PDA

Zobrazit normální verzi : UNBan



elmawerick
08-01-12, 18:58
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' WH '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : eLMaverick
[AMXBANS] Tvuj nick : [Alk0h0l!k] eLMawerick
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 1 : 47114985
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 1 : 47114985
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 62.168.74.6
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : d3r0v4c
[AMXBANS] Server : Kotelna - War3FT 2 | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] =================================
Co to je za blbost ? Hram pak se zmeni mapa a najednou mas ban.

d3r0v4c
08-01-12, 19:04
http://csko.cz/dema/upload/dir/maverick.rar
tady máš demo. S unbanem nepočítej. Sledoval jsem tě už na oldu není co řešit.

kashpi
08-01-12, 19:09
Na tom oldu si se dost prozradil, z něj demo není, prtože si tam byl jen chvíli a když šel točit, tak ses odpojil
Na W3 sem tě sledoval taky a podle mě tam WH bylo dost vidět :)

Svacinar
08-01-12, 19:12
http://csko.cz/forum/showthread.php?3947-%8Eiados%26%23357%3B-o-unban
Tady fakt asi není dál o čem.

elmawerick
08-01-12, 19:14
To si my dal ban za ty lucky ? :D

kashpi
08-01-12, 19:17
vždyť si přesně věděl kde kdo je :D

elmawerick
08-01-12, 19:18
Vubec to nebylo tak presne jak rikaz dle ESP

d3r0v4c
08-01-12, 19:19
Na nakej luck to tady opravdu neuhraješ. Docela výkon nepoučit se z prvního koupit si steam a cheatovat dál :)
Unban nedostaneš holt si vyhodil 300 voknem :)

elmawerick
08-01-12, 19:20
kdyz sem mnel to Wh tak proc kdyz sem byl treba na ct spawnu na ty strese co jsem chtel dat becko proc sem ho teda nesundal kdyz rikate ze jsem mnel WH ?? Nektery akce byly proste jenom zvuky a lucky. Jde videt i dle esp ze jsem byl malokrat presny + dotoho zapojene premysleni kde asi muzou bejt dle zvuku.

elmawerick
08-01-12, 19:20
A to ze reknes ze jsem mnel wh i na oldschool tak to ti nepomuze jelikoz nemas demo

d3r0v4c
08-01-12, 19:21
xD ty máš dost. To že občas míříš vedle nikoho nezajímá jen se to snažíš schovat.

d3r0v4c
08-01-12, 19:22
demo bude kashpi dodá když ho najde :)

Svacinar
08-01-12, 19:22
kasphi s derovacem nejsou žádný pomstychtivý blbci, takže když se shodli, že jsi byl na oldu zapnutej, tak si byl na oldu zapnutej.

kashpi
08-01-12, 19:39
13:04 sis mu krasne zameril na hlavu
14:00 jak si vedel ze tam je tvuj?
14:17 si vedel ze je v tom okne, ale nemohl si o nem vedet, celou dobu tam stal skovanej
14:54 si o nem vedel a potom takovej predstrel si mel :D
15:28 si se schoval aby te nevidel
17:44 na sebe oba miříte, podle mě máte oba WH :D
17:51 taky pekny diry
18:10 si pekne vedel o borcovi co walkuje ze schodů

btw. moje dem z oldu neni pouzitelny k jeho banu, nesledoval jsem ho a ani jsem se na nej nahodou nedival

elmawerick
08-01-12, 19:49
Tak tu sú časy:
13:04 - Túto mapu poznám ako svoje boty viem presne kde plantnem bombu bolo počuť źe defusuje to tam mám prísť za nim a dať ho tak ? Navyše ešte keď neboli všetci mrtvý ?
14:24 - Podle pozície kde zabily madacaku som rozmýšlaľ kde je potom ma napadlo že každé kolo bol niekto s awom v dome v jednom okne nebol tak hold v druhóm a navyśe mu trčalo awo + zvuky
14:46 - počul som ho ako išiel po rebríku vyliezol som teda na strechu dal kill a keď som strielal po beckovy tak delt domna zboku začal strielať
14:53 - o deltovi viem stej strechy
15:05 - bolo počuť kroky
17:42 - keďže som bol vtom dome relatívne dosť dlho a začul som kroky tak som okamžite namieril na strechu netušil som odkiaľ víde.
17:46 - hmm ako vedeľ kde som keď presne strelil tam odkial som odišiel a ja vraj som cheater ?
17:49 - Portol sa a nevydal žiaden zvuk začal takže poloha jasná
17:58 - bolo počuť kroky a keď som išiel von seklo ma tak som začal strielať do opačnej steny logika
18:12 - a znova len kroky
Edit: Zabudol som ešte nejaký čas ?

