PDA

Zobrazit normální verzi : Crosshair (křížek na awp)



Martin_V
29-01-16, 22:53
když hraju s awp, je jasny, ze pokazdy nebudu zoomovat, nekdy proste neni cas, a tak by me zajimalo, jestli to, abych se naucil odhadnout stred obrazovky je lepsi hrat s křížkem u awp a naucit se to pomoci toho, nebo hrat normalne bez krizku a po nejake dobe to odhadnu? jakoze bych hral s krizkem, a pak kdybych ho smazal, tak jestli bych vedel kde je ten stred.. nebo hrat bez krizku a odhadnu ten stred lepe? trenovat s krizkem, nebo bez? kdyz bych pak hral bez krizku? díky za nazory
PS: crosshair je asi zakazany myslim, proste berte to tak, ze bych trenoval na botech, nebo proste tak...

Grakon2702
29-01-16, 23:44
Nozoom AWP nikdy nestřílí přesně do středu do neviditelného křížku. Nemá to cenu ani zkoušet a trénovat. Je to jenom o lucku. Stačí si odhadnou přibližnou polohu středu obrazovky a pak jen zkusit štěstí. Radši bych se zaměřil na trénink quickscopu. Je mnohem účinnější, protože při něm střelíš přesně tam, kam míříš (pokud se nehýbeš).

J3ZUsSs*
30-01-16, 09:49
+krížek na AWP je zakázaný

UNHCZ
30-01-16, 12:11
udelej tečku na monitor a budes zkila a nikdo to nepozna

piratjo
30-01-16, 13:24
das prvy fastzoom (prave a hned lave) a potom nA nozoom uz len drzis lave. stopy po strelach ukazuje rozne, ale tebe to stale aim drzi na strede obrazovky. Je na tebe ci si ten pomocny cross das alebo budes trenovat bez neho.

PS: urcite s tym nelez do hry, aby ta tu niekto nechytil a dostanes zbytocny banan.

Martin_V
31-01-16, 12:52
Díky :) , hraju casto cod mod, je to tam cele rychle, pokud znate, docela se trefuju i bez zamireni, jak rikas, luck.. ale tak docela stred odhaduju dobře, ale občas prijde nejaka skilla a jsem bez sance, tech par dotycnych ani nemiri, proste bezi, zastaví (aby nebyli v pohybu) a vystreli bez zamireni a trefi se.. ale za těch pár mesicu trénování bez krizku jsem se dost zlepšil, no a vlastne, kdyz jsem s awp nehral, tak ostatní zbrane krizek maji a ja sem si nebyl schopnej na to zvyknout, kde ten stred je, kdyz jsem pak zacal s awp... musim trenovat vic no (bez krizku) diky vsem za vase nazory a rady, pomohli jste mi :)

DiEAcE
02-02-16, 09:57
Ono na tom nic neni, fasty se daji rozdavat jeden za druhym aj na kilometr a ten stred se da hezky naucit po nejakem case hrani, takze jen trenovat a trenovat.

Martin_V
02-02-16, 22:03
Jn, tak jako docela ten střed davam, spis nemam natrenovany cit, ale není to zly, centimetry vedle :-D