PDA

Zobrazit normální verzi : _.:Plivan:._ (jiny hrac) --> Koprakek



jedes
29-01-16, 19:18
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 168179)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < _.:Plivan:._ >
[AMXBANS] Tvuj nick: (c)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:177304499
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1056176387
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.192.7.146
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.192.7.146
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Ne. Nechci.
Asi jde o tenhle pripad:

"Mam ban na cizi nick a nijak jsem se neprovinil. Jak je to mozne?
Pokud hrajete na neoriginalni verzi hry (non-steam), muze tato situace nastat v pripade, kdy sdilite IP adresu s hracem, ktery dostal ban. Stahnete si novou verzi neoriginalni hry z rijna 2015 a zkuste se pripojit. V pripade neuspechu podejte zadost o unban, kde admin vyhodnoti pricinu a napise vam presne informace k vasi situaci."

Dejte mi nejaky presny informace k moji situaci, at si mohu zase zahrat. Diky. ><

Koprakek
29-01-16, 19:20
A stáhl sis ten nový klient CSka?

jedes
29-01-16, 19:24
No mně se nelíbí, že bych si měl stahovat něco, co nechci. Bez toho to nepůjde?

Koprakek
29-01-16, 19:25
Ano půjde, ale to bude asi na prd, být tebou tak si stahnu novou verzi, a tato chyba ti už nikdy nevyskočí... tedy pokud nedostaneš ty ban.

jedes
29-01-16, 19:29
Hele stáhnu si to. Ale upravený klienty hry mě iritujou, tak bych byl rád, kdyby se to začalo řešit i tím druhým způsobem. Může být?

hofy
29-01-16, 20:22
Na tvoji IP adresu je 6 perm. banů, nelze ji tedy odblokovat pro běžné CS klienty. Jde o to, že se proti cheaterům nemáme jak bránit, pokud mají běžného non-steam cs klienta a jedinou možností je blokace IP adresy.

Pokud ti nevyhovuje modifikovaný klient, který nám umožňuje jedinečnou identifikaci hráčů i na neoriginální hře, můžeš použít originální hru (steam cs), se kterou se připojíš.

Tato opatření jsou v zájmu všech hráčů, kteří si chtějí zahrát bez cheatů a bez cheaterů na serverech. Jinak to bohužel nejde, je to daň za to, že je tu možnost stáhnout si klasického non-steam klienta zdarma, ten ale nemá žádnou použitelnou možnost unikátní identifikace hráčů.

jedes
29-01-16, 20:24
No měl jsi pravdu, není to až tak zlý. V čem se ten klient liší, že to nebere ban na ip?

Does, ty mi ani nepiš. Vůbec to nebudu číst, s Koprakekem jsem se už domluvili. :mrgreen:

hofy
29-01-16, 20:25
Přidělí ti unikátní identifikační číslo, díky kterému je možné hráče jednoznačně zabanovat bez možnosti obejití banu. Plus obsahuje lepší anticheat, ochranu proti úpravě configu jinými servery (reklamy na servery), autoupdater, apod. Zkrátka jen věci, které jsou v zájmu všech hráčů, kteří nemají potřebu cheatovat.

jedes
29-01-16, 20:28
Neštvi mě!