d3r0v4c
08-01-12, 20:08
Vyjádřete se i někdo jiný mě to nebaví se s nim pořád dokolečka dohadovat o tom samim. Podle mě tam ten WH je a moje přesvědčení se nezmění.

elmawerick
08-01-12, 20:08
Ja nezmením moje slová WH som nemal neni som predsa KOKOT aby som vyhodil 20€ kvoli tomu aby som semz nova prisiel si za haxovat fakt toto nedava zmysel co hovoris !!!

bones
08-01-12, 20:09
Uz len z tych postov je jasne vidiet, ze mal zapnute, zapol na NS, zapol na steame, co sa tu vlastne riesi?

[G]lock.

elmawerick
08-01-12, 20:10
Uz len z tych postov je jasne vidiet, ze mal zapnute, zapol na NS, zapol na steame, co sa tu vlastne riesi?

[G]lock.
Z postov ??

Svacinar
08-01-12, 20:13
Jak vidno u tebe platí "jednou cheater, pořád cheater". Myslím, že není třeba vyjádření dalších adminů. Shodli se 2 admini + tvůj předchozí ban za WH = NO CHANCE FOR UNBAN

elmawerick
08-01-12, 20:18
Jak vidno u tebe platí "jednou cheater, pořád cheater". Myslím, že není třeba vyjádření dalších adminů. Shodli se 2 admini + tvůj předchozí ban za WH = NO CHANCE FOR UNBAN

Mne je jedno koľko sa zhodne adminov u mňa neplatí to čo si napísal svacinar ja som za to že som nemal WH a ani ho nikdy mať nebudem. A keď nedostanem UB (kúpim ďaľší steam aby som vám dokázal že nechatujem pretoźe tu chcem hrať). Cheatovať račej pôjdem na GAYSITES. Ale nie sem.

Charon35
08-01-12, 20:20
Ja nezmením moje slová WH som nemal neni som predsa KOKOT aby som vyhodil 20€ kvoli tomu aby som semz nova prisiel si za haxovat fakt toto nedava zmysel co hovoris !!!
20€? Si kde kupoval...
Prečo niekde píšeš po slovensky a niekde po česky? :D Ty si trúba. :D

kdyz sem mnel to Wh tak proc kdyz sem byl treba na ct spawnu na ty strese co jsem chtel dat becko proc sem ho teda nesundal kdyz rikate ze jsem mnel WH ?? Nektery akce byly proste jenom zvuky a lucky. Jde videt i dle esp ze jsem byl malokrat presny + dotoho zapojene premysleni kde asi muzou bejt dle zvuku.


Tak tu sú časy:
13:04 - Túto mapu poznám ako svoje boty viem presne kde plantnem bombu bolo počuť źe defusuje to tam mám prísť za nim a dať ho tak ? Navyše ešte keď neboli všetci mrtvý ?
14:24 - Podle pozície kde zabily madacaku som rozmýšlaľ kde je potom ma napadlo že každé kolo bol niekto s awom v dome v jednom okne nebol tak hold v druhóm a navyśe mu trčalo awo + zvuky
14:46 - počul som ho ako išiel po rebríku vyliezol som teda na strechu dal kill a keď som strielal po beckovy tak delt domna zboku začal strielať
...


Mne je jedno koľko sa zhodne adminov u mňa neplatí to čo si napísal svacinar ja som za to že som nemal WH a ani ho nikdy mať nebudem. A keď nedostanem UB (kúpim ďaľší steam aby som vám dokázal že nechatujem pretoźe tu chcem hrať). Cheatovať račej pôjdem na GAYSITES. Ale nie sem.
Veď už si tu mal. :D

elmawerick
08-01-12, 20:20
Stojím si za tým čo som napísal aj tie časy hrám čisto SOUND

Svacinar
08-01-12, 20:20
kúpim ďaľší steam aby som vám dokázal že nechatujem pretoźe tu chcem hrať

Než to uděláš, chci tě varovat, že když tady na kotelně dostaneš ban na steam, automaticky ti budou zabanovány všechny další steamy.

