PDA

Zobrazit normální verzi : don Phantasma --> Samco



Phantasma
27-01-16, 19:46
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 169437)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 56 minut a 38 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Ban na NS'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < don Phantasma >
[AMXBANS] Tvuj nick: don Phantasma
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:83557398
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:83557398
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.200.55.98
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.200.55.98
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Samco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie Escape (ze_parkour_fabi)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Dostal jsem ban na 3 dny na zombie escape za to, ze jsem sestrelil lavku. Kdyz mi to udela nejake individuum 2x, oplatim mu to. Ale ok, ban prijimam. Nasledne se pripojim pres steam a za obchazeni dostanu 3 hodiny. Prijimam, protoze to bylo ve stejny den. Ale proc ted, kdyz to vyprseni puvodniho banu zbyva nejakych 20h dostanu ban opet na 3 dny. Ze sem ho znovu obesel? Ale ja nic neobesel, protoze za obchazeni sem byl jiz potrestan a to na 3 hodiny.

KDYŽ SI STĚŽUJE CHEATER, KTERÝ DOSTAL BAN NA NS, RADÍTE MU, ABY SI KOUPIL NOVOU HRU A MŮŽE OKAMŽITĚ HRÁT ZNOVU NA SERVERU. A JÁ MÁM BÝT POTRESTÁN ZA TAKOVOU MALICHERNOST ? A PO DRUHÉ .... ?
Takže cheater obejde ban tím, že se připojí na steam a vše je ok? A člověk, který dostane ban za "demenci" tak učinit nemůže?

Samco
27-01-16, 19:58
Pôvodný ban na NS si dostal za ničenie lávok a bední spoluhráčom. Najprv som ti dal za to len kill, ale nakoľko sa to znova opakovalo a dobre si sa pri tom bavil, riešil som to už prísnejšie. Ten 1. ban za obchádzanie, čo som ti dal na Steam, mal byť na 3 dni a nie na 3 hodiny, to som sa preklikol.

Keď ti zajtra vyprší pôvodný ban na NS, dám ti UB aj na steam.

Phantasma
27-01-16, 20:08
Nezdá se ti to postavené na palicu?
Cheaterovi, vy, admini, napíšete, aby si koupil steam, pokud s banem nesouhlasí. A já za triviální prohřešek jsem vyhodnocen "že obcházím ban" ?
O takové hráče tady stojíte? Aby se vám sem vraceli cheateři ?

Já sem dostal za obcházení ban na 3 hodiny a to, že ses překlikl asi můj problém nebude .....

Zoyer
27-01-16, 20:13
ono se ani o obchazeni nejednalo. Hrac dostal ban a po banu si koupil steam. Pred banem neni na tohle SID zadny zaznam a i steam mi ukazuje, ze si csko koupil 25.1. nevím jak ten screen dat s datumem dne, co se událo, tak to dám s datumem komentáře xD https://ctrlv.cz/shots/2016/01/27/VkBc.png



Zombie Escape
25-01-2016 18:19:41
STEAM_0:0:83557398
81.200.55.98
Phantasma (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=Phantasma&player_id=STEAM_0:0:83557398&player_ip=81.200.55.98&server_port=27070)
ja koupil ay dnes steam ale NS je podle me presnejsi lip se mi hralo

Samco
27-01-16, 20:15
Permu si predsa nedostal, tak zbytočne to hrotíš. Robil si tam jednoducho bordel, tak som chcel, aby si niesol aj za to dôsledky. Je to len pár hodín...

Phantasma
27-01-16, 20:20
Ne, nehrál sem na steamu.
Nedělej prosím cavyky a smaž ten ban. Sem v právu a není to poprvé. Před rokem sem dostal ban prý za WH. Až sem se ozval, všichni admini mi dali za pravdu že cheater nejsem.
Hlavně že když někam volám admina, nikdo nikdy nepřijde. A teď takové cavyky kvůli sestřeleným bednám a ještě na 3 dny. Bože, jako bych to snad dělal celej den .....

Občas mám pocit, že se tu banuje podle nálady.

Samco
27-01-16, 20:24
Ne, nehrál sem na steamu.
Nedělej prosím cavyky a smaž ten ban. Sem v právu a není to poprvé. Před rokem sem dostal ban prý za WH. Až sem se ozval, všichni admini mi dali za pravdu že cheater nejsem.
Hlavně že když někam volám admina, nikdo nikdy nepřijde. A teď takové cavyky kvůli sestřeleným bednám a ještě na 3 dny. Bože, jako bych to snad dělal celej den .....

Občas mám pocit, že se tu banuje podle nálady.

Áno, dávam štandardne za to 3 hodiny, prípadne 1 deň (závisí aj od histórie). Len keď si to robil aj napriek upozorneniu ďalej a ešte si sa pri tom bohovsky bavil, tak ani nebuď prekvapený, že to tak dopadlo...


Ani jednou jsi mě neupozornil. Pošli mi důkaz ....

Kill nestačil? Nemyslím si, že nie si blbec, aby si sa nedovtípil, že za čo to bolo, nehráš tu predsa 1 deň.

Phantasma
27-01-16, 20:25
Ani jednou jsi mě neupozornil. Pošli mi důkaz ....

Phantasma
27-01-16, 20:34
Takový alibismus bych od tebe nečekal. De mi o princip. Ani mi nedokážeš říct, proč mám ban na steamu. Ale cheaterovi byste napsali, ať si koupí origo aby se mohl znovu připojit. Je mi jasné, jaké hráče tu vítáte.

Ale já si tady srát na hlavu nenechám a nikdy sem si nenechal. A chci abys mi jako admin šel příkladem. Protože do dnešního dne a hodiny když sem volal přes !, nepřišel si. Vlastně ... za nějakých 8 nebo 9 let mého volání nikdo nepřišel ...

Zoyer
27-01-16, 20:39
Tenhle člověk má nárok na unban, ikdyby ten ban měl skončit za 10 minut. Než jsi editnul příspěvek č.5, tak tam bylo napsáno něco ve smyslu, že už na steamu hrál předtím. Pokud ano, chci aby si dodal důkaz tvého souzení.

Samco
27-01-16, 20:40
Takový alibismus bych od tebe nečekal. De mi o princip. Ani mi nedokážeš říct, proč mám ban na steamu. Ale cheaterovi byste napsali, ať si koupí origo aby se mohl znovu připojit. Je mi jasné, jaké hráče tu vítáte.

Ale já si tady srát na hlavu nenechám a nikdy sem si nenechal. A chci abys mi jako admin šel příkladem. Protože do dnešního dne a hodiny když sem volal přes !, nepřišel si. Vlastně ... za nějakých 8 nebo 9 let mého volání nikdo nepřišel ...

Bol som na 1 tvojom hlásení, myslím, že to boli nadávky na rodinu, alebo SH na klasických ZM (teraz si nie som istý). Iné hlásenia (zo ZM serverov) som od teba nevidel, možno som tu akurát nebol. Riešil som to pod fake nickom, o tom samozrejme ale nevieš, že som to bol ja...

B!g 5m0k3
27-01-16, 20:41
Ban na NS si nedostal za cheaty, tak to pravidla sa ťa podla mňa vôbec netýka.

Zoyer
27-01-16, 20:43
Ban na NS si nedostal za cheaty, tak to pravidla sa ťa podla mňa vôbec netýka.
a proč by netýkalo ? Dostanu ban na půl roku za totální nadávky a dostanu ho potom i na steam, který si koupím ? Kravina. Dřív se říkávalo, že když si koupíš steam, tak víš, že je to poslední šance, jak obejít ban na ns, ale jakmile dostaneš ban na steam, tak ti nový steam nepomůže.

Phantasma
27-01-16, 20:44
Můžeš mi už teda prosím aspoň odpovědět na mou otázku PROČ: se cheater může vrátit se steam účtem a já za nějaký triviální prohřešek ne?



a proč by netýkalo ? Dostanu ban na půl roku za totální nadávky a dostanu ho potom i na steam, který si koupím ? Kravina. Dřív se říkávalo, že když si koupíš steam, tak víš, že je to poslední šance, jak obejít ban na ns, ale jakmile dostaneš ban na steam, tak ti nový steam nepomůže.

Samco
27-01-16, 20:45
a proč by netýkalo ? Dostanu ban na půl roku za totální nadávky a dostanu ho potom i na steam, který si koupím ? Kravina. Dřív se říkávalo, že když si koupíš steam, tak víš, že je to poslední šance, jak obejít ban na ns, ale jakmile dostaneš ban na steam, tak ti nový steam nepomůže.

Porovnávať 6 mesiacov s 1 dňom (ani to pomaly nie) je trošku rozdiel.

Phantasma
27-01-16, 20:49
Takže člověka, který se provinil něčím závažnějším než já, uvidíš na serveru raději ? Protože tomu ban nehrozí.

Hmmm, já na Kotelně vyrostl, a těch zameškaných hodin na střední kvůli ní když se tento server spustil ....

Zoyer
27-01-16, 20:51
jo a jaký rozdíl? Já v tom vidím ban, který mi brání napojit se na server. Tak co udělám, abych mohl hrát? Všem tady radí koupit si originální hru, tak to udělám a dostanu znovu ban za obcházení, protože jsem necheatoval, ale jen jsem porušil jiné, mnohem méně horší pravidlo.. Pokud tak, tak mu vrať peníze za hru, kterou si koupil, tedy nejméně 7,99€.

E: a ještě jsem neviděl odpověd na otázku, protože původní důvod banu byl ten, že tenhle hráč zde hrál už na steamu před banem. Potom jsi si přečetl můj příspěvek a náhle byl důvod banu to, že jsi chtěl, aby byl potrestán.

Než jsi editnul příspěvek č.5, tak tam bylo napsáno něco ve smyslu, že už na steamu hrál předtím. Pokud ano, chci aby si dodal důkaz tvého souzení.

Samco
27-01-16, 20:55
Takže člověka, který se provinil něčím závažnějším než já, uvidíš na serveru raději ? Protože tomu ban nehrozí.

Nakoľko ty si mal ban len na pár dní, tak je myslím o inom, než zrovnávať toho, ktorý je bloknutý na rok.



Hmmm, já na Kotelně vyrostl, a těch zameškaných hodin na střední kvůli ní když se tento server spustil ....

Medzičasom som ti dal UB, tak hlavne to neber ako "tragédiu", ktorá ti zobrala pólku života. :) . Budem však na teba pozorne striehnuť, keď ťa uvidím na servery.

Phantasma
27-01-16, 21:00
Děkuju, vše zlé bylo zapomenuto.
Ale chápu, že do úzkých tě dostali tvé vlastní argumenty. První tvrdíš, že steam jsem měl již předtím, pak zase, že jsem byl upozorněn. Nic z toho není pravda.

Ale jedna věc je jistá - už po druhé jsem dostal neprávem ban, ale uspěl sem. Vždy se za mě ale museli postavit ostatní admini. A já jim za to děkuju.
Je tu fajn komunita a proto tu taky hraju .....

rIDer
27-01-16, 21:02
To že si koupíš steam kvuli tomu, že si na NS cheatoval (poprvé na kotelně) se nerovná tomu, že si koupíš steam kvuli hodinovýmu banu, aby si se přišel vysmát adminovi na server. Stylem jakým tady píšeš: double posty apod. jenom vypovídá o tom, že tě nějaký pravidla at' na fórum či ve hře nezajímaj. Já osobně bych ti po tomhle výlevu ub nedal a nechal bych ti 3 dny. Jelikož si se proviníl, přiznal a potom ještě osočil admina, že ty pravidla vymáhá a to právem. Malichernost nebo ne. Nedělej hovadiny a nikdo si tě nebude všímat.

Phantasma
27-01-16, 21:06
Ok tak ještě jednu věc si neodpustím -
nikomu sem se nechtěl vysmát a už vůbec sem nechtěl dělat vlny. Kdybych tušil, že dostanu ban i na steam, hraju tam s jiným nickem a nemusel bych se tu večer bavit o nesmyslu.

Samco
27-01-16, 21:08
Děkuju, vše zlé bylo zapomenuto.
Ale chápu, že do úzkých tě dostali tvé vlastní argumenty. První tvrdíš, že steam jsem měl již předtím, pak zase, že jsem byl upozorněn. Nic z toho není pravda.

Ale jedna věc je jistá - už po druhé jsem dostal neprávem ban, ale uspěl sem. Vždy se za mě ale museli postavit ostatní admini. A já jim za to děkuju.
Je tu fajn komunita a proto tu taky hraju .....

Do úzkych ma žiadne moje argumenty nedostali, tam som sa jedine preklepol, že si hral už na steame predtým. V skutočnosti však až hodinu po bane. I tak si ale nepripúšťam, že by som jednal pri udeľovaní banov nesprávne a bolo to adekvátne (podľa mňa - vysvetlenie o pár príspevkov vyššie). A ešte ako píšem, ak sa dopustíš čo i len jedného zničenia mostu a pod., tak po tretí krát už pri vybavovaní UB úspešný nebudeš. A bude to v dĺžke minimálne 3 dní, po tejto skúsenosti...


Beru na vědomí. Totéž ale očekávám i od ostatních hráčů vůči mně. Protože hold jak někdo ke mně tak já k němu.
Jako tvá slova vypadají docela jasně - hodláš mě neustále monitorovat. Připadá mi to naprosto šílené, ale budiž.

Na toto som ale ohľad nikdy nebral a ani brať nebudem... Keď ja a aj niektorí ďalší hráči sa s tým dokázali vyrovnať a prekusnúť to, tak nevidím problém ani u teba.

Phantasma
27-01-16, 21:15
Beru na vědomí. Totéž ale očekávám i od ostatních hráčů vůči mně. Protože hold jak někdo ke mně tak já k němu.
Jako tvá slova vypadají docela jasně - hodláš mě neustále monitorovat. Připadá mi to naprosto šílené, ale budiž.

rIDer
27-01-16, 21:21
Beru na vědomí. Totéž ale očekávám i od ostatních hráčů vůči mně. Protože hold jak někdo ke mně tak já k němu.
Jako tvá slova vypadají docela jasně - hodláš mě neustále monitorovat. Připadá mi to naprosto šílené, ale budiž.
Mě se zdá, že přeháníš ty. Prohřešek si udělal, dostal trest a posléze si dostal ub. Měl by si být rád. U mě by to tak jednoduché nebylo..

Problém vyřešen, UB udělen, bez zbytečných průtahů by se to mělo locknout.

Koprakek
27-01-16, 22:36
Hráč který si koupí orig. hru až po udělení banu na NS, není obcházení banu.

Samco
28-01-16, 16:50
Hráč který si koupí orig. hru až po udělení banu na NS, není obcházení banu.

O tom viem, išlo tu len o princíp.

hofy
29-01-16, 12:02
už se připojíš, takže vyřešeno