol pritom schopný. Dokonca ani Smile, ale on tam nehráva pokiaľ viem. Situácia je taká, aká je, čiže vybrať treba z ... toho čo je v ponuke v žiadostiach, lebo čakať na "Mr. Dokonalého" nemôžme. (to je ako keby ste išli do China Shopu a chceli origo Gucci) Mrkef a Bhopera nerátam, tých sme uzatvorili v žiadostich (možno o niečo neskôr by som bol aj za, ale teraz by som išiel proti sebe).

Dúfam, že už chápete prečo sa vyberá, to čo sa vyberá, budete to akceptovať a že som vám aspoň trochu poodchýlil očné viečka.

Ďakujem za pozornosť,

s láskou váš Charon. Mier.

BTW čo ste si mysleli, že prečo sa týždeň nevyjadrujem k žiadostiam? Lebo si válam šukny na kresle a hrám classik? Som sa šušnil na JB celé hodiny a sledoval čo sa dalo. :wall: :smart:

3k a Jerry
09-01-12, 21:05
3kamaradi sice zná pravidla to je pravda, ale občas neumí udržet nervy to je pravda.
Matul kdyby měl steam...

Je to složitější než to vypadá, slušne poprosím ctčka zda by mohli přestat pouštět písničky s Dj pultu a odstopili od něj a místo toho aby si šli hrát o dům dál, neustále mixují pisničky dokola a ešte z toho mají paradní legraci a nic na ně neplatí ..
Docela by mě zajímalo jakým zbůsobem bys to řešil ty ..

E: Ja byl pro Sedlyho, ale sním už je to uzavřeno..

mrkvicka
09-01-12, 21:10
Nech dostane Pitbull prava bude sranda.. 1 nadavka typu lama a mas ban na 3H .. taky klud tam bude.. a najlepsie co bude a jeho slova.. vy dementi budte sticha.Na to sa tesim Charon hned si mi zlepsil naladu

EDIT : takze dalej to ani necitam.. nemam chut citat nadavky na mna . idem si radcej zahrat JB

*Pitbull*
09-01-12, 21:24
jako ja si myslim že adminem by mohl bejt mrkvička ja Pohodovej hrač aje snim sranda a ten hlasek jak konipasek :) to je prostě nejlepši klidne jsem schopnej koupit steam nahrat tam hodiny ale nechci si kupovat steam kdyžbych pravě prava nedostal :) o to mě jde ale povidal jsem si jen tak v duchu ale zase na jedu stranu je steam dobra vec takže asi do nej pujdu :)

ZombieBot
09-01-12, 21:30
jako ja si myslim že adminem by mohl bejt mrkvička ja Pohodovej hrač aje snim sranda a ten hlasek jak konipasek :) to je prostě nejlepši klidne jsem schopnej koupit steam nahrat tam hodiny ale nechci si kupovat steam kdyžbych pravě prava nedostal :) o to mě jde ale povidal jsem si jen tak v duchu ale zase na jedu stranu je steam dobra vec takže asi do nej pujdu :)

Steam se nekupuje jen kvůli právům. Steam se kupuje když už to s tou hru myslíš vážně a taky kvůli výhodám.

*Pitbull*
09-01-12, 21:31
mrkvička nikomu jsem zas tak zle nenadaval sice mam na kotelně 2 bany ale ten jeden je za udajnej MultiFk kteryho si nejsem vědom a druhej je za vulgaritu vuči Vranysovi :) takže ... mrkev proti tobě nikdy nic mit nebudu a byl bych rad kdyby jsi měl prava ty :) ale je to na naborářich takže ja jsme pro :p :D a diky všem lidem co mě podpořili kdyby to tak bylo dal tak klidně pomužu sčim koliv.... tim jsem skončil... klidně mě napište ja vam rad odepišu na Jb travym hodne času každej den aspon tak 5 hodin nekdy vic a když se to povede tak celej den :) .ješte jednou všm diky za podporu :)

*Pitbull*
09-01-12, 21:34
kamoš řikal že to ma dobry vyhody ten steam takže asi jo koupim ho :)