elmawerick
08-01-12, 20:20
20€? Si kde kupoval...
Prečo niekde píšeš po slovensky a niekde po česky? :D Ty si trúba. :D
Hrávam iba na českých serveroch tak už to je zvyk

kashpi
08-01-12, 20:23
18:10 si pekne vedel o borcovi co walkuje ze schodů
vysvětli mi tento čas!!!!
To nebyl sound

spinn
08-01-12, 20:27
čýtr ! čau.

elmawerick
08-01-12, 20:30
18:10 si pekne vedel o borcovi co walkuje ze schodů
vysvětli mi tento čas!!!!
To nebyl sound
Ale byl dej si naplný sluchátka budeš počut jak kdyby si skočil nekde zvýšky budeš počut krok ješe jak sem išiel plantovat ked som cupel budes pocut krok

d3r0v4c
08-01-12, 20:30
čýtr ! čau.

Stručné, jasné, výstižné :)

elmawerick
08-01-12, 20:32
čýtr ! čau.
Nevyjadruj sa k tomu keď nemusíś

d3r0v4c
08-01-12, 20:32
tem krok byl ale slyšet už dávno předtím než si plantoval, a přehodíš na zbran zrovna když má vylézt??

elmawerick
08-01-12, 20:32
[QUOTE=d3r0v4c;63264]Stručné, jasné, výstižné :)[Quote]
Ti rikam ze jsem nic nemal byli to zvuky a lucky nic min nic vic

elmawerick
08-01-12, 20:34
tem krok byl ale slyšet už dávno předtím než si plantoval, a přehodíš na zbran zrovna když má vylézt??
Neviem či si hluchý ale ten krok bol počuť až keď som začal plantovať

elmawerick
08-01-12, 20:35
Než to uděláš, chci tě varovat, že když tady na kotelně dostaneš ban na steam, automaticky ti budou zabanovány všechny další steamy.
Lenźe ja som to vymrdane Wh-acko nemal Preto si kupim dalsi steam v pripade ze nebudem mat UNBAN !!!! Pretoze ja tu chcem hravat a stojim si za tym. Vi nic ine neviete len vytahovat stare veci.

I-Mouse
08-01-12, 20:37
Mám dojem, že toto je špecíalny prípad, ktorý sa označuje krycím menom N1XQV.

d3r0v4c
08-01-12, 20:37
Je to holt tvoje vizitka, cokoliv v minulosti uděláš se nakonec v budoucnosti obrátí proti tobě.

elmawerick
08-01-12, 20:39
Mám dojem, že toto je špecíalny prípad, ktorý sa označuje krycím menom N1XQV.
Ja stým retadom nemám nič spoločné

elmawerick
08-01-12, 20:39
Je to holt tvoje vizitka, cokoliv v minulosti uděláš se nakonec v budoucnosti obrátí proti tobě.
Ale to neni moja chyba vy to tu furt rozoberáte. Ja som teraz proste WH nemal kúpim ďalší steam ale určite už nie za 20€

I-Mouse
08-01-12, 20:41
Bolo to snim napodobne, vyhováral sa na luck ale priznal sa. Vidíme, že ty máš výdrž veľkú, tak nekde v 10 strane ťa to už prestane baviť.

elmawerick
08-01-12, 20:44
Bolo to snim napodobne, vyhováral sa na luck ale priznal sa. Vidíme, že ty máš výdrž veľkú, tak nekde v 10 strane ťa to už prestane baviť.
Toto do ani do 5 strany nevydrží pretože príde majster, ktorý stlačí tlačítko Lock a už ho to nebude zaujímať. Ale mna to neodradí ja nie som 14 ročný soplák ako n1xqv aby som klamal a potom sa priznal. Ja som povedal že tu už nikdy klamať nebudem. Takźe si stojím za svojím.

d3r0v4c
08-01-12, 20:49
14:12-14:26 míříš na borca v okně přez zed a čekás až se postaví tak aby tě neviděl a hned vykoukneš a začneš střílet. to určitě taky řekneš žes ho slyšel vid :) dyt seš přece profik na zvuky.

Kotel
08-01-12, 20:51
Tak tu sú časy:
14:24 - Podle pozície kde zabily madacaku som rozmýšlaľ kde je potom ma napadlo že každé kolo bol niekto s awom v dome v jednom okne nebol tak hold v druhóm a navyśe mu trčalo awo + zvuky
A proto jsi na nej cumel pres 2 zdi.

