PDA

Zobrazit normální verzi : exp!



zortycz
31-01-16, 12:53
zdar obnovíte mi expy ve hře .... adminovi jsem zaslal SZ s IP adresou a nic ...

Paulie
31-01-16, 14:22
Napiš Pmku Kotlovi a domluv se.
a jestli myslíš staty jak se resetovali tak máš pravděpodobně smůlu.

Reflex.
31-01-16, 17:30
zdar obnovíte mi expy ve hře .... adminovi jsem zaslal SZ s IP adresou a nic ...

Na BB su neni, expy, ale body.
Pokial si chces preniest body, alebo resetovat staty, tak napis Kotlovi PM-ku: http://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1.

Paulie
31-01-16, 19:55
Expy jsou v podstatě body asi to myslel v tomto smyslu a hlavní sem mu napsal :biggrin: tak nechápu proč tu píšeš, aby napsal pmku když jsem to napsal ách.

Reflex.
31-01-16, 20:13
Expy jsou v podstatě body asi to myslel v tomto smyslu a hlavní sem mu napsal :biggrin: tak nechápu proč tu píšeš, aby napsal pmku když jsem to napsal ách.

Army, nic proti, ale vacsiu sracku si nemohol napisat, ze bd a xp je to iste, to mas taky rozdiel medzi tym, ako keby si porovnaval Slovensko s Amerikou...

Body ziskavas za zabitie zm.
Xp ziskavas strielanim do zm, alebo ked si zm tak strielanim do teba.

Paulie
31-01-16, 23:56
Hele, vím jaký je mezi tím rozdíl hlavní jsem mu napsal tak jsem nepochopil proč jsi napsal totéž co já.:lookaround:

Zoyer
01-02-16, 00:01
Hele, vím jaký je mezi tím rozdíl hlavní jsem mu napsal tak jsem nepochopil proč jsi napsal totéž co já.:lookaround:
protože musí všudě něco napsat, ikdyž se to opakuje

Paulie
01-02-16, 00:05
A mohu se zeptat proč pak? napsal jsem mu to jasně a kdyby tu napsal jak to mám napsat pomohu rád.

Reflex.
01-02-16, 00:17
Army, musis to tak brat, co ak dotycny je novacik na forum? Co ak nevie kto je Kotel? ja som len blizsie specifikoval dotycnemu, ze co ma urobit resp. na co ma kliknut.

Paulie
01-02-16, 00:21
E: deleted

MartyEE
01-02-16, 01:02
Som celkom prekvapený, vôbec som sem nechcel zasahovať, sorry.

Zoyer? Pokiaľ ma zrak neklame, Reflex to celé iba viac zaostril, nič viac. Opakoval síce, ale vyobrazil to viac do detailov, propravde. Keby ja som začiatočník na fóre, alebo som tu registrovaný v roku 2014 a prihlásim sa sem niekedy teraz (čiže doba od registrácie a následného prihlásenia je dlhá, čiže akýkoľvek skill na fóre nieje, svedčí o tom aj aktivita dotyčného na fóre) tiež by som nevedel kto je Kotel a link mi dosť pomôže, tak isto sa dostávame aj k Armyho odpovedi, že ''napsal totež co ja'', z časti máš pravdu, ale už ked je tu založená téma prečo tam nedať viac toho, keď sa dá. Myslím, že Reflexovou odpoveďou to malo skončiť a nie sa tu do seba zabŕdzať ako deti o tatrovku v škôlke. AMEN :lookaround:

Troppe
01-02-16, 07:08
Pokud chceš přehodit body / smazat body napiš sem (http://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1).

Můžete LOCK.