Smile
09-01-12, 21:44
Smile najmudrejsi s fora.. pises ako blbecek.. + vyjadrujes sa ako blbecek.. uz len cakam na vetu kedy budem BLUE. k tebe sa vyjadrovat neda

EDIT : chodte si s vennym kopat míícek

Chápu, odjebal sem tě ve tvým cry threadu (http://csko.cz/forum/showthread.php?4131-nechapem/page5) a pak ti to předhodili v žádosti o práva, takže teď sem zlý, zlejší, nejzlejší. To nic nemění na tom, že kokot seš tu ty a každej, kdo má všech šest pohromadě mi dá za pravdu, viz tvoje minulost. (Poď, předhoď nám tvůj roztomilej malej příběh o tom, jak jsi teď lepší člověk.) Narozdíl od tebe rozumím pravidlům a chápu, že člověk co nemá steam může napsat klidně deset žádostí ze sudu a práva prostě nedostane. Proto se neptám, kdy budu modrej. A navíc se tě nikdo neprosil, aby jsi se ke mě vyjadřoval, takže nějak nechápu, co tu nacvičuješ.
btw. S vennym kopeme pořád, do trosek jako jsi ty.

@Charon: Nehraju tam, ale jak už sem řekl, je hloupost vybírat admina, jen protože je potřeba, na úkor kvality.

@3TlustíKamarádiAJedenMalejJerry: Proto je nemáš slušně prosit, ale máš jim to prostě přikázat. Byl sem na tom jailu dohromady tak 10 minut a každý CTčko, co sem tam viděl bylo tak strašně připosraný, že dostane ban, že se bálo pomalu zvýšit hlas. To je ale zase druhá věc, že tam admini banujou za každýho debila, co letí vzduchem.

Rosi! xP
09-01-12, 21:48
Je to složitější než to vypadá, slušne poprosím ctčka zda by mohli přestat pouštět písničky s Dj pultu a odstopili od něj a místo toho aby si šli hrát o dům dál, neustále mixují pisničky dokola a ešte z toho mají paradní legraci a nic na ně neplatí ..
Docela by mě zajímalo jakým zbůsobem bys to řešil ty ..

E: Ja byl pro Sedlyho, ale sním už je to uzavřeno..


To chápu to se stává to je demence CT

mrkvicka
09-01-12, 21:49
hh.. keby som ten Cry thread nenapisal tak nemas co napisat?

alebo nahodov spomenies historky z mojich banov.. Proti tebe mam to ze.. ani tym mensim ktory nemaju take super skusenosti ako ty.. nedoprajes aspon trosku uspechu a respekt na tomto portali..

chapem ked spadne do vody handra.. ale niekoho do toho namocit to je trosku vela


vyjadri sa slusne , vulgarne , na mna ale budem tu furt a furt budem pomahat tym mensim ktory nemaju dostatok skusenosti na hranie JB.

to je od mojej strany vsetko Smile vela uspechov

mrkvicka
09-01-12, 21:59
kazdy mame svoj nazor bad boy..

Smile
09-01-12, 22:04
hh.. keby som ten Cry thread nenapisal tak nemas co napisat?

alebo nahodov spomenies historky z mojich banov.. Proti tebe mam to ze.. ani tym mensim ktory nemaju take super skusenosti ako ty.. nedoprajes aspon trosku uspechu a respekt na tomto portali..

chapem ked spadne do vody handra.. ale niekoho do toho namocit to je trosku vela


vyjadri sa slusne , vulgarne , na mna ale budem tu furt a furt budem pomahat tym mensim ktory nemaju dostatok skusenosti na hranie JB.

to je od mojej strany vsetko Smile vela uspechov

Je funny, jak v příspěvku předtím sem byl blbeček + blbeček a najednou píšeš jak největší politik. Přečti si tak desetkrát větu, co napsal Bad Boy "Každý je strojcom svojho šťastia ". Nedochází ti, že by jsi měl držet hubu, šoupat v rohu nohama a být rád, že tu ještě hraješ po tom, co jsi tu předváděl. Nechápu, proč bych měl dopřát jak ty říkáš úspěch a respekt někomu, kdo se tu uvedl a působí tu jako kokot, v tomhle prostě nevidím smysl. Připadá ti, že bych se tu navážel jen tak do náhodně vybraných lidí, protože jejich nick začíná na stejný písmeno, jako můj dnešní oběd? Tak to jsi pak ale ještě větší hlupák, než sem si myslel.

Ale dobrý no, dal si tu furt buď a furt pomáhej těm menším, kteří na JB nemají tolik zkušeností, protože já sem na to moc zlej. Ale až si pak za měsíc zase požádáš o práva, nic se nezmění.

btw.

EDIT : takze dalej to ani necitam.. nemam chut citat nadavky na mna . idem si radcej zahrat JB

mrkvicka
09-01-12, 22:11
asi si nepochopil.. ze si pre mna blbecek.. a pre mna furt nim budes


Smile na to som presne cakal ze to vytiahnes.. nuz ked si cakal ze budem ako ostatny tak nie.Nenaseriem sa koli tebe.Mam ine povinnosti nie len sa tu s tebou hadat o tom jaky si super extra najlepsi na tomto foru.
Super drzis sa len tak dalej nezabudni si to dat este aj na nastenku.

Skus vychladnut nervacik.. s tebou sa neda ani komunikovat ani pisat.Konferenciu s ludmi si neviem ani predstavit.
Lepsie by bolo tento topic zavriet lebo Smile uz hlada stare thready ktore som napisal ohladne unbanu a roznych blbosti.

Smile hladaj len tak dalej si super!

EDIT : pis si co chces, stahuj si co chces , mysli si co chces pre mna budes furt Blbecek.

3k a Jerry
09-01-12, 22:20
@3TlustíKamarádiAJedenMalejJerry: Proto je nemáš slušně prosit, ale máš jim to prostě přikázat. Byl sem na tom jailu dohromady tak 10 minut a každý CTčko, co sem tam viděl bylo tak strašně připosraný, že dostane ban, že se bálo pomalu zvýšit hlas. To je ale zase druhá věc, že tam admini banujou za každýho debila, co letí vzduchem.

Vulgarita na ně už vubec nepomaha, pan mrkvička byl jeden s akteru ktery se neustale probíhal okolo pultu a vždycky já nic nepustil ..
A pro ty 10-12 Years je to ješte větší fun když na ně někdo křičí .. Proto bych byl pro přidání tlačítka u simon menu zabít ct..

mrkvicka
09-01-12, 22:24
Vulgarita na ně už vubec nepomaha, pan mrkvička byl jeden s akteru ktery se neustale probíhal okolo pultu a vždycky já nic nepustil ..
A pro ty 10-12 Years je to ješte větší fun když na ně někdo křičí .. Proto bych byl pro přidání tlačítka u simon menu zabít ct..

vulgarita nepomaha? tak preco nadavas?

Charon35
09-01-12, 23:27
@Charon: Nehraju tam, ale jak už sem řekl, je hloupost vybírat admina, jen protože je potřeba, na úkor kvality.

Tak zrušme všetkých adminov na JB, lebo niekomu nevyhovujú a bude. Na rovinu: vadí ti Jordan, Dejf, tuším aj Pep!no. Nikto zo žiadateľov nie je "dosť dobrý". Tak čo potom?! Nemôžeš čakať, že sa prihlási na JAILBREAK niekto, čo má VŠ za sebou, 28 rokov a 10 rokov hrá profi CS. Nonsens. Jednoducho je to server pre mladých, tak aj admini sa musia vybrať z nich. Nemôžem nútiť (a plytvať so skúsenosťami) Pampelišku, MARTiii-ho, alebo Buučka na taký server. Hráči ho chceli, tak je.

Berte JB ako osbytný portál a bude pokoj...ono to je svojim štýlom dosť osobitý mód, čiže to ďaleko od pravdy nie je. Peace a lock, lebo to už prerástlo v 3. fight.