17:44 je epic a taky ten druhej dostal ban

elmawerick
08-01-12, 20:53
14:12-14:26 míříš na borca v okně přez zed a čekás až se postaví tak aby tě neviděl a hned vykoukneš a začneš střílet. to určitě taky řekneš žes ho slyšel vid :) dyt seš přece profik na zvuky.
Ja som nečakal aź keď zájde ja som sa chcel portnúť na druhú stranu tak ale tu je to ťažké vysvetlovať

elmawerick
08-01-12, 20:55
A proto jsi na nej cumel pres 2 zdi.

17:44 je epic a taky ten druhej dostal ban

V tom okne bol každé kolo niekto kotel a keď nebol v druhom logika že bude v prvóm. Ja som si len nebol istý či tam je ale keď som zbadal ako mu trčí kúsok awp tak som strielal. Načo by som ti potom to vśetko čo som ti písal do PM robil ?? Len tak aby som tu potom zapal WH ?? To nedáva zmysel.

I-Mouse
08-01-12, 20:56
Ale počkať.. Čo keď hrá na takýchto sluchátkach. Priestorové, počuje all. Potom to wh nie je!
http://mego.o106.com/files/mega-sluchadla-ulet.jpg

elmawerick
08-01-12, 20:58
Vtipné ale nepostuj sem takéto hovadiny

elmawerick
08-01-12, 21:02
Kotel vyjadri sa

Kotel
08-01-12, 21:04
Takze prvni ban byl taky nepravem?

elmawerick
08-01-12, 21:05
Takze prvni ban byl taky nepravem?
O prvním uz sa nevyjadrujem ja som sa tu v chate všetkým ospravedlnil už nechcem riešiť prvý ban ale nie som predsa taký debil aby som si kúpil za 20€ steam a ešte tie veci čo som ti písal a potom zapal na servery ?? Určite nie.

Kotel
08-01-12, 21:36
No problem je, ze to vypada jako wh, i kdyz s nim nehrajes. A dokonce kazdou mapu.

elmawerick
08-01-12, 21:39
No problem je, ze to vypada jako wh, i kdyz s nim nehrajes. A dokonce kazdou mapu.
Nechápu ? Kazdou mapu ? Jezis ja robim FunPage snazim sa aby to bolo uplne fajn vsetko tu a potom urcite zapnem na servery WH fakt toto. Dajte mi teda podmienku ja som wh nemal

Kotel
08-01-12, 21:44
Nem nekdo jeste nejaky demo? Treba klidne mesic stary.

elmawerick
08-01-12, 21:46
Pochybuju ze ma nekdo demo kromne adminu. Mne je jedno dejte mi klidne podminku i treba ze nadavka nebo stupidny podmino perma ban ale ja som WH nemal

kashpi
08-01-12, 21:51
Demo mám z každé mapy, ale problém, je že ho jsem snad nikdy nesledoval, takže to je k ničemu, ale je pravda, že cheatery hlásí pravidelně, tak by od něj bylo blbý zapínat. Ale to demo je podle mě průkazný.

Svacinar
08-01-12, 21:55
Nem nekdo jeste nejaky demo? Treba klidne mesic stary.

http://csko.cz/dema/upload/dir/mev.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/kkmewar.dem
Tohle by měly být ty starý dema.

elmawerick
08-01-12, 22:03
http://csko.cz/dema/upload/dir/mev.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/kkmewar.dem
Tohle by měly být ty starý dema.
Jo to sou stará dema svačo ja sem nemal zapaté. Ja uź neviem ako sa mám obhájiť.
Edit: A pár cheatru sem chytil tak som si hovoril že svoje meno som si poškvrnil tak si ho aj očistím určite by som tu nezapol.

Kotel
08-01-12, 22:05
Na demu z minulyho banu mas uplne stejnej herni styl. Presny diry pres steny. Nejdris cumis na hrace pres stenu a pak vyjdes a sejmes ho. Jinak mas problem trefit hrace ze 3 metru.

elmawerick
08-01-12, 22:09
Hernej styl možná jo ale ja už nevím jak mám napsat že na steamu sem zapatej nebyl. Ja som tu už raz písal že som sa za vśetko ospravedlnil aj že si chcem očistiť meno prečo by som to robil druhý krát a na steame ? Nevyhodil som kvôli tomu peniaze aby som tam zapal a naviac ešte aj kvôli VAC. Dajte mi premňa zamňa aj podmienku ale ja tu proste chcem hrať. Obhájiť už sa nemám ako. Vyťahujete viac starých vecí namňa, ktoré ma rania.

Kotel
09-01-12, 00:23
Hral jsi nekdy na dm nebo classic?

OneBlood
09-01-12, 08:42
Bol si my podozrivý na to WH
Edit: Po zhliadnutý dema mením názor nie sú to iba lucky a niektoré časy zvuk.

bones
09-01-12, 09:41
Kotel nehnevaj sa, ale toto je uz naozaj moc. Proste chalan si zapol, su na to jasne dokazy + si precitajte co pise:

kdyz sem mnel to Wh tak proc kdyz sem byl treba na ct spawnu na ty strese co jsem chtel dat becko proc sem ho teda nesundal kdyz rikate ze jsem mnel WH ?? Nektery akce byly proste jenom zvuky a lucky. Jde videt i dle esp ze jsem byl malokrat presny + dotoho zapojene premysleni kde asi muzou bejt dle zvuku.

Proste chce sa to s WH naucit hrat, tak naschval mieril inam, normalny hrac bez WH ti nevycasuje sam seba, tento sa sam opytal, ze preco spravil to a to, len aby sa nejako ocistil lebo vtedy fakt sa snazil, aby to ako WH nevypadalo! Trochu sa nad tym zamyslite, pretoze toto je naozaj smiesne. Pripada mi, ze to je dalsia kopia nixqw, ktory vas tu bude tahat za nos a este sam sebe podmienky davat. Cisty hrac od vas NIKDY nebude chciet, aby ste mu dali unban na podmienku, aby tu mohol hrat.

Trochu ma zaraza, ze ten cheater je natolko tupy, ze si mysli, ze cim hlasnejsie a kvalitnejsie ma sluchatka, tym dalej na mape dopocuje. Zvuk sa prenasa len po urcitych oblastiach, sektoroch odkial pokial su pocut, toto by mu asi vince lepsie vysvetlil, ale rozhodne neplati, ze s lepsimi sluchatkami hrac pocuje od T spawnu az po CT spawn, to je hlupost, ktoru si nas noobcheater neuvedomuje.

Aby som mal ciste svedomie, porovnajte podla IP lokalitu elmawericka a nixqw, mozno to bude suhlasit, pripadne lokalita.

http://www.extremefunnypictures.com/items/4018.jpg

elmawerick
09-01-12, 10:16
Na demu z minulyho banu mas uplne stejnej herni styl. Presny diry pres steny. Nejdris cumis na hrace pres stenu a pak vyjdes a sejmes ho. Jinak mas problem trefit hrace ze 3 metru.
Jo hrál

ZEUS
09-01-12, 12:49
Používej EDIT !

Svacinar
09-01-12, 12:55
+1 bones
elmaverick se tady už skoro přiznal, akorát to nenapsal napřímo. Zbytečně se to rozjelo na 5 stránek, když se tu mele furt to samý dokola. Ty dema jsou fakt usvědčující.

grEy
09-01-12, 16:12
Oneblood ty ideš písať niečo že ja hrám s WH a pritom sa ma furt pýtaš či je nejaký admin na servery prečo sa ma to furt pýtaš ?? Asi máš to Wh ty a nie ja.
Preco si pisal cesky a zrazu pises slovensky?

dEEEEEEEEEEL
09-01-12, 17:06
Preco si pisal cesky a zrazu pises slovensky?

Prečo píšeš zase to čo písal Cháron?

grEy
09-01-12, 17:09
Jaj, sorry, necital som cely thread. :devil2:

d3r0v4c
09-01-12, 17:32
Už to uzavřete. BAN mu zůstane. Stejně se tady řeší už jen hovadiny.

OneBlood
09-01-12, 17:37
Už to tu raz písal.

elmawerick
09-01-12, 17:40
Už to uzavřete. BAN mu zůstane. Stejně se tady řeší už jen hovadiny.
Ano jediné čo viete uzavrieť thread aby ste sa zbavili problémov. Ale žiadne také ja som WH nemal tak nebudem trpieť. Fakt pane bože premýšľajte: Nahlasoval by som cheaterov a sám by som cheatoval ? Potom by som sa sral s Fan Page na Facebooku aby sa na starej Fb stránke poškvrňovalo meno kotelny ? Načo by som to potom robil ?? To nedáva zmysel.

bones
09-01-12, 17:48
Veru zmysel to nedava, rovnako ako aj zmysel nedaval nixqw a dev1L, ktori tiez nahlasovali cheaterov a mali WH. Preco sa aspon nepriznas? Na dokazoch je jasne vidiet pouzivanie wallhacku. Ked tak si kup dalsi steam za 30 euro, sam dohliadnem na to, aby aj ten bol zabanovany, pretoze takym hracom ako ty neverim ani slovo.

Pekne ocka na nas neplatia.

http://666kb.com/i/c08r2s7bw3pc83sdy.jpg

kashpi
09-01-12, 18:02
pamatuješ na plAnt^ ??? Hlásil cheatery o 106 pak dostal dokonce práva a bum dostal ban za WH :D

Charon35
09-01-12, 18:11
Aká fun page?

OneBlood
09-01-12, 18:55
Hral jsi nekdy na dm nebo classic?


Nehrál.. Jen Wareft a wareft 2

OneBlood
09-01-12, 18:57
Mám dojem, že toto je špecíalny prípad, ktorý sa označuje krycím menom N1XQV.

Nie.. Nie.. Tohoto elmawericka poznám osobne .. Nixqw je z východuu a mawerick je západ.. :)

elmawerick
09-01-12, 19:16
pamatuješ na plAnt^ ??? Hlásil cheatery o 106 pak dostal dokonce práva a bum dostal ban za WH :D
planta neznam

elmawerick
09-01-12, 19:30
Veru zmysel to nedava, rovnako ako aj zmysel nedaval nixqw a dev1L, ktori tiez nahlasovali cheaterov a mali WH. Preco sa aspon nepriznas? Na dokazoch je jasne vidiet pouzivanie wallhacku. Ked tak si kup dalsi steam za 30 euro, sam dohliadnem na to, aby aj ten bol zabanovany, pretoze takym hracom ako ty neverim ani slovo.

Pekne ocka na nas neplatia.
Nechaj si tie obrázky do školy pre svojich spolužiakov. A pokiaľ budeš mať dôkaz kľudne si ho zabanuj. Ale hovorím ti nič som nemal devila som tiež chytil ja. Nemám sa k čomu priznať jaj vlastne priznávam sa že som hral čisto. Nemáš dôvod banovať ďalší steam pokiaľ ma znova nenatočíš.

bones
09-01-12, 19:53
Nechaj si tie obrázky do školy pre svojich spolužiakov. A pokiaľ budeš mať dôkaz kľudne si ho zabanuj. Ale hovorím ti nič som nemal devila som tiež chytil ja. Nemám sa k čomu priznať jaj vlastne priznávam sa že som hral čisto. Nemáš dôvod banovať ďalší steam pokiaľ ma znova nenatočíš.

Tu mas dokaz - http://csko.cz/dema/upload/dir/maverick.rar

Tie tvoje trapne vyhovorky boli take iste aj v predoslom threade, ked si cheatoval na NS - > http://csko.cz/forum/showthread.php?3947-%8Eiados%26%23357%3B-o-unban
Nieje to ani mesiac dozadu a pozri:


Ja som pozeral obi dve ale hram na 5.1 reprakoch a ked das subwoofer naplne tak pocujes prve najblizsie zvuky: kroky, vystreli....ja nemam dovod klamat nekupoval by som si VIP keby ze chcem hrat s WH a este otazka preco ten hrac co bol na jednom deme v stenach taks om ho v hre nevidel ?? to je nejaky bug alebo lag.


Mam skoro 41 rokov tak mám rozum a určite nepotrebujem hrať s WH a dokazovať si tým že som lepší ako ostatný. Pracujem ako zvukový analytik v Bratislave takže viem rozoznať veľa zvukov kde sa nachádzajú a podobne. Mapu office hrám hrozne dlho ešte od CS 1.5 takže viem rozoznať aj kde sú hráči keď sa tam zrovna veľa strieľa. Jediná vec, ktorú spravím keď prídem domov je že po náročnej práci sa idem odreagovať na CS a nepotrebujem si ešte robiť nervy s WH.

Klamar klamarom zostane, co na tom nerozumies? Unban naozaj necakaj a pre tvoje vlastne dobro si ani steam dalsi nekupuj, ten bude zabanovany na zaklade dokazu, ktory som ti tu prave napisal.
Mozte to locknut, tato tema je vyriesena uz v druhom poste (http://csko.cz/forum/showthread.php?4539-UNBan&p=63167&viewfull=1#post63167).

Svacinar
09-01-12, 20:02
Lock, stačilo už.