PDA

Zobrazit normální verzi : Problémy s itemem Špicl



Elliot
27-01-16, 19:47
Ahoj, určitě někteří z vás narazily na problém, že jim přestal item špicl dávat granáty.
Je to způsobeno tím že vám padne další item co přidává granát (generálův tajemník), a jakmile ho dropnete, špicl přestane dávat granáty (možná i opačně to jsem ještě netestoval).
Chtěl bych se zeptat jestli by se tendle menší problémek nedal vyřešit nějak, potom je špicl docela na nic :/

Stitnanek
28-01-16, 08:03
Ahooj, já to řeším tak, že přehodím classu- jednu hru s nu odehraju a pak ju přehodím nazpět. A nwm jak u druhých ale mě to pak funguje ten granát.

Martin_V
28-01-16, 20:07
a jeste blbejsi je, kdyz jsi demolition, padne ti general a spicl (y) :D

SpLaXS
31-01-16, 21:33
Dělej to jak štít, myslím si, že to musíš napsat Kotlovi do PM, protože si nemyslím, že by dennodenně sledoval problémy na serveru... Kdyžtak zkus napsat do složky s problémy apod.

Martin_V
01-02-16, 20:28
Hele a ještě něco, vim ze to sem nepatří, ale blbne vam nominace? Ze treba napises huntic a ono ti to nic nenapise,nevim jestli jsem jediny...

Smackk
01-02-16, 22:28
Hele a ještě něco, vim ze to sem nepatří, ale blbne vam nominace? Ze treba napises huntic a ono ti to nic nenapise,nevim jestli jsem jediny...

Mě to taky dělá a asi nejen mě, nejseš jediný.

K tématu: BuĎ to dělej jak Stitnanek a nebo To prostě dropni a nech si padnout třeba nts 5 :-D

SpLaXS
02-02-16, 10:39
Martine, ta nominace blbne, protože se daná mapa hrála před "6ti mapama"... Občas to zapomene napsat.

Martin_V
02-02-16, 21:06
Black